PDA

Виж пълната версия : Корупцията!!!



asusat
12.12.2016, 11:17
Грозната истина в България !

https://www.youtube.com/watch?v=89lh8zs6PJQ

Какво ни чака ,ако попаднем на такива гавази. Някъде из форума ,Матеев беше описал ,какво му се се случвало с колата ,чанта с документи и т.н.
Излиза,че нормалния човек в България е като пчела! От всякъде дебнат неприятели ;)

nas111
12.12.2016, 16:07
Точно тук му е мястото за обяснение за гн Матеев , когато казах ,че до него има човек които е наи големият мошенник в пчеларството е Иван Кожухаров . Точно заради такива като него се правят такива еквелибристики в земеделието . Незнем дали го познавате толкова добре.

Mateev
12.12.2016, 16:29
Точно тук му е мястото за обяснение за гн Матеев , когато казах ,че до него има човек които е наи големият мошенник в пчеларството е Иван Кожухаров . Точно заради такива като него се правят такива еквелибристики в земеделието . Незнем дали го познавате толкова добре.

Най-големият мошеник в пчеларския сектор е Калоян Кисов и неговата мафиотската групировка около доцента. А Кожухаров е само потърпевш, който не успява да се защити адекватно. Както виждаш, в момента Калоян Кисов се опитва да дискредитира и мене, бълвайки измислици, лъжи и измами в публичното пространство. Калоян Кисов, Ганчо Ганев и още 2-3 човека около тях са хора с болна психика и престъпно мислене. Ако ви е любопитно, ще отворя тема във форума и ще поразкажа това онова, като ще го подкрепям и с доказателства там, където ги имам.

Трендафил Дончев
12.12.2016, 16:39
Най-големият мошеник в пчеларския сектор е Калоян Кисов и неговата мафиотската групировка около доцента. А Кожухаров е само потърпевш, който не успява да се защити адекватно. Както виждаш, в момента Калоян Кисов се опитва да дискредитира и мене, бълвайки измислици, лъжи и измами в публичното пространство. Калоян Кисов, Ганчо Ганев и още 2-3 човека около тях са хора с болна психика и престъпно мислене. Ако ви е любопитно, ще отворя тема във форума и ще поразкажа това онова, като ще го подкрепям и с доказателства там, където ги имам.


Ами ти отдавна го предложи да го направиш, но не го направи до сега - действай. Покажи на останалите кой кой е, за да се знае и всеки да си избере към кой да се насочи. Повечето все още се чудят и висят във въздуха. Мисля, че ако се изяснят нещата и всеки вземе някаква позиция ще се получи това за което се борим уж - обединение. И не обединение, а просто едната пчеларска фракция да надделее над другата с по - доброто си отношение към този вид дейност - пчеларството.

Remi
12.12.2016, 16:54
Ами ти отдавна го предложи да го направиш, но не го направи до сега - действай. Покажи на останалите кой кой е, за да се знае и всеки да си избере към кой да се насочи. Повечето все още се чудят и висят във въздуха. Мисля, че ако се изяснят нещата и всеки вземе някаква позиция ще се получи това за което се борим уж - обединение. И не обединение, а просто едната пчеларска фракция да надделее над другата с по - доброто си отношение към този вид дейност - пчеларството.

Както, казах .... Обичам да псувам, конкретно . Така ще изразя, личното си мнение, и напсувания ще ме разбере на 110 % . Плюс това ако е придружено със снимка , получателя ще получи и бонус !;)

ch.atanasov
12.12.2016, 17:04
Както, казах .... Обичам да псувам, конкретно . Така ще изразя, личното си мнение, и напсувания ще ме разбере на 110 % . Плюс това ако е придружено със снимка , получателя ще получи и бонус !;)


Две в едно.:bigsmile:


http://dariknews.bg/uploads/news_images/201411/photo_verybig_1357412.jpg (http://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjait689u7QAhXInBoKHf1CBlMQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fdariknews.bg%2Fview_article.php%3 Farticle_id%3D1357412&bvm=bv.141320020,d.d2s&psig=AFQjCNHN9VdcQ8zJdUY-skDc3DiQ0hm4Jw&ust=1481641324511824)

delta.e
12.12.2016, 17:18
Да тегля една .....
Добре де , една поздравителна телеграма ?

nas111
12.12.2016, 17:23
гн Матеев съгласен съм с вас ,че Калоян ,Марин който е кум на професора , вкючително професора и Ганчо са виновни ,но не подценявайте И . К той е мошенник от клас , и ако не се отарвете от него цяла югоизточна България на която е длъжник няма да ви повярва.

