PDA

Виж пълната версия : Времето през 2017 г.



Трендафил Дончев
30.11.2016, 20:00
Какво ще бъде времето през 2017 г.?

delta.e
30.11.2016, 20:16
Във Варна ще е това - https://www.gismeteo.ru/city/daily/3421/2/

тии75
30.11.2016, 20:54
Какво ще бъде времето през 2017 г.? Ще вали мед и прашец, така че приготвяйте бурканите:bigsmile:

ch.atanasov
02.12.2016, 15:06
Юнаците не им вдигнаха заплатите и вижте, какво става. Ако не познаят, трябва да ги затворят.:bigsmile:


"Метеоролозите от Българската академия на науките прогнозират, че идващата зима ще е най-снежната и най-студената от 100 години насам. Страховитата прогноза е направена след подробен анализ на данни.

Според водещите метеоролози на БАН огромна снежна покривка ще покрие страната ни още през декември, като снегът ще се задържи до средата на февруари.
Пощадени ще бъдат единствено черноморските райони, където снеговалежът няма да бъде толкова силен. Снеговалежът ще бъде най-интензивен около новогодишните празници, когато се окачват двуметрови преспи да засипят страната ни.
Стабилната снежна покривка, която ще падне около Нова година, ще се задържи до края на януари, а падналият сняг ще се стопи напълно едва в средата на февруари.

За следващата зима метеоролозите очакват и рекордно ниски минусови температури. Най-студено ще бъде през януари, когато термометрите на места ще показват минус 40 градуса по Целзий." :crazy:

enchev
02.12.2016, 18:56
Тази прогноза ако се сбъдне може и да познаят https://www.gismeteo.ru/month/14510/

freddie46
02.12.2016, 20:54
Твояна прогноза по ми харесва , отколкото тази на Атанасов.По-хубаво е да няма такива големи студове каквито той предвижда.

ch.atanasov
02.12.2016, 21:05
Твояна прогноза по ми харедва , отколкото на Атанасов.По-хубавое да няма такива големи студове каквито той предвижда.

Наборе, аз прогнози не правя бре, само цитирам .:bigsmile:

freddie46
02.12.2016, 21:30
Аз не казвам че правиш прогнози , но не ми се иска да бъде такъв студ.Извинявам се ако съм те обидил!
Поздрав:Цветан Димитров

freddie46
02.12.2016, 21:50
Трябва да ти радкажа една истинска случка за да ми простиш.На времето в Левски имаше един катаджия седно ИЖЕ с кош.Ведняж той спрял началника на КАТ Плевен , но повеже не го позвал му дупнал талона за превишена скорост.Когато го извикали да даде обяснение за дупката тойнаписълследното:Другар началник тази дупка не е дупка.Посмяли се с него и му простили.Така че аз се извинявам още веднъж!!!
Палецът е за това , че не искам такива студове!
ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРИЯТЕЛЮ!!!

tihmr
07.12.2016, 10:43
........7988

freddie46
07.12.2016, 11:11
Да чукаме на дърво , прогнозите да не се сбъдват.Те и за миналата година предсказваха големи студове.Когато пчелите са зазимени с достатъчно количество и качество мед не е толкова страшно.Да не са само сухи студове че ще се отрази и на овощните дръвчета.

agro
07.12.2016, 11:37
Умрял шамана на едно индианско племе и преждевременно върнали сина му от университета, да го наследи.
Дошъл си той, а те го питат:
- Шамане, кажи зимата топла ли ще е, или студена, да знаем колко дърва да съберем?
- Довечера ще хвърля костите и утре ще ви кажа - отговорил им притеснен той.
Вечерта звъннал по мобилния на състудента си метеоролог, който работел в местната метеостанция и го питал каква ще бъде зимата. Човека се позачудил, ама му рекъл:
- Не знам, ама зима като всяка друга.
Почесал се нашия човек по главата, па си рекъл: - я по-добре да им кажа на моите, че ще е студена, да съберат повечко дърва, че току виж наистина се окаже студена и да мръзнат по моя вина, може и бой да ям.
На другия ден им рекъл:
- Студена ще е зимата, казват боговете, събирайте дърва.
Минало малко време, пак дошли от племето да го питат:
- Шамане, събрахме доста дърва, като за студена зима. Питай довечера боговете дали стига толкова, ще има ли голям студ?
Звъннал пак шамана до метеостанцията и неговия приятел му казал, че по последни данни зимата ще е по-студена от обичайното.
Събрал той сутринта индианците и им поръчал:
-Съберете повече дърва, студена ще е зимата!
Минало още време, пак дошли от племето да го питат дали стига толкова дърва. Звъннал той вечерта до приятеля си в метеостанцията и онзи му рекъл:
- Извънредно студена ще е тая зима, може да е една от най- студените за последните 50 години.
- Разбрах- рекъл шамана-ама ми е интересно как ги разбирате предварително тези работи?
- Да ти кажа, аз съм още млад и неопитен, ама питах дядо ми, който се пенсионира в тая метеостанция. Той ми каза така, защото друг път не е виждал индианците така да събират дърва като луди.

Remi
07.12.2016, 13:38
И да вали и да вее ич на у.. ми не е!
Като си свършил работата, за къв праз да се тюхкаш, и -30 да стане, това е една нормална температура за колегите в Русия. Немо разбера , едно време сняг по 2 метра и се топеше Март-Април , дядо ми да не е вадил, по-малко мед случайно.

Трендафил Дончев
07.12.2016, 13:43
И да вали и да вее ич на у.. ми не е!
Като си свършил работата, за къв праз да се тюхкаш, и -30 да стане, това е една нормална температура за колегите в Русия. Немо разбера , едно време сняг по 2 метра и се топеше Март-Април , дядо ми да не е вадил, по-малко мед случайно.

Определено по - малко е вадил от сегашните рекорди. Ха, ха... ако сега го "пуснеш" да прочете как се вади мед сигурно човечеца ще се хване за двете уши и ще се шибне в земята.

Remi
07.12.2016, 13:58
Определено по - малко е вадил от сегашните рекорди. Ха, ха... ако сега го "пуснеш" да прочете как се вади мед сигурно човечеца ще се хване за двете уши и ще се шибне в земята.
Да ти кажа, че по-голямата част тука, и на половина не могат да докачат , включително и аз щот дремах той, докат работеше. Имам от него една книга на проф. Тошков , гледам сегашните преписвали преписвали и открили топлата вода.

Трендафил Дончев
07.12.2016, 14:03
Да ти кажа, че по-голямата част тука, и на половина не могат да докачат , включително и аз щот дремах той, докат работеше. Имам от него една книга на проф. Тошков , гледам сегашните преписвали преписвали и открили топлата вода.

Дебелият оранжев НАРЪЧНИК ли? Дори снимката на майката, търтея и пчелата е копирана 1 към 1 в книгата на Радоев.

Remi
07.12.2016, 14:05
Дебелият оранжев НАРЪЧНИК ли? Дори снимката на майката, търтея и пчелата е копирана 1 към 1 в книгата на Радоев.

Да де, ма всеки Радоев та Радоев, пък седи и прочети и нещо друго, та тогава пак приказвай!

Юрий Цветков
07.12.2016, 14:13
Книгата на Радоев все още може да се намери, а тази На проф. Тошков, едва ли. Та за това всеки пчепоръчва Радоев. Не че той е открил "пчеларството".

Remi
07.12.2016, 14:33
Книгата на Радоев все още може да се намери, а тази На проф. Тошков, едва ли. Та за това всеки пчепоръчва Радоев. Не че той е открил "пчеларството".

Може и да си прав но който търси намира

пп да взема да я сканирам ...

Юрий Цветков
07.12.2016, 14:55
Щом имаш желание. Па да земеш и да я постнеш :bigsmile:

freddie46
07.12.2016, 15:19
Само с четене на книги не става.В едната пишат нещо , в другата го пишат същото но разбъркали думите и трябва малко да се позамислиш за да схванеш смисъла.Вярно от тях научаваме някои основни положения , но най-добрият учител е практиката.

Remi
07.12.2016, 15:57
Само с четене на книги не става.В едната пишат нещо , в другата го пишат същото но разбъркали думите и трябва малко да се позамислиш за да схванеш смисъла.Вярно от тях научаваме някои основни положения , но най-добрият учител е практиката.

Тъй е, като не четеш от първоизточника.

