PDA

Виж пълната версия : Някакъв спор



бат тянко
24.02.2016, 19:06
Удрям реконтра, на въпроса към мен от колегата Гогол! И бързам да отговоря. Семействата ми презимуваха на раздалечени рамки. Право върху рамките с по една хранилка кристална. От декември до захарта мятам по един чорап. Утре пак. В чорапите има медно- захарно тесто и витамини. Отгоре с по един магазин, без найлон. Смъртност нямам. Освен изброеното, да имат и сироп и Апифонда. Всички имат пило. Не подбуждам с мед. Защото 100 ДБ пълномедни рамки струват доста пари, а моя мед е скъп!

Гогол
24.02.2016, 22:14
Удрям реконтра, на въпроса към мен от колегата Гогол! И бързам да отговоря. Семействата ми презимуваха на раздалечени рамки. Право върху рамките с по една хранилка кристална. От декември до захарта мятам по един чорап. Утре пак. В чорапите има медно- захарно тесто и витамини. Отгоре с по един магазин, без найлон. Смъртност нямам. Освен изброеното, да имат и сироп и Апифонда. Всички имат пило. Не подбуждам с мед. Защото 100 ДБ пълномедни рамки струват доста пари, а моя мед е скъп!
А..ХАА....ААА !!!! Виж ти къде било разковничето .А раздалечаването на рамките сигурно го правиш закъснително,щом още декември обсебваш чорапите на госпожата и ги надяваш на пчелите. Меда ти е скъп казваш,и пак си сложил 3–4тенекета в медно–захарното тесто за 100–те кошера.А....аа,сетих се.Този разход си го компенсираш март месец ,като центрофугираш захаросания мед останал от презимуването.Твоята цетрофуга може да има тази опция,но моята –не .Затова предпочитам пчелите да извършат тази много тежка операция .И резултата е удовлетворяващ и мен и пчелите –много млади пчели. Без да лишавам госпожата от чорапи или чорапогащници.:laughing:hi; Тази година никой не може да се оплаче ,че няма ранно пило.Колеги говорят тук, за вече 4–5–6 пити с различно пило.Както върви ,работата отива към допълнителни корпуси и магазини.А ти –''........всички имат пило '' .Ще имат разбира се ,навън е пролет,макар и необичайна.

бат тянко
25.02.2016, 03:38
Пак бързаш- седмак ли си? Къде прочете 3, 4 тенекии? И колко кила са 100 ДБ рамки?
Като казах имат пило, имах друго предвид! Питаш ме, казвам ти ама не ти е достатъчно!

Гогол
26.02.2016, 23:46
Пак бързаш- седмак ли си? Къде прочете 3, 4 тенекии? И колко кила са 100 ДБ рамки?
Като казах имат пило, имах друго предвид! Питаш ме, казвам ти ама не ти е достатъчно!
Ще ти отговоря в твоя тон – ''каквото повикало ,това отговорило '' .Не знам какви бързаци са седмаците,но ще се заинтересувам,може да има информация е за тях.Но явно ти си след деветия,леко закъснял, щом не помниш какво си писал. Пък може да си бил подвластен на твоя приятел Етила . В Ямбол имаше училище за тях –'' И. Вазов.'' Цитирам твое писане –''...От декември до .....мятам един чорап............В чорапите има МЕДНО–захар.................Не подбуждам с МЕД . ..................а моя мед е скъп.'' Какво ли слагаш в тези питки за да ги наречеш медно–захарни? Хартия ,на която пише МЕД от Бат Тянко ,и бъркаш,бъркаш със захарта,докато се получи твоето МЕДНО–захарно тесто. Сега ще ти направя проста сметчица колко мед ти отива ,ако слагаш мед ,а не надписана хартийка за твоите 100 кошера–средно по 1.250 –1.300 на кошер, или това са 130 кг. тесто ,от което 60 кг. е мед.Колко тенекета е това ? Цитат твой –''Утре пак '' .Или другояче казано ,нови чорапи с МЕДНО–захарно тесто ,и нови 60 кг. мед ,от твоя,скъпия. Е,колко станаха тенекетата? Ха сега си отговори сам даваш ли им мед /под каквато и да е форма/ или не им даваш? Мен не ме интересува,но ти не се самозалъгвай че не храниш с мед,а от там да заблуждаваш и младите колеги.