Mateev
12.12.2016, 17:42
В Кожухаров живеят 2 човека - добрия Кожухаров и не чак дотам добрия Кожухаров. Първият е гений с невероятно силна памет и с изключително добри юридически познания, от които ние пчеларите се нуждаем, защото няма кой друг. МЗХ ги е страх именно от този Кожухаров, защото той непрекъснато им открива противоречия в пчеларското законодателство и не един път е спасявал целия сектор от безумията, които те се опитват да наложат на сктора. Ярък пример е последното безумие с Наредба 10.

Вторият Кожухаров е човек, който много обича да раздува локумите и да разказва всякакви невероятни житейски истории в рибарски стил (силно преувеличени), но нима това не го прави всеки втори човек? Да, преувеличава, но в директна лъжа до момента не съм го хващал. Не мога да кажа същото обаче за групировката около Калоян Кисов, Ганчо Ганев и доцента, при които всяка втора дума е лъжа или измама.

За това, за което го обвиняваш Кожухаров, всъщност е виновна именно мафиотската групировка около доцента и Кисов. Трябва да я чуеш историята, но не преразказана от мене, а в оригинал от самия Кожухаров. Ще го помоля да отвори една тема във форума и да я разкаже. Тази история се потвърждава от една камара сериозни хора, на които им вярвам. Доцента ги е изнудвал да дават пари (рекет), и всеки, който се е възпротивил, е бил изхвърлен от НРАП, и срещу него са започнали отвратителни престъпни действия, някои от които продължават и до ден днешен. Има една камара доказателства и в момента се водят дела срещу доцента и НРАП, затова ще оставя Кожухаров да ви разкаже от първа ръка какво всъщност се е случило. Само ще намекна, че има и самоубил се пчелар - майкопроизводител, който ще тежи на съвеста на доцента и неговата мафиотска организация.

Така че не отсъждайте прибързано и с лека ръка за неща, които не ги знаете. Не и преди да чуете историята от първа ръка ......

Този рекет на доцента срещу собствените си майкопроизводители отключи една камара събития, които в края на краищата закономерно доведоха до създаването на втората развъдна организация, въпреки подлата война, която доцента и с-е водеха срещу нея. Тука пък аз мога да разказвам 3 дена и 3 нощи за злобата, подлоста и ударите под кръста или в гърба, които само хора с болна психика могат да измислят и реализират. И това не е приключило до ден днешен. Сами виждате каква помия продължава да бълва Калоян Кисов в публичното пространство.

nas111
12.12.2016, 17:52
гн Матеев не знам за коя смърт говорите но ако е за същата която си мисля този човек дължеше много пари .

delta.e
12.12.2016, 17:57
Матеев , дай трибуната на Кожухаров .

Mateev
12.12.2016, 18:00
гн Матеев не знам за коя смърт говорите но ако е за същата която си мисля този човек дължеше много пари .

Точно така, и доцента му отне правото да си ги спечели честно и почтено, като не му даде лиценз по причина, че този човек ОТКАЗА ДА ПЛАТИ РЕКЕТА. Подобна е и историята на Кожухаров или Ефрем Моллов, само където те не се самоубиха, а решиха да се борят срещу мафията. Има и други "наказани" от доцента и всеки един от тях е понесъл щети от десетки или дори стотици хиляди левове. Тези, които си платиха рекета, работят и до ден днешен, но ги е страх от мафиотите, защото съдбата им (бизнеса им и семейството им) зависят от благоразположението на тези мафиоти. Пък и видяха какво се случва с тези, които не си навеждат покорно главата, и които отказват да ближат краката на Ганчо, доцента и Калоян Кисов.

nih
12.12.2016, 18:04
гн Матеев не знам за коя смърт говорите но ако е за същата която си мисля този човек дължеше много пари .

Предполагам за Милан Миланов става на въпрос, лека му пръст, но дълговете автоматично не предполагат самоубийство.Гордостта и нараненото достойнство са много по-силен мотив.

Mateev
12.12.2016, 18:07
Предполагам за Милан Миланов става на въпрос, лека му пръст, но дълговете автоматично не предполагат самоубийство.Гордостта и нараненото достойнство са много по-силен мотив.

..... и отчаянието, че нищо не можеш да направиш по въпроса. Отчаянието, че една всесилна мафиотска групировка несправедливо и незаконно ти е отнела правото на достоен живот.

nas111
12.12.2016, 18:21
гн Матеев не ме разбрахте , този човек до вас дължи много пари на колеги пчелари и някой от тях не издържаха .

Mateev
12.12.2016, 18:45
гн Матеев не ме разбрахте , този човек до вас дължи много пари на колеги пчелари и някой от тях не издържаха .