Ангел Йосифов
07.12.2016, 18:48
Само с четене на книги не става..
Като не става само с четене да се пробва с ПРЕпрочитане и то-МНОГОКРАТНО.Тогава и практиката е песен...

Трендафил Дончев
07.12.2016, 18:53
Като не става само с четене да се пробва с ПРЕпрочитане и то-МНОГОКРАТНО.Тогава и практиката е песен...

Ха, ха.... понякога и мантрите не помагат като не влагаш нищо.:bigsmile:

agro
07.12.2016, 23:54
..най-добрият учител е практиката.
Народа е казал: За един бит давам трима небити.

Mateev
01.01.2017, 05:48
Новата година още в първите си часове направи отрицателен температурен рекорд за тази зима. Докато валеше сняг, беше сравнително топло - някъде малко под нулата. Спря да вали и за няколко часа термометъра заби на -13 градуса и продължава да пада.

Така че, Честита Нова Година с нов късмет и нови кучи студове. :)

freddie46
06.01.2017, 09:47
Синоптиците ще вземат да познаят!Вчера беше топло и слънчево с температура 11-13 градуса , а от 2 часа през ноща започна да вали сняг и да духа един вятър!Сутринта не беше натрупало кой-знае колко но придружено със силният вятър беше много отвратително време.В момента има наваляло около 10-12 см. но от вятърът на места има навявания.Дано не познаят за големите студове.
Поздрави:Цветан Димитров

Валентин.
06.01.2017, 11:16
Нормална зима. Ненормалното е че закъсня.:yo:

tsc1
06.01.2017, 13:41
Четири бабички гледат такова време навън и си говорят:
първата - "Както го е забелило..."
втората - "и го е одървило..."
третата - "сега ако го отмаа, та цяла неделя..."
четвъртата - "ще омекне!"

delta.e
06.01.2017, 16:46
Току що , изчистих прелките .
Доволен съм , от себе си !:)

delta.e
06.01.2017, 19:25
http://www.dnes.bg/stranata/2017/01/06/studyt-ostavi-432-naseleni-mesta-bez-tok.327970

ch.atanasov
09.01.2017, 09:50
В Бургас отдавна не е имало такъв сняг. Сега разрових тефтера за зима 2001/2002. Имало е 30-40 дни снежна покривка, но най-ниската температура е била -8 градуса, само за ден-два. Не четох за пролетта, но е била дашна година- добива е бил средно 37-38кг. мед. /при мен/ Ако 2017 е така, ще има проблем с тенекиите.:bigsmile:

freddie46
09.01.2017, 11:42
При нас снегът беше 35-40 см. , но днес продължава да вали.От сутринта е наваляло около 7-10см.Вчера ходих и почистих прелките и пред тях за да няма навяване въпреки че кошерите са с гръб откъм вятъра.Тази неделя ще отида пак да видя какво е положението.Иначе температурите са между -7,5 и -8градуса през деня.Вчера сутринта в 6,30часа беше -11градуса.Все още няма такива студове каквито предвиждаха синоптиците.
Поздрави:Цветан Димитров

Ангел Йосифов
09.01.2017, 12:02
Според мен зимата си върви по календар.Без да избързва или забавя,нито извънредно студена или топла.Местата на,които е духало и пак ще духа,са ясни още от време оно.Абе,направо всичко си върви по план.....Очаквам и за напред времето да си е по календар-демек да има и пролет,каквато познаваме от преди......

redbull
09.01.2017, 19:53
Според мен зимата си върви по календар.Без да избързва или забавя,нито извънредно студена или топла.Местата на,които е духало и пак ще духа,са ясни още от време оно.Абе,направо всичко си върви по план.....Очаквам и за напред времето да си е по календар-демек да има и пролет,каквато познаваме от преди......

А нещо за акацията да кажеш (може и на лични), че мислех пролетта да обявя за продан половината си семейства?

nyanakiev
10.01.2017, 09:33
Ако свършат тенекиите в ВУЛКАН продават здрави чували . Запасявайте отсега

Ангел Йосифов
10.01.2017, 09:54
А нещо за акацията да кажеш (може и на лични), че мислех пролетта да обявя за продан половината си семейства?

