PDA

Виж пълната версия : Де е духалката .



delta.e
05.11.2016, 21:13
Търся и не намирам .
Пушалка ли , духалка ли ?
Зная ли ?
На едно момче дадох много литература . Да , дадох с чували .
После , станах неудобен .
Знам ли ?

kuline
05.11.2016, 21:23
Търся и не намирам .
Пушалка ли , духалка ли ?
Зная ли ?
На едно момче дадох много литература . Да , дадох с чували .
После , станах неудобен .
Знам ли ?

ААА, това си е по между ви.

delta.e
05.11.2016, 21:29
Точно , така е Калине .
Спирам да търся карес .
Желая на момчетo- здраве и живот .

Искрен Мутафов
05.11.2016, 22:51
Търся и не намирам .
Пушалка ли , духалка ли ?
Зная ли ?
На едно момче дадох много литература . Да , дадох с чували .
После , станах неудобен .
Знам ли ?


Точно , така е Калине .
Спирам да търся карес .
Желая на момчетo- здраве и живот .


Г-н Делта, първо да се извиня, че ще спамя в темата Ви(ако се наложи ще я "почистя" после). Чета, че Ви наричат даскал, предполагам щото сте учител, а и в ролята си на човек изчел стотици страници закон за просветата(образованието) или както там му е новото име, бихте ли ни просветили, да не би да са влезнали някакви нови граматични правила за книжовно писане с които ние обикновенните пчелари да не сме все още запознати - а, именно интервала да се слага пред препинателният знак, а не след него, тъй както са ни учили едно време в училищата, гимназиите и университетите...?!?

ch.atanasov
06.11.2016, 18:34
Търся и не намирам .
Пушалка ли , духалка ли ?



По -точно е май духалка, сигурно идва от духачос на кавалджос или духа супа.Изчел съм хиляди мнения за обединение, единство и т.н.Какво се вижда -пак разделение, някой обиден си прави форум, може да се появи и нова пчеларска организация. Ха ха-нищо чудно, доколкото помня обидените от Ганчо направиха организацията на Михайлов.
Време е надписа на НС да се смени.

kuline
06.11.2016, 19:15
А ти, от кои ли си?
А знаеш ли, че съществува и друг пчеларски форум и неговото начало е много преди началото на този? По твоята логика тия, които са тук също са отцепници. Еййй, умен си като стадо лисици.

georgi rumenov
06.11.2016, 19:17
Форумът се рой колеги,само да видим колко роя ще излезнат!!!

Трендафил Дончев
06.11.2016, 19:22
Форумът се рой колеги,само да видим колко роя ще излезнат!!!

Само трябва да си го обезпаразитят малко.:bigsmile:

ch.atanasov
06.11.2016, 19:29
А ти, от кои ли си?
А знаеш ли, че съществува и друг пчеларски форум и неговото начало е много преди началото на този? По твоята логика тия, които са тук също са отцепници. Еййй, умен си като стадо лисици.

Да знам, чета го от време -на време.За това, колко съм умен съм ти признал много отдавна, че водиш. bow; :laughing:

kuline
06.11.2016, 19:40
Да знам, чета го от време -на време.За това, колко съм умен съм ти признал много отдавна, че водиш. bow; :laughing:

Благодаря за признанието - няма смисъл. Само да допълня, че за разлика от теб, аз отдавна съм открил, че водата е топла.

ndm
06.11.2016, 19:47
Форумът се рой колеги,само да видим колко роя ще излезнат!!!
Около 4, докато открият великата тайна на цената на меда и народопсихологията.

Ivan Mankov
06.11.2016, 20:00
Добре де Чанко ти кибичиш в Пчелин, нали ? Матеев пише в Пчелин !!!! Създателя на тази тема пише в Динковия форум ! Тия които стоят зад Пчелин ги знаеш, ами влезни там и ги наречи както трябва ! Поздрави на Pablo.....Пикасо ли беше!:laughing:

Трендафил Дончев
06.11.2016, 20:03
Добре де Чанко ти кибичиш в Пчелин, нали ? Матеев пише в Пчелин !!!! Създателя на тази тема пише в Динковия форум ! Тия които стоят зад Пчелин ги знаеш, ами влезни там и ги наречи както трябва ! Поздрави на Pablo.....Пикасо ли беше!:laughing:

Абе, вие като някои леки момичета обикаляте от ........................м да......форум на форум.:bigsmile:

Дамян Дамянов
06.11.2016, 20:08
По -точно е май духалка, сигурно идва от духачос на кавалджос или духа супа.Изчел съм хиляди мнения за обединение, единство и т.н.Какво се вижда -пак разделение, някой обиден си прави форум, може да се появи и нова пчеларска организация. Ха ха-нищо чудно, доколкото помня обидените от Ганчо направиха организацията на Михайлов.
Време е надписа на НС да се смени.