Ти не ме разбра - дължи много пари именно защото доцента не му даде правото да ги спечели законно и да си изпълни ангажиментите по договорите за отводки. Взел е аванси, вложил ги е в производството на отводки, и ги е произвел тези отводки. Същата история като на Милан Миланов, само където Кожухаров вместо да се самоубие, избра алтернативата да се съди с доцента. Но знаеш колко е бърза нашата съдебна система.

Кожухаров вече е имал Становище за расова принадлежност и вече е бил законно регистриран в ОДЗ като производител на отводки. При това положение НРАП е била ДЛЪЖНА да му издава Сертификати за произход, но не го е направила, защото Кожухаров, Милан Миланов и още 2-3 човека СА ОТКАЗАЛИ ДА ПЛАТЯТ РЕКЕТА. Отводките са били направени и клиентите са можели да си ги получат, но без сертификат те не са ги искали. И са си били прави за себе си. Кожухаров и Милан Миланов също са били прави, защото са ги произвели напълно законно. Този, който е нарушил законите, е доцента от НРАП. И при спечелване на делото той ще носи отговорноста за всичките тези пари и за цялата тази трагедия, включая и за самоубийството на Милан Миланов.

Тепърва ще станете свидетели на скандалите около престъпната дейност на доцента и на лидерите от НРАП - просто имайте малко търпение да приключи съдебното дело.

tsc1
12.12.2016, 19:25
.....
Тепърва ще станете свидетели на скандалите около престъпната дейност на доцента и на лидерите от НРАП - просто имайте малко търпение да приключи съдебното дело.
Трай коньо за зелена трева! Покрай случката на гара Хитрино съобщиха за делото за пожара в спалния вагон в Кардам с 8 загинали. След осем години дело - две условни присъди без да се търсят виновните за пожара. judge;

nas111
12.12.2016, 19:31
гн Матеев а знаете ли какви са му отводките ? Едно , че край неговия пчелин на около 200 м има около 300 - 400 бр пчелни семейства , той копува от възрастни пчелари рамки с пчели и малко пило , взема от Ефрем маточници и не се знае от какви търтеи се оплождат .Предполагам затова не му дават лиценз.

ch.atanasov
12.12.2016, 19:40
гн Матеев а знаете ли какви са му отводките ? Едно , че край неговия пчелин на около 200 м има около 300 - 400 бр пчелни семейства , той копува от възрастни пчелари рамки с пчели и малко пило , взема от Ефрем маточници и не се знае от какви търтеи се оплождат .Предполагам затова не му дават лиценз.

Ами кво да прави човека, 30 бона рекет не са малко. Вече е изряден.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15391008_1234959883209276_3183626133371160225_n.jp g?oh=c2fcbca1605556bcedc5c36dff499588&oe=58FA5526

Mateev
12.12.2016, 20:07
гн Матеев а знаете ли какви са му отводките ? Едно , че край неговия пчелин на около 200 м има около 300 - 400 бр пчелни семейства , той копува от възрастни пчелари рамки с пчели и малко пило , взема от Ефрем маточници и не се знае от какви търтеи се оплождат .Предполагам затова не му дават лиценз.

Въпросът е, че са му дали лиценз, което означава, че всичко е било наред, а след отказа му да даде рекет не са му дали сертификати.

Абе ти четеш ли какво пиша, или пак си пееш песента, която ти е изпял Кисов или някой от обкръжението му? Подхождам много подозрително към акаунти, които една дума не са казали във форула, и още с първия си постинг започват с опитите за конфликт или с измислените неверни твърдения. Точно в стил Калоян Кисов, който напълни групата с фалшиви акаунти, които веднага се втурнаха да защитават измислиците му. Ако мислиш да правиш същото, не му е тука мястото за това.

Случая с Кисов стигна до там, че фейсгрупа пчелин е пред разпадане. Една камара администратори на групата се отказаха да я администрират или създадоха паралелни групи и форуми. И това е защото нямат волята да изхвърлят Кисов и мижитурките му (фалшифите акаунти). Тука това не е така. Във форума има мир и спокойствие и това е защото всеки опит за конфликти или конфликтни постинги се прекратява още в зародиш. Така че недей да ходиш по ръба на бръснача, ако искаш да си активен участник в ПЧЕЛАРСКИТЕ ДИСКУСИИ на този форум. Удебелих думичките "пчеларски дискусии", за да разбереш, че личностните нападки или обидни намеци и измислици НЕ СА ТАКИВА.

nas111
13.12.2016, 13:44
гн Матеев последен пост от моя страна в тази тема , аз съм дългогодишен пчелар който се изхранва единственно от пчелите и се вълнувам когато по върховете се мотаят тъмни личности като въпросният господин , както и Ганчо и Калоян и много други които мислят само за себе си . А що се отнася за моето изтриване от форума може да го направите , ще се оправям и без форума той си е ваш .

