PDA

Виж пълната версия : ЧРД НА ФОРУМА



Станко Ставров
25.09.2011, 07:39
Здравейте приятели hi; .Според мен днес 25.09 2011г форума навършва една година от създаването му.Искам да благодаря на създателите му и на всички колеги взели дейно участие във формирането на неговия облик.Искам да благодаря на Борислав Александров за това, че още в първите часове на създаването му ми се обади и ме покани да се включа в него.Благодаря на Ванката за доверието, което ми оказа още в ранната фаза на форума.Благодаря на Администраторите и Модераторите за търпението и поддържането на реда във форума.Една година вече ходя на работа един час по рано, за да мога на спокойствие да прегледам всичко написано в него.Благодарение на всички колеги във форума познанията ми в областа на пчеларството се обогатиха много, за което съм ви благодарен приятели.Дано и за напред форума да е място, което ни обединява и да намираме полезните неща, който ни улеснавят живота във всички аспекти.Да сте живи и здрави колеги и ви пожелавам всички хубави неща на този свят да станат част от живота ви. drinks; cash;

buci59
25.09.2011, 07:56
http://s1.postimage.org/1eoqt67lw/pojelaniq2.jpg (http://postimage.org/image/1eoqt67lw/)


Колеги,да ни е честита първата годишнина на НАШИЯТ ФОРУМ.Без всички Вас,без Вашите мнения,коментари и спорове,форумът щеше да си остане просто една страница.Затова-да бъдем здрави и още по-сплотени.Честито.

vankata
25.09.2011, 10:37
Скъпи приятели, искам да честитя първия рожден ден на нашия форум. Дано за тази една година писането тук ви е донесло много полезна информация, приятни емоции, нови запознанства. Пожелавам ви много здраве, щастие, повече усмивки и много приятни часове във форума.

Пламен Керчев
25.09.2011, 11:00
Честит рожден ден на форума. Пожелавам му дълги години да ни събира и обогатява.

Jikata-OVECH
25.09.2011, 12:11
Честит Рожден Ден!!! Много радост, здраве и щастие на хората които създадоха този сайт, и на всички които го ползваме. Господ да дава добри години за пчеларсво. cvete;

HINAP
25.09.2011, 13:48
ЧРД на форума.Благодаря за отзивчивостта и търпението на администраторите и модераторите.Успех колеги.

buci59
25.09.2012, 06:43
Днес форумът навършва 2 год.Честито на всички колеги,и с пожелание за радост на хората,които го ползват.

vanHanegem
25.09.2012, 07:09
Честит Рожден Ден! Специални поздрави за създателите.
Нека още много години форумът съществува и да създава атмосфера на добронамереност и колегиалност!

vankata
25.09.2012, 09:06
Честит ни рожден ден!
Нека форума ни се развива и обогатява все повече в предстоящите години!
Пожелавам на всички много здраве, щастие и все повече приятни мигове в нашия форум!

ianev
25.09.2012, 10:50
Честит рожден ден! Дано всичко в форума да върви по вода и по малко караници (по малко работа за админите ;) ). Последно време видях напредък нормален диалог в темата за подхранване. Така че Успех! drinks; drinks; drinks;

Владо-Gillan
25.09.2012, 12:14
ЧРД и от мен, пожелавам на всички двойно по големи добиви, и двойно уголемяване на пчелините с отводки, рояци и нови семейства.Наздраве и успех drinks; drinks; drinks; drinks; drinks;

Станко Ставров
27.09.2012, 20:48
Колко бързо минаха две години!Още тогава при създаването вярвах в неговия възход!Вижте го сега приятели!Страхотен и ми пълни душата!Благодаря на всички, които го направиха такъв. drinks;

BateMisho
26.09.2015, 18:57
Улисани в есенно-зимните задачи покрай кошерите леко подминахме тази тема. Но понеже вярвам, че приемствеността е важно нещо, искам да честитя рожденния ден на форума. И да благодаря на всички, които са съпричастни и влагат лично време, средства и усилия, за да споделят безкористно знания и опит в пчеларството. ЧРД на форума и да ни събира дълги години на раздумка, скъпи пури и коняк (цитирам един от класиците на форума)! ;-)

solaris60
26.09.2015, 19:00
Улисани в есенно-зимните задачи покрай кошерите леко подминахме тази тема. Но понеже вярвам, че приемствеността е важно нещо, искам да честитя рожденния ден на форума. И да благодаря на всички, които са съпричастни и влагат лично време, средства и усилия, за да споделят безкористно знания и опит в пчеларството. ЧРД на форума и да ни събира дълги години на раздумка, скъпи пури и коняк (цитирам един от класиците на форума)! ;-)

Ами г-н Матеев какво чака, че не вземе да почерпи. Ехоооооо. Г-Н МАТЕЕЕВ.

Дамян Дамянов
26.09.2015, 19:19
Честит Рожден Ден на Форума!
Поздравления колеги! Нека още дълги години си го ползваме и да растем заедно с него.

delta.e
26.09.2015, 19:25
Успех на всички колеги !

Mateev
26.09.2015, 20:16
Ами г-н Матеев какво чака, че не вземе да почерпи. Ехоооооо. Г-Н МАТЕЕЕВ.

Ами честит рожден ден и от мене.

Радвам се, че форума продължава да изпълнява предназначението си, а именно БЕЗКОРИСТНО СПОДЕЛЯНЕ НА ЗНАНИЯ, което надявам се е от полза на много Български пчелари.

solaris60
26.09.2015, 20:34
Ами честит рожден ден и от мене.

Радвам се, че форума продължава да изпълнява предназначението си, а именно БЕЗКОРИСТНО СПОДЕЛЯНЕ НА ЗНАНИЯ, което надявам се е от полза на много Български пчелари.

А ПОЧЕРПКАТА?

delpi
22.10.2015, 14:11
А ПОЧЕРПКАТА?


Време е за един тийм билдинг :laughing: