PDA

Виж пълната версия : Кошери Дадан Блат



Valbee
05.01.2017, 14:31
Здравейте ,решил съм да закупя два кошера Дадан Блат заедно с магазини и пчелни семейства (пълен комплект) -за района на Благоевград

Remi
05.01.2017, 14:35
Здравейте ,решил съм да закупя два кошера Дадан Блат заедно с магазини и пчелни семейства (пълен комплект) -за района на Благоевград

Браво ..........!

iliqn
05.01.2017, 15:58
Здравейте, начинаещ съм и ще се радвам някой да ми каже откъде да си купя 10 рамкови Дадан Блат ще почна с 2 - 3 кошера. Аз съм от район Сливен. Благодаря!

Remi
05.01.2017, 17:12
Здравейте,на4инаещ съм и ще се радвам някой да ми каже откъде да си купя 10 рамкови Дадан блат ще по4на с 2 3 кошера аз съм от раион сливен. Благодаря!

Теорията , практиката, теорията, практиката и .... започваш!

iliqn
05.01.2017, 17:41
Доста почетох но сигурен съм че нищо не съм прочел! Попитах за цени на Дадан Блат. Мисля с тях да започна!

kuline
05.01.2017, 18:42
Доста почетох но сигурен съм че нищо не съм прочел! Попитах за цени на Дадан Блат. Мисля с тях да започна!

Най-добре се свържи с някой пчелар от твоя район и го попитай, от къде може да си купиш ЧИТАВИ пчелни сандъци около Сливен. Някой производител или търговец, може и тук http://vimeks-bg.com/. Ние, дори и да ти кажем някакви цени, то те ще са различни от предлаганите при вас, а отделно от това транспортните разходи не са за подценяване. Имай предвид, че има много на брой производители на дървени сандъци, при които цената е за сметка на качеството.

iliqn
05.01.2017, 22:30
Благодаря това мисля да направя!