Mateev
13.12.2016, 14:24
Всеки, който стане известен, моментално става повод за сплетни и оплювки по негов адрес. Не можеш да посочиш нито едно изключение. Просто българската народопсихология си е такава - давай да оплюваме всички известни личности, без да ни интересува дали те правят добро или лошо. Оплюваме ги просто защото им знаем името, и това вече е достатъчно основание за нас. Останалото ще си го измислим (повода за оплювките).

Antonov
13.12.2016, 15:07
Всеки, който стане известен, моментално става повод за сплетни и оплювки по негов адрес. Не можеш да посочиш нито едно изключение. Просто българската народопсихология си е такава - давай да оплюваме всички известни личности, без да ни интересува дали те правят добро или лошо. Оплюваме ги просто защото им знаем името, и това вече е достатъчно основание за нас. Останалото ще си го измислим (повода за оплювките).



Я ми посочи един дето кара скъпи коли и му е под достойнството да носи дънки за 20 лв.,да е забогатял без да е откраднал или излъгал?Или без да са му червени колената и джуките да са му дебели.

agro
13.12.2016, 18:27
Много висока летва сложи. Те едни търговски преговори /пазарлък/ без лъжа не минават, нищо че го наричат другояче, напр. търговски нюх. А пък без пазарлъци няма търговия, оттам и печалба.

Mateev
13.12.2016, 20:20
Я ми посочи един дето кара скъпи коли и му е под достойнството да носи дънки за 20 лв.,да е забогатял без да е откраднал или излъгал?Или без да са му червени колената и джуките да са му дебели.

Исака ти се да е така, за да си намериш оправдание, че при тебе не се е получило. Да, ама не - масово хората се издигат в живота БЕЗ ДА КРАДАТ и БЕЗ ДА ЛЪЖАТ. Да, има лъжци, крадци и мошеници сред известните хора, но ги има и сред неизвестните или сред неуспелите. В никакъв случай обаче лъжците и крадците те НЕ СА МАСОВО ЯВЛЕНИЕ. Те са просто хора с болна психика, и представляват ИЗМЕТТА НА ОБЩЕСТВОТО. Има ги във всички слоеве на населението, така че няма никаква корелация между мошеничество и успеха в живота.

В основата на успеха е ОБРАЗОВАНИЕТО, ИНТЕЛЕКТА, ЗНАНИЕТО и МОЖЕНЕТО, а не лъжата и измамата.

Илиев
13.12.2016, 21:40
Еми ако нашта министърка на земеделието в оставка е някакъв критерий за Можене, Образование, Интелект и Знание...и кат я гледах как се хилеше на последния ред, като правителството подаваше оставка - еми на мен е обидно да живея в такава държава!! - тва най-малкото!

галин
13.12.2016, 22:11
Еми ако нашта министърка на земеделието в оставка е някакъв критерий за Можене, Образование, Интелект и Знание...и кат я гледах как се хилеше на последния ред, като правителството подаваше оставка - еми на мен е обидно да живея в такава държава!! - тва най-малкото!

Гледах и аз прякото предаване как Бойко ги наредил с наведени глави всички, а оная през телевизора такъф щях да и отвъртя, че чак ме беше яд че не мога да я докопам гадината!

Antonov
13.12.2016, 22:30
Исака ти се да е така, за да си намериш оправдание, че при тебе не се е получило. Да, ама не - масово хората се издигат в живота БЕЗ ДА КРАДАТ и БЕЗ ДА ЛЪЖАТ. Да, има лъжци, крадци и мошеници сред известните хора, но ги има и сред неизвестните или сред неуспелите. В никакъв случай обаче лъжците и крадците те НЕ СА МАСОВО ЯВЛЕНИЕ. Те са просто хора с болна психика, и представляват ИЗМЕТТА НА ОБЩЕСТВОТО. Има ги във всички слоеве на населението, така че няма никаква корелация между мошеничество и успеха в живота.

В основата на успеха е ОБРАЗОВАНИЕТО, ИНТЕЛЕКТА, ЗНАНИЕТО и МОЖЕНЕТО, а не лъжата и измамата.

Никога не съм искал скъпо и луксозно,и не искам.Постигнал съм това за,което съм мечтал.Единствената ми цел в живота е била да създам семейство,да дам възпитание,образование и старт в живота на децата си.Е,имам едно страхотно семейство,което ме обича и друго не ми трябва.Не ми трябва милиони,не ми трябва скъпи коли,джипове,не ми трябва двайсет бизнеса, не ми трябва пазарна икономика.
Той ще ми разправя,моля ти се,че не ми се е получило.
Успял съм в живота Матеев,успял съм.Много зависи кой за какво е мечтал като малък.Един намира щастието в семейството,друг в милионите.(Нищо лично)

Трендафил Дончев
13.12.2016, 22:31
Исака ти се да е така, за да си намериш оправдание, че при тебе не се е получило. Да, ама не - масово хората се издигат в живота БЕЗ ДА КРАДАТ и БЕЗ ДА ЛЪЖАТ. Да, има лъжци, крадци и мошеници сред известните хора, но ги има и сред неизвестните или сред неуспелите. В никакъв случай обаче лъжците и крадците те НЕ СА МАСОВО ЯВЛЕНИЕ. Те са просто хора с болна психика, и представляват ИЗМЕТТА НА ОБЩЕСТВОТО. Има ги във всички слоеве на населението, така че няма никаква корелация между мошеничество и успеха в живота.

В основата на успеха е ОБРАЗОВАНИЕТО, ИНТЕЛЕКТА, ЗНАНИЕТО и МОЖЕНЕТО, а не лъжата и измамата.

И аз мислех, че е невъзможно без да крадеш да забогатееш, но живота ми показа обратното и продължава да ми го доказва с пълна сила. Едно телефонно обаждане преди час ми го потвърди за пореден път. Затуй, че вятъра ми отнесъл пчелина - едно ми отнесъл, друго донесъл.bow;drinks;

Mateev
13.12.2016, 23:33
.... Успял съм в живота Матеев,успял съм.Много зависи кой за какво е мечтал като малък.Един намира щастието в семейството,друг в милионите.(Нищо лично)

Покажи ми го този, който намира щастие в милионите, защото определено това не се отнася за мене. :)

Нямаш си дори ни най-малка представа къде го търся моето щастите, така че не залитай във въображаеми измислици.

judas
13.12.2016, 23:56
Покажи ми го този, който намира щастие в милионите, защото определено това не се отнася за мене. :)
Роско, намекваше го това, макар да не си го казал буквално - в "тайната на успеха" и т.н. Я кажи тогава къде търсиш щастието!

Mateev
14.12.2016, 00:17
Роско, намекваше го това, макар да не си го казал буквално - в "тайната на успеха" и т.н. Я кажи тогава къде търсиш щастието!

Мисля, че ми доставя голямо удоволствие да си намирам предизвикателства, и после да се справям с тях. Не съм свикнал с простия и лесен живот. Искам нещо сложно, нещо заплетено и трудно, с което да се преборя. Нещо, с което малко хора биха се справили.

Ако бях любител на парите или удоволствията от живота, щях да се възползвам от тях с пълна сила. Да, ама не го правя. Лъскавите коли си стоят, без да има кой да ги кара, освен в случай на нужда (напр. ходене в МЗХ по пчеларски проблеми). Голямата къща си стои необитавана, а аз съм се сврял в една малка стаичка пред един комютър с 4 монитора, пред който прекарвам цялото си време - ден и нощ, събота и неделя. Не ходя по кръчми и заведения, не ходя с приятели на лов или на някакви други развлечения или хоби. Само работа, работа и пак работа, свързана с предизвикателства. От пари не се интересувам, колкото и да е тъжно това за някои любители на измислиците в този форум.

Всичко това е начин на живот, и всеки си го прави такъв, какъвто си му харесва. На мене ми харесва да живея скромно и да се трудя упорито. Харесва ми да се самообразовам. Харесва ми да живея в бъдещето, да мечтая за бъдещето, и ако може да открия нещо, което ще подобри бъдещето на всички хора, това ще е най-голямата награда за моя труд. Това е всъщност моята представа за успех - не парите, а това, да оставиш нещо след себи си за бъдещите поколения. И това нещо не е пари, а знания за нещо трудно как може да се постигне.

Antonov
14.12.2016, 08:18
Покажи ми го този, който намира щастие в милионите, защото определено това не се отнася за мене. :)

Нямаш си дори ни най-малка представа къде го търся моето щастите, така че не залитай във въображаеми измислици.



Не визирам теб конкретно.Ти може и да си изключение.Недей да прехвърляш топката на другите.Въображаемите измислици си ги създаваш сам.Не ме интересува кой къде си търси щастието,най-малко твоето.Единствено ме интересува моето семейство и приятелите.

p.s.Не искам да ми отговаряш,не ме интересува твоето мнение.