Преди десетина години пак си имаше доста сняг.Зимата си вървеше нормално.Около 15 февруари в района на Раковски натрупа 1м. сняг и доволно потривах ръчички,но след 20-ти задуха един топъл вятър и до 25-ти вече нямаше сняг.Вятърът не спря два месеца.Всичко цъфтеше на куп.Акацията зацъфтя около 24 април и до 1май вече я нямаше.Та през същата година,заради вятъра(слаб),пчелите работеха по акацията до около обяд и нектара свършваше.....................Та с две думи-немога да кажа за акацията......

delta.e
13.01.2017, 17:11
А нещо за акацията да кажеш (може и на лични), че мислех пролетта да обявя за продан половината си семейства?

Според мен , тази година ще има добър добив от акацията .
Януари започна студен със сняг и виелици . Февруари го дават променлив , а най-опасен е женският месец .
Помни ми думата , ще имаш акация в краят на април .

Валентин.
14.01.2017, 10:37
Нова тв в момента. Морето край Бургас “замръзна“ за първи път през този век. И Дунав замръзна. 10см дебелина на леда.

freddie46
14.01.2017, 13:23
При нас е топло и снегът се топи.Сутринта към 10,00часа започнада вали и по малко дъждец.В момента капчуците вървят с пълна сила и видимо снегът отънява.
Поздрав:Цветан Димитров

rosty_sz
14.01.2017, 16:35
Средно интензивен дъжд в Стара Загора. Снега се топи яко.

M.Milkov
14.01.2017, 17:09
А сега в Софийското поле вали яко сняг,на парцали.Зима е,супер е.

freddie46
16.01.2017, 09:55
Значи е време само за вълчи мезета и червено винце!drinks;
Поздрав:Цветан Димитров

Георги Куров
09.02.2017, 12:02
https://www.youtube.com/watch?v=yuTQfCTUb_E
Бях писал преди време за климатичните оръжия. Тук специалист дава подробности. Какво добро да очакваме за пчелите си ?

Илиев
09.02.2017, 21:06
Винаги съм подозирал, че американците сами си предизвикват тайфуните, ураганите и торнадотата, за да източват застрахователните дружества от застраховките за къщи и коли.

zapstojan
09.02.2017, 21:43
И аз така си мислех.

Svetlyo
09.02.2017, 21:59
И за да не се набиват на очи, предизвикват тук там някое земетресение, цунами, разбият някоя комета в 5-тата планета, или пък вземат, че кацнат на луната :ae:

delta.e
17.02.2017, 16:22
Винаги съм подозирал, че американците сами си предизвикват тайфуните, ураганите и торнадотата, за да източват застрахователните дружества от застраховките за къщи и коли.

Не позна ! Защо ли ?
Препоръчвам ,, Метеорология и хидрология ,, на Бистра Векилска .

solaris60
08.04.2017, 19:06
Чудо и в Страната на чудесата - заваля дъжд.:smow:

delta.e
08.04.2017, 19:21
А , почакай . При теб ще е повечко макар да си във валежна сянка .

solaris60
08.04.2017, 20:26
А , почакай . При теб ще е повечко макар да си във валежна сянка .

Ха, ха...тъй като бях на сянка не можах да определя колко е, но продължавам да чакам.:bigsmile:

jdrumev
08.04.2017, 20:30
Времето е много добро какво му се мръщите:laughing:Кога ще развия още 5 рамки за 20 дена ако не е такова.

rumenggr
15.04.2017, 07:42
8551

И запръска дъжд... Весели празници!

rosty_sz
26.06.2017, 14:14
Прогнозата за края на седмицата е апокалиптична. Всички прелки са отворени, дъната също, стеропорите на капаците са поставени, но съм много притеснен. Всичките семейства са на слънце, а прогнозата е за 44 градуса на сянка. Въпреки че слънчогледа цъфти яко в семействата все още има доста пило. Дори и пчелите да успеят да изравнят с ветрене температурата на нагретия кошер с околната то това са 10-15 градуса над нормалната за пилото. В моята практика не е имало подобни жеги и нямам представа какво да уча вам, но си мисля че последствията ще са страшни.

tsc1
26.06.2017, 15:23
Не зная тази прогноза чия е и колко е вярна. Сутринта по някоя от телевизиите слушах седмичните прогнози и се говореше за спад на температурите около 2 юли. Аз повече вярвам на прогнозите на Yahoo:
https://uk.news.yahoo.com/weather/

rosty_sz
26.06.2017, 18:51
Ами и на тази има спад след 02.07. Притеснителното преди това. Тези 41 , 43 и 44 са точно преди "разхлаждането"

borifototo
26.06.2017, 19:11
Вече падат и градушки на места в планините където никога не е имало.Визирам днешния ден.

jdrumev
26.06.2017, 21:50
В момента духа на Бояна някакъв ураганен вятър,гърми,трещи.Голяма буря отиде липата.

