PDA

Виж пълната версия : Молба за помощ от новобранец !!!



Борката
17.10.2016, 19:34
Чест и почит към всички запалени пчелари! В резултат на странно стечение на съдбата, от няколко месеца се интересувам от този вълшебна наука наречена "Пчеларство". Закупих си редица книги, като освен тях и прочетеното в Интернет нямам грам практически опит. Бих помолил, ако има пчелари, които имат нужда от помощник съм готов да помагам без заплащане. Имам транспорт и финансови възможности. Ще бъда безкрайно благодарен, ако има пчелари, който са готови да споделят безценния си опит с един новобранец с голямо желание. Поздрави !

tarty
17.10.2016, 19:42
Запомни какво си писал, казана дума- хвърлен камък. Старите вълци ще те налазят скоро :-):-):-)

бат тянко
17.10.2016, 19:53
Чест и почит към всички запалени пчелари! В резултат на странно стечение на съдбата, от няколко месеца се интересувам от този вълшебна наука наречена "Пчеларство". Закупих си редица книги, като освен тях и прочетеното в Интернет нямам грам практически опит. Бих помолил, ако има пчелари, които имат нужда от помощник съм готов да помагам без заплащане. Имам транспорт и финансови възможности. Ще бъда безкрайно благодарен, ако има пчелари, който са готови да споделят безценния си опит с един новобранец с голямо желание. Поздрави !

Малееее! Откога чакам и на мен да ми се усмихне късмета! Добре си дошъл!

ch.atanasov
17.10.2016, 19:55
Запомни какво си писал, казана дума- хвърлен камък. Старите вълци ще те налазят скоро :-):-):-)

Недей да скромничиш, ти си най -успешния Бургаски пчелар-новатор. Освен това 300 кошера не се гледат лесно, новобранката ще е голяма помощ.:bigsmile:

delta.e
17.10.2016, 20:41
Недей да скромничиш, ти си най -успешния Бургаски пчелар-новатор. Освен това 300 кошера не се гледат лесно, новобранката ще е голяма помощ.:bigsmile:

Атанасов , ти си най успешният пчелар в югоизточният регион !

ch.atanasov
17.10.2016, 21:02
Атанасов , ти си най успешният пчелар в югоизточният регион !

Даскале, стига ве. blush; Авер си ми, но къде съм аз с 120 кошера и доходност едва 150лв. на кошер.:(

Ivan Mankov
17.10.2016, 21:09
Малееее! Откога чакам и на мен да ми се усмихне късмета! Добре си дошъл!

Може ли и аз ! Гледам голям зор имате за помощ ! Има и избор на работодател ! А джибрите, джибрите хортуват ли вече ? :bigsmile:

П.С. Мога и да меся !

бат тянко
20.10.2016, 07:57
Може, ама вие със съпругата не сте спирали, да ми съдействате? Повече няма на къде! Ами аз как ще се отблагодарявам, нямам идея?

borislav aleksandrov
20.10.2016, 08:30
Само от бургаско ли търсите помощници? Искам и аз. Пък и излизам евтино.

п.п. много съм добър в рязането на мезета :P

tarty
20.10.2016, 09:30
Само от бургако ли търсите помощници? Искам и аз. Пък и излизам евтино.

Тцтцтц всеки се натиска по луканково време, но ще видим кой ще идва като станат марулите :-):-):-):-)
п.п. много съм добър в рязането на мезета :P
Всички се натискате по времето на луканките, но ще видим кой ще дойде да помага по времето на марулите :-):-):-):-)