PDA

Виж пълната версия : Поръчка на Дадан Блат плодници 12ки



Vertex
20.04.2016, 19:58
Здравейте колеги. Моля ако можете да ме насочите към някой дърводелски цех , където могат да ми изработят Дадан Блатови корпуси 12ки на 33мм с перваз. Държа да са от сух материал разбира се и да са направени като хората. Желателно е да са разглобени за по-лесен транспорт. Интересува ме да е в района на София, Пловдив, Ст.Загора, Сливен , Ямбол.

Благодаря Ви!

Недялко Атанасов
21.04.2016, 20:57
https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper?fref=ts Ей Това е твоя човек.

evgeni.filimonov
21.04.2016, 21:19
И как си мислите, че като са разглобени и ще ги сглобите както трябва ? Просто ми е чудно. Ако са от елементи на ЛЕГО може и да ги сглобите идеално, но от дърво....съмнявам се.

Vertex
22.04.2016, 09:48
Благодаря колеги !

Става , става със сглобяването. Дъната, таблите и капаците си ги правиме ние. Просто за корпуси си трябва работилница,материал, повечко машини,време.

Гогол
22.04.2016, 22:13
Здравейте колеги. Моля ако можете да ме насочите към някой дърводелски цех , където могат да ми изработят Дадан Блатови корпуси 12ки на 33мм с перваз. Държа да са от сух материал разбира се и да са направени като хората. Желателно е да са разглобени за по-лесен транспорт. Интересува ме да е в района на София, Пловдив, Ст.Загора, Сливен , Ямбол.

Благодаря Ви!
Здравейте ! Само за корпуси ли става въпрос или и за магазини ? Материала е естествено сушен ,след това е вкаран в душегубка за дървояда .Изработка–перфектна .Ямбол .