Юрий Цветков
27.06.2017, 08:35
Рости, ще го преживеят, но задължително им осигури достатъчно вода в поилките.

jordanov
27.06.2017, 13:17
Аз имам скромен опит в пчеларстване на пчелин извън населено място, без сянка, в Централна Сев. БГ, при продължителни температури над 40. Преживяват, че даже и мед събират. За водата - ясно /чешма която си капеше нон стоп/, но задължително правех наръчи от клони айлант /такова имаше наблизо/ и някой и друг бурен и захлупвам капаците отгоре, напреки и сянката пада и настрани. Верно че си е хамалогия, даже ако идва ветровито време и със сезали съм връзвал, ама си струва - пчелите не висят навънка. Даже рекордните ми добиви са били в сезони с рекордни жеги. Факт е обаче и че при горещо време се появи АГ на пчелина, но не знам дали и какви връзки да правя, щото мойте засенчвани нямаха, а на два метра от моите, незасенчвани - имаха, и после на кладата.

rosty_sz
27.06.2017, 18:41
АГ определено се появява при прегряване на кошера. При нормални условия пчелите се справят в повечето случаи, но жегата сякаш го кара да избухне и пчелите не смогват и веднага има явни признаци.

Nik_m
29.06.2017, 17:16
В събота го дават 43 градуса а в понеделник само 21. За 1 ден повече от 20 градуса разлика, не пчелите ама и ние ще се побъркаме.

tsc1
29.06.2017, 17:55
Някой може ли да направи измервания при тези екстремни температури вън, каква температура поддържат пчелите в кошера?

jdrumev
07.08.2017, 20:42
https://youtu.be/6XwL2Cfa7ig още една (https://youtu.be/6XwL2Cfa7ig)

Пламен Керчев
18.09.2017, 04:25
https://www.blitz.bg/svyat/britanski-klimatolozi-idvashchata-zima-shche-bde-nay-studenata-za-poslednoto-stoletie_news544070.html?utm_medium=Facebook&utm_campaign=blitz&utm_source=blitz

tsc1
18.09.2017, 04:51
https://www.blitz.bg/svyat/britanski-klimatolozi-idvashchata-zima-shche-bde-nay-studenata-za-poslednoto-stoletie_news544070.html?utm_medium=Facebook&utm_campaign=blitz&utm_source=blitz
Как да им вярваш на тия като за 3-4 дни твърдят две противоположни неща:
https://www.blitz.bg/obshtestvo/sinoptichna-agentsiya-ot-sashch-prognozira-za-blgariya-istoricheski-anomalii-prez-zimata_news543215.html

Юрий Цветков
18.09.2017, 09:35
Как да им вярваш на тия като за 3-4 дни твърдят две противоположни неща:
https://www.blitz.bg/obshtestvo/sinoptichna-agentsiya-ot-sashch-prognozira-za-blgariya-istoricheski-anomalii-prez-zimata_news543215.html

Абе тия що не си глдат ураганите и да не се занимават с нас.

Трендафил Дончев
18.09.2017, 10:20
:crazy::crazy::crazy:
Абетия що нси глдат ураганите и да неанимават с нас.

Юрий Цветков
18.09.2017, 10:46
:crazy::crazy::crazy:

blush; "Телефонска работа".blush;

seto4e
18.09.2017, 14:13
Според мен ще имаме тежко зимуване. От началото на ноември поне 80 дена без облитане.

delta.e
18.09.2017, 15:13
Защо , мислиш така ?
Дай обосновка на твоето мнение .

seto4e
18.09.2017, 15:58
Защо , мислиш така ?
Дай обосновка на твоето мнение .