бат тянко
27.02.2016, 06:34
Колега Гогол, ти не беше ли от старите пчелари? Щото точно на младите, обяснявам че не храня, а подбуждам! И никъде не съм казал в какви мерки и теглилки подбуждам семействата, а само че го правя. Така че, ти си прави твоята сметка. Моята аз и сам мога. Има и счетоводители! Та за пореден път те питам? Ти, седмак ли си, счетоводител или на всяка манджа- мерудия?

Гогол
29.02.2016, 21:22
'' Не врат, ами шия .''

Емко
01.03.2016, 19:15
Ако имаше повече като бат Тянко мн млади кандидат пчелари като мен щеше да почнат да се занимават!!!!!!?!

zapstojan
01.03.2016, 22:20
Ако имаше повече като бат Тянко мн млади кандидат пчелари като мен щеше да почнат да се занимават!!!!!!?!

Той, бат тянко колкото литература ти препоръча, че и лекции напоследък - по два магазина мед от дряна трябваше да си изкарал,
а ти -"кандидат пчелар".;)

Емко
02.03.2016, 10:01
Кой е казал ,че не съм вадил вече ? Между нас да си остане по 1 магазин от кокичета извадих .Мн приятен мед. ;)

zapstojan
02.03.2016, 11:01
Браво! Радвам се.:yahoo:
Да благодарим на бат тянко!bow;

Аз още нищо не съм изкарал.crying; Така е като не слушам бат тянко.:tres:

boqn.bg87
02.03.2016, 21:22
Колеги,чувал съм че може да се добавя червен пипер - лют към храната. Какво е мнението Ви и има ли смисъл от това?

Гогол
02.03.2016, 23:34
Ако имаше повече като бат Тянко мн млади кандидат пчелари като мен щеше да почнат да се занимават!!!!!!?!
Ако ти подаря в момента две семейства развити на плодник и магазин отдолу ,каква песен ще запееш кандидат –пчеларче ?Дали няма да смениш само името на благодетела си ? Ще викаш ли ''осанна''' за новия, а за стария –''разпни го'' ?Ей, ама толкова прозрачност!!!!!!!!!!!

zapstojan
03.03.2016, 00:26
Колеги,чувал съм че може да се добавя червен пипер - лют към храната. Какво е мнението Ви и има ли смисъл от това?

Шкембе чорба с чесън и оцет, и една лъжица лют червен пипер като добавя - ВЪРХА е!:laughing:

Колега имаше някъде във форума, но не мога да го намеря.
Потърси в темите за третиране.
Успех!

Емко
04.03.2016, 16:41
бат Тянко не ми е давал нищо даром ако така си мислиш , че за това съм на негова страна . Просто той е от малкото хора който помагат,взе ми телефона (както и на няколко др "кандидат пчелари") и ми разясни мн неща. Аз не защитавам ничия теза, никой не обвинявам за нищо аз просто съм благодарен за отделеното време :)

vanHanegem
04.03.2016, 16:47
бат Тянко не ми е давал нищо даром ако така си мислиш , че за това съм на негова страна . Просто той е от малкото хора който помагат,взе ми телефона (както и на няколко др "кандидат пчелари") и ми разясни мн неща. Аз не защитавам ничия теза, никой не обвинявам за нищо аз просто съм благодарен за отделеното време :)

Той е поне с две степени по-ниско от "кандидат пчелар", независимо че има пчели (може би)...:)

бат тянко
04.03.2016, 17:33
Бреййййй, каква чест! Личните ми счетоводител и психиатър са ни дошли на гости! Как сте сладури мамини? Мижитуркате ли си? Може, а за добавките нещо?

vanHanegem
04.03.2016, 21:13
Бреййййй, каква чест! Личните ми счетоводител и психиатър са ни дошли на гости! Как сте сладури мамини? Мижитуркате ли си? Може, а за добавките нещо?

За теб трябва психиатричен консилиум! Луд човек и силен вятър нищо не може да ги спре...1000 поста без нито един пчеларски, по същество - поведението ти във форума е циклофренично!

vencii
04.03.2016, 21:25
Докторе като пишеш във форума трябва тълковния да ми е под ръка

Гогол
04.03.2016, 22:03
бат Тянко не ми е давал нищо даром ако така си мислиш
Ама наистина ли си вярваш? Прозрачността ти става също като на Амебата щом започна да се оправдаваш .Я застани пред огледалото, погледни се . Какво виждаш в него ? Всичко друго от интериора в стаята ,но не и собствения си образ .Ти си прозрачен ,ти си невидим .Какво стана с твоето материално ''Аз'' ? Къде изчезна? Това е защото си неискрен .Попитай твоя благодетел, той е вездесъщ и в теологията ,не само в пчелоотглеждането и ще ти обясни защо си невидим.sweating;sweating;sweating;hi; !!!!!!!!

keser
04.03.2016, 22:28
Колеги,чувал съм че може да се добавя червен пипер - лют към храната. Какво е мнението Ви и има ли смисъл от това?

ПЕРЕЦ ГОРЬКИЙ.
Для приготовления настоя горького перца берут 50 – 60 г измельченного высушенного стручкового перца, заливают 1 л кипятка (+90 - + 100 0С) и настаивают 10-15 часов. Раствор фильтруют через мелкую сетку или марлю. Затем отвар перца смешивают с сахарным сиропом (1:1) из соотношения 50 - 120 мл/л сиропа. Обработку проводят 2 –3 раза в месяц с интервалом 7 – 10 дней.
Заклещеванность пчел после обработки снижается более чем на 83%

Гогол
04.03.2016, 23:06
Бреййййй, каква чест! Личните ми счетоводител и психиатър са ни дошли на гости! Как сте сладури мамини?
Бре,бре,ю бряяяяя......я !!!!!! Пак не си в това измерение .Ха сега,като добро,послушно момченце,отиди и прегърни 3–то буре,на втория ред,вдясно .Не,нее.....е.Не отивай към мазето!Те не са там .ЗАБРАВИ ЛИ ? /Иначе ще ти сменим адресната регистрация/ Обърни се! ВИДЯ ЛИ ГИ ? ТЕ СА ДО ТЕБ, А ТРЪГВАШ КЪМ МАЗЕТО . Ха сега ,прегърни буренцето и засмучи от канелката като .................. Е,как е ?Влизаш в ремисия .Още някоЛКо засмуквания и ще СИ В ТОВА ИЗМЕРЕНИЕ .В което сме и ние –всички пишещи в този форум. Гледай само кобрата да е в кухнята /нали така я нарече,макар че жена и с цвете не се удря –след 4 дена да и се извиниш с букет от 49 червени рози и на колене,пред нея и думите '' Грешен съм пред теб '' /Дано да не си помисли че грехът ти е в друга посока и някоя вечер да не последва номера на китайката от нейна страна. Така че,влез в измерението и тогава влизай във форума и списвай. Иначе се получава изцапано тук, изцапано там,тук мирише,там фонти .Ти сам си го писа някъде във форума ,че няма тема която да не си осрал .Пиша ти го директно ,защото сам си го поиска .А и аз съм винаги директен ,който иска да се сърди или обижда .hi; По въпроса за добавките–не използвам .

solaris60
05.03.2016, 00:17
Бре,бре,ю бряяяяя......я !!!!!! Пак не си в това измерение .Ха сега,като добро,послушно момченце,отиди и прегърни 3–то буре,на втория ред,вдясно .Не,нее.....е.Не отивай към мазето!Те не са там .ЗАБРАВИ ЛИ ? /Иначе ще ти сменим адресната регистрация/ Обърни се! ВИДЯ ЛИ ГИ ? ТЕ СА ДО ТЕБ, А ТРЪГВАШ КЪМ МАЗЕТО . Ха сега ,прегърни буренцето и засмучи от канелката като .................. Е,как е ?Влизаш в ремисия .Още някоЛКо засмуквания и ще СИ В ТОВА ИЗМЕРЕНИЕ .В което сме и ние –всички пишещи в този форум. Гледай само кобрата да е в кухнята /нали така я нарече,макар че жена и с цвете не се удря –след 4 дена да и се извиниш с букет от 49 червени рози и на колене,пред нея и думите '' Грешен съм пред теб '' /Дано да не си помисли че грехът ти е в друга посока и някоя вечер да не последва номера на китайката от нейна страна. Така че,влез в измерението и тогава влизай във форума и списвай. Иначе се получава изцапано тук, изцапано там,тук мирише,там фонти .Ти сам си го писа някъде във форума ,че няма тема която да не си осрал .Пиша ти го директно ,защото сам си го поиска .А и аз съм винаги директен ,който иска да се сърди или обижда .hi; По въпроса за добавките–не използвам .

