PDA

Виж пълната версия : КУПУВАМ ПРОПОЛИС(ПЧЕЛЕН КЛЕЙ) И ВОСЪК



hoseyni
11.08.2011, 21:04
Изкупувам неограничени количества пчелен клей(прополис) цена 35-50лв./кг. Според качеството и количество.
Изкупувам и пчелен восък цена 4,80- 5,50 лв./кг. според качество! обявата е за цялата страна. тел. 0899452850

Цеко Сифоня
28.08.2011, 16:02
Емо обявата валидна ли е още?Понеже дълго време съм ви носил клей и восък(и мед) и цените винаги са били фиксирани-25 лева за клей и 5 лева за восък.Ако обичаш отговори на лични.С най-добри пожелания!

Angel_A
28.08.2011, 20:54
Колега,
Предполагам, че обявата не е актуална, защото онзи ден на пазара лично го попитах за восъка и той каза, че цената е 5 (пет) лева. Успех.

Цеко Сифоня
28.08.2011, 22:13
Колега ,благодаря за отговора-аз също се познавам лично с колегата(малко)-повече работя с майка му в магазина но мисля че тия цени са подвеждащи-нищо лично но имам неприятни спомени след като съм уговорил да отида със стоката си восък,клей или мед -и то твърдо!После да ми кажат че не сме се разбрали нещо и да се харча до Асеновград да продавам на Веско Захариев.Не искам да правя реклама защото ми влиза в джоба .Нека колегата не ми се сърди.

Angel_A
29.08.2011, 07:27
Колега,
Аз също имам подобни неприятни спомени като теб и вече отдавна не работя с колегата, но онзи ден просто го видях на пазара и реших да попитам за цените за да съм донякъде в час (за восък, мед и т.н.). Иначе работя с Таня или с Макрев по отношение на восъка до момента не съм имал никакви проблеми с тях. Успех.

hoseyni
30.08.2011, 22:40
Хора нещо сте в голяма грешка. Първо никога не съм подвеждал някого през целия ми живот!!!! Второ или сте нелоялна конкуренция или ме бъркате с някой. Имам брат Николай може да си говорил с него. Или с баща ми, при него са тези цени 30лв.
Аз съм написал обява и цените са повече от реални. Всеки ден купувам клей цени под 30-35лв. никога не съм плащал то е обидно за труда просто. Който ми е звъннал и донесал клей винаги съм го взимал на най-добра цена. А никой от вас не познавам или по не се сещам. За който не вярва да ми се обади и да ми донесе после да пише. Никой от вас не ми е звънял на телефона: 0899452850. Не ходете да продавате клея в магазина. Той не е мой а на родителите ми, аз работя отделно.Не съм писал обява за магазин, писал съм лична обява!!!! Склада е до търговиите- брезовско.

В момента най-ниската цена която плашам за КЛЕЙ е 40лв./кг както е събиран от питите и 45лв./ за изчистен клей. 50 лв. за много хубав клей или за количества над 20кг.

Цеко Сифоня
31.08.2011, 11:48
Извинявай колега,сгрешил съм ако стане нужда ще те потърся по телефона.

Юрий Цветков
31.08.2011, 21:40
Хора нещо сте в голяма грешка. Първо никога не съм подвеждал някого през целия ми живот!!!! Второ или сте нелоялна конкуренция или ме бъркате с някой. Имам брат Николай може да си говорил с него. Или с баща ми, при него са тези цени 30лв.
Аз съм написал обява и цените са повече от реални. Всеки ден купувам клей цени под 30-35лв. никога не съм плащал то е обидно за труда просто. Който ми е звъннал и донесал клей винаги съм го взимал на най-добра цена. А никой от вас не познавам или по не се сещам. За който не вярва да ми се обади и да ми донесе после да пише. Никой от вас не ми е звънял на телефона: 0899452850. Не ходете да продавате клея в магазина. Той не е мой а на родителите ми, аз работя отделно.Не съм писал обява за магазин, писал съм лична обява!!!! Склада е до търговиите- брезовско.

В момента най-ниската цена която плашам за КЛЕЙ е 40лв./кг както е събиран от питите и 45лв./ за изчистен клей. 50 лв. за много хубав клей или за количества над 20кг.Не бива да се учудваш, след като си се регистрирал с фамилия, в която всички се занимават с този бизнес и то по отделно. Ако го беше направил със собственото си име или поне го пиши навсякъде по обявите си, за да няма объркване, това вероятно нямаше да се случва.

hoseyni
01.09.2011, 12:05
Колега няма друг Хосейни в този или друг пчеларси форум освен мен- ЕМИЛ ХОСЕЙНИ! нито в този нито в на динко. Ако познаваш родителите ми ще знаеш че те са възрастни и няма как да боравят с интернет а и нямат време. Поздрави!

Angel_A
01.09.2011, 14:14
Колега,
Извиних се на лични за объркването си. Но понеже познавам родителите ти оттам дойде и объркването. От друга страна в никакъв случай не подценявай възрасните хора относно Интернет (баща ми е на 74 години) и цяла зима си цъка по клавиатурата, че чак друг не може да се дореди до компютъра от него. Успех.

Юрий Цветков
01.09.2011, 22:09
Колега няма друг Хосейни в този или друг пчеларси форум освен мен- ЕМИЛ ХОСЕЙНИ! нито в този нито в на динко. Ако познаваш родителите ми ще знаеш че те са възрастни и няма как да боравят с интернет а и нямат време. Поздрави!Колега не съм искал да те засегна. Не познавам нито теб, нито брат ти, нито родителите ти, но съм сигурен, че всички пчелари в Пловдив и региона знаят за магазина на Иванка Хосейни, дори и аз (който живея в София и пчеларствам в Монтанско) съм чувал за него. Така, че е нормално всеки да направи асоциация с него. Сега след като обясни кой си и че работиш самостоятелно, предполагам, че вече няма да има объркване. Желая ти успех в пчеларския бизнес.

hoseyni
04.09.2011, 18:10
Мерси колеги за рабирането, и аз се извинявам ако съм засегнал някого. Ако някой има нещо за продаване да звънка.

hoseyni
15.03.2012, 22:22
Моля модераторите да закрият тази тема, поради невъзможността да редактирам първия(главния) пост.
Открита е нова тема с актуални цени!
Благодаря!