Климатичния модел се сменя през 3-4 месеца и времето е непредвидимо. Като цяло последната година и половина времето за нас е неблагоприятно. "Слънчогледовия оазис" не променя нещата. Прогнозата за ноември и декември е за градуси под линията на облитането. Да, ще я сменят няколко пъти но като цяло ще е подобно. Ако ли пък сбъркат модела и имаме топли ноември и декември то студа ни чака следващите 3 месеца.
Моето мнение е, че ще имаме зима на два периода като единия ще е тежък. Повтарям моето мнение.

Илиев
18.09.2017, 16:00
При мен две ябълки преди месец цъфтяха за втори път тази година, мъртвата коприва и тя е цъфната отпреди два месеца, така че според бабешките поверия залагам на студена зима, пък ще видим дали има нещо общо м-у цъфтежа на дърветата по никое време и дали ще бъде студена зимата.

Sakar
18.09.2017, 16:22
При мен в момента пък има цъфнал люляк.

delta.e
18.09.2017, 16:46
Определено , при нас в България сезоните се сменят на 3-4 месеца .
Ама , чак и климатичният модел ?!? :sad:

tsc1
18.09.2017, 17:17
Определено , при нас в България сезоните се сменят на 3-4 месеца .
Ама , чак и климатичният модел ?!? :sad:
Сезоните са едно, климатичните модели - съвсем друго! Създаването на съвършен климатичен модел, който да обхваща всички налични метеоданни е много сложна математическа задача, решаването на която изисква огромни изчислителни мощности. Колкото повече данни са обхванати, толкова модела е по-точен и може на базата на него да се правят по-верни прогнози. Все пак това е модел и 100% точна прогноза за дълъг период е невъзможна!
http://www.idg.bg/nauka/314407/acme-naj-savarsheniyat-klimatichen-model-na-zemyata

delta.e
18.09.2017, 18:40
Климатичният модел съществува само на хартия .
Климат -многогодишен режим на времето на дадено място . За 100 и повече години .
Време -моментното състояние на атмосферата .
Та ,тя -атмосферата е най-динамичната система на Земята .Средногодишни валежи , средногодишни температури и т.н. .
Краткосрочните прогнози до 3 дни - 97-99 % , средносрочните до 15 дни -50% и дългосрочните до 30 дни -25-28% вероятност.

Бърз
18.09.2017, 21:09
Според мен ще имаме тежко зимуване. От началото на ноември поне 80 дена без облитане.
Здравейте колеги.
Погледнах какво пиша в руски интернет, относно тази зима и изобщо за промени в климата на Европа. Какво мога да кажа ... отдавна ми липсва руската зима, коледа със сняг и сериозен студ. )) Преди искал специално да отида за празниците, обаче тя сама пристига, и НЕ само за една година!!! Колегите (земляци) зимуват до 6 месеца без облитане на пчели, и това смятат за абсолютно нормално в пчеларство. И колата палих при -38 гр. сутринта и цял ден за волана на товарната кола бачкал... - хората свикват з ВСИЧКО!
Успешно зимуване!

Трендафил Дончев
18.09.2017, 23:09
https://www.vesti.bg/bulgaria/buri-gradushki-pek-zhertvi-i-ekokatastrofa-na-balkanite-6073923

jdrumev
18.09.2017, 23:11
https://www.gismeteo.ru/weather-zlataritsa-15262/

Всьо в порядки при нами.
(https://www.gismeteo.ru/weather-zlataritsa-15262/)

Трендафил Дончев
19.09.2017, 07:34
https://www.gismeteo.ru/weather-zlataritsa-15262/

Всьо в порядки при нами.
(https://www.gismeteo.ru/weather-zlataritsa-15262/)

DJ Румев, и руския ти като българския.;)

delta.e
19.09.2017, 16:57
https://www.gismeteo.ru/weather-zlataritsa-15262/

Всьо в порядки при нами.
(https://www.gismeteo.ru/weather-zlataritsa-15262/)

Гледаш само прогнозата - ще вали , няма да вали .
Погледни по-долу картите с елементите на климата , те това е интересното . ;)

jdrumev
19.09.2017, 18:12
Тоя сайд е много добър.Аз използвам него.

zayo
19.09.2017, 18:51
Синоптика ползва данни оттук http://www.foreca.bg/Bulgaria/Област-Видин/Vidin

solaris60
19.09.2017, 19:03
Тоя сайд е много добър.Аз използвам него.

Той сайта добър, добър, но времето като не е добро, теб какво те топли таЯ работа?:bigsmile:

jdrumev
19.09.2017, 19:26
Той сайта добър, добър, но времето като не е добро, теб какво те топли таЯ работа?:bigsmile:



Топли ме защото ако не следях сайта нямаше да постигна тия резултати тая година.Ако не бях видял 1 месец напред какво се очаква нямаше да възтановя загубите и да извадя мед.Ако не е важно времето за един пчелар кое ще е това нещо което е по важно?

viktor tit
21.09.2017, 08:56
http://sat24.com/ Този сайт ми го препоръча приятел, който се занима с ветроходство.

ch.atanasov
25.10.2017, 15:08
Така е къде мен.

https://www.youtube.com/watch?v=iYNMq6ERM-M

kuline
25.10.2017, 15:28
Така е къде мен.

https://www.youtube.com/watch?v=iYNMq6ERM-M

Това разбрахме, ама къде пчелите ти как е, имаш ли инфо или не можеш да стигнеш до там

Трендафил Дончев
25.10.2017, 15:34
:tres:Цяло лято капка няма, а сега наводнения.

ch.atanasov
25.10.2017, 16:02
Това разбрахме, ама къде пчелите ти как е, имаш ли инфо или не можеш да стигнеш до там

Моите са по-нависоко и инфото сутринта беше, че няма проблем.

ch.atanasov
28.10.2017, 16:13
Дъжд, дъжд и пак дъжд. Добре, че вече няма здрави язовири, по моята мерия.

Трендафил Дончев
29.12.2017, 18:20
Ха, при нас вали пороен дъжд. Но най - интересното е, че има светкавици и гърми. :crazy:

kuline
29.12.2017, 18:27
Ха, при нас вали пороен дъжд. Но най - интересното е, че има светкавици и гърми. :crazy:

Еми цяло лято като не валя, то сега да се реваншира. :bigsmile:

Илиев
29.12.2017, 19:40
Лошо време да няма само!!

Трендафил Дончев
29.12.2017, 19:46
Лошо време да няма само!!

Колега съобщава за градушка на пчелина му колкото лешник.

rosty_sz
29.12.2017, 19:54
Току що и тук светна небето. Съвсем скоро беше подобна зима. Ако наистина се повтори ще се види кой си е извадил изводите.

delta.e
29.12.2017, 20:05
Рости , не се радвай .
Явно , трябвя да се повторя - скоро ще има застудяване .

rosty_sz
29.12.2017, 20:11
Въобще не ми е радостно. Всяка аномалия във времето води само до нова такава. На нас това не ние нужно. За нас е най-добре да си имаме традиционното за нашата ширин време, но май само ще си мечтаем за това.

https://www.blitz.bg/intsidenti/stikhii/adt-se-raztvori-nad-karlovo-dni-predi-nova-godina-svetkavitsi-razdirat-nebeto-video_news567867.html

Трендафил Дончев
29.12.2017, 20:28
Въобще не ми е радостно. Всяка аномалия във времето води само до нова такава. На нас това не ние нужно. За нас е най-добре да си имаме традиционното за нашата ширин време, но май само ще си мечтаем за това.

https://www.blitz.bg/intsidenti/stikhii/adt-se-raztvori-nad-karlovo-dni-predi-nova-godina-svetkavitsi-razdirat-nebeto-video_news567867.html

Аз горе ви го казах, но ....вие си мислите, че е майтап работата. ;)

delta.e
29.12.2017, 20:42
Спокойно Слънчо , всичко ще е добре .

kuline
29.12.2017, 20:44
Спокойно Слънчо , всичко ще е добре .

Даскале, то и сега не е зле, само дето фоерверките изпреварват събитието.

delta.e
29.12.2017, 20:46
Така е Калине .
Желая ти -здраве и щастие .

delta.e
29.12.2017, 20:56
За теб Калине може и сега

kuline
29.12.2017, 20:59
Така е Калине .
Желая ти -здраве и щастие .

Благодаря! И теб да те споходи същото, защото здравето е най-важно. ;)