Не знам кой те излъга, но с Матеев сме в добри отношения. За справка виж Честване на 150-та годишнина от рождението на Марко Вачков (http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=3540)
Точно злобни мнения не искам да чета. Нацели от първия път!

ch.atanasov
06.11.2016, 20:09
Добре де Чанко ти кибичиш в Пчелин, нали ? Матеев пише в Пчелин !!!! Създателя на тази тема пише в Динковия форум ! Тия които стоят зад Пчелин ги знаеш, ами влезни там и ги наречи както трябва ! Поздрави на Pablo.....Пикасо ли беше!:laughing:

Незнам защо подскачате, с какво ви обидих. Сигурно кофти съм се изразил. Е, това е моето мнение -: това не е пътя на единението.

п.п. И там ще ви чета.:bigsmile:

Ivan Mankov
06.11.2016, 20:24
Абе, вие като някои леки момичета обикаляте от ........................м да......форум на форум.:bigsmile:

Между номадство и проституция аз лично намирам разлика! :bigsmile:

Трендафил Дончев
06.11.2016, 20:31
Между номадство и проституция аз лично намирам разлика! :bigsmile:

А аз все се чудех тия дето чакат по пътищата какви са, а те били номадки.:bigsmile:

kuline
06.11.2016, 20:40
А аз все се чудех тия дето чакат по пътищата какви са, а те били номадки.:bigsmile:

Какви пътища, то тук е пълно с прости...и. Хайде, да не изглежда двусмислено - миндили.

Трендафил Дончев
06.11.2016, 20:48
Какви пътища, то тук е пълно с прости...и. Хайде, да не изглежда двусмислено - миндили.

В заблуда си. Всички са готини. :bigsmile:

zapstojan
06.11.2016, 20:56
Червената шапчица, Ги дьо Мопасан
Вълкът я срещна. Той я изгледа с оня особен поглед, който опитният парижки развратник хвърля на провинциалната кокетка, която все още се преструва на невинна, ала той вярва на невинността й не повече от самата нея и вече сякаш виждаше как тя се разсъблича, как фустите й една по една падат и тя остава само по риза, под която се очертават сладостните форми на тялото й.

zapstojan
06.11.2016, 20:57
Арменската Червена Шапчица:
- Бабо, защо ти е толкова голям носът?
- Я си виж твоя най-напред и тогава ми говори…

Румборак
06.11.2016, 21:01
Пушалка ли , духалка ли ? ..... трябва да е "душалка" .

Георги 1974
06.11.2016, 21:06
Върви си Сивият Вълк през гората и какво да види!? До едно дърво, наведена, със събути гащички - Червената шапчица! Вълчо много се зачудил, но решил да не губи време и като и го набухааал... Червената шапчица много се изненадала! Обаче, още много по-силно се изненадал Човекът-невидимка...

jdrumev
07.11.2016, 09:53
Много хубав дебат сте почнали?Аз мога да си призная че не съм много от грамотните във форума.Завършил съм СПТУпоМСС ,демемек тракторист.Това че не пише един прост тракторист правилно мисля ,че не е голям проблем.Проблем е хора с по голямо образование от моето да пишат като мен:bigsmile:.

zapstojan
07.11.2016, 10:50
Здравей Друмев, това е за теб: http://www.webcafe.bg/webcafe/onya-deto-ne-go-triyat/id_388086269_IT_prochit_na_Chervenata_shapchitsa

Трендафил Дончев
07.11.2016, 18:54
Много хубав дебат сте почнали?Аз мога да си призная че не съм много от грамотните във форума.Завършил съм СПТУпоМСС ,демемек тракторист.Това че не пише един прост тракторист правилно мисля ,че не е голям проблем.Проблем е хора с по голямо образование от моето да пишат като мен:bigsmile:.

Много хубав дебат сте започнали? Аз, мога да си призная, че не съм много от грамотните във форума. Завършил съм СПТУ по МСС - демек тракторист. Това, че не пише един прост тракторист правилно, мисля, че не е голям проблем. Проблем е хора с по - голямо образование от моето да пишат като мен.

Ха сега да почерпиш.:bigsmile:

jdrumev
07.11.2016, 19:24
Ей не се на ядохте и напихте за моя сметка.:bigsmile:

delta.e
09.11.2016, 18:10
Ей не се на ядохте и напихте за моя сметка.:bigsmile:

Спокойно , момче .