Ха, ха.... целия форум съм изчел, но такъв пост не бях чел. :bigsmile: Да се смея ли, crying; да плача ли?:yahoo: Паднах от майтап.

бат тянко
05.03.2016, 00:19
Катрана не е ли добавка? Или това е естествен пчелен продукт?

zapstojan
05.03.2016, 00:47
Бре,бре,ю бряяяяя......я !!!!!! Пак не си в това измерение .Ха сега,като добро,послушно момченце,отиди и прегърни 3–то буре,на втория ред,вдясно .Не,нее.....е.Не отивай към мазето!Те не са там .ЗАБРАВИ ЛИ ? /Иначе ще ти сменим адресната регистрация/ Обърни се! ВИДЯ ЛИ ГИ ? ТЕ СА ДО ТЕБ, А ТРЪГВАШ КЪМ МАЗЕТО . Ха сега ,прегърни буренцето и засмучи от канелката като .................. Е,как е ?Влизаш в ремисия .Още някоЛКо засмуквания и ще СИ В ТОВА ИЗМЕРЕНИЕ .В което сме и ние –всички пишещи в този форум. Гледай само кобрата да е в кухнята /нали така я нарече,макар че жена и с цвете не се удря –след 4 дена да и се извиниш с букет от 49 червени рози и на колене,пред нея и думите '' Грешен съм пред теб '' /Дано да не си помисли че грехът ти е в друга посока и някоя вечер да не последва номера на китайката от нейна страна. Така че,влез в измерението и тогава влизай във форума и списвай. Иначе се получава изцапано тук, изцапано там,тук мирише,там фонти .Ти сам си го писа някъде във форума ,че няма тема която да не си осрал .Пиша ти го директно ,защото сам си го поиска .А и аз съм винаги директен ,който иска да се сърди или обижда .hi; По въпроса за добавките–не използвам .

Звучиш ми като в психи-трилър.
Що не допуснеш само за миг, че "Совите не са това което са"?

wenciautoklima
05.03.2016, 04:08
Бре,бре,ю бряяяяя......я !!!!!! Пак не си в това измерение .Ха сега,като добро,послушно момченце,отиди и прегърни 3–то буре,на втория ред,вдясно .Не,нее.....е.Не отивай към мазето!Те не са там .ЗАБРАВИ ЛИ ? /Иначе ще ти сменим адресната регистрация/ Обърни се! ВИДЯ ЛИ ГИ ? ТЕ СА ДО ТЕБ, А ТРЪГВАШ КЪМ МАЗЕТО . Ха сега ,прегърни буренцето и засмучи от канелката като .................. Е,как е ?Влизаш в ремисия .Още някоЛКо засмуквания и ще СИ В ТОВА ИЗМЕРЕНИЕ .В което сме и ние –всички пишещи в този форум. Гледай само кобрата да е в кухнята /нали така я нарече,макар че жена и с цвете не се удря –след 4 дена да и се извиниш с букет от 49 червени рози и на колене,пред нея и думите '' Грешен съм пред теб '' /Дано да не си помисли че грехът ти е в друга посока и някоя вечер да не последва номера на китайката от нейна страна. Така че,влез в измерението и тогава влизай във форума и списвай. Иначе се получава изцапано тук, изцапано там,тук мирише,там фонти .Ти сам си го писа някъде във форума ,че няма тема която да не си осрал .Пиша ти го директно ,защото сам си го поиска .А и аз съм винаги директен ,който иска да се сърди или обижда .hi; По въпроса за добавките–не използвам .
Ще спазя учтивата форма на спора въпреки че изгарям от желание да Ви благословя с една щопска.Някой беше казал-идиотите не са много,но са равномерно разспределени,так че ги срещаме всеки ден!!

бат тянко
05.03.2016, 04:56
Не съм се забавлявал така, откакто гледах филма От глупав- по глупав! Само не мога да разбера, кой кой е? Психиатъра или сметкаджията? И на двамата препоръчвам романа на великия Виктор Юго- Човекът, който се смее! Бъдете живи и здрави! За да ни разсмивате още дълги години!

wenciautoklima
05.03.2016, 05:06
Ако ти подаря в момента две семейства развити на плодник и магазин отдолу ,каква песен ще запееш кандидат –пчеларче ?Дали няма да смениш само името на благодетела си ? Ще викаш ли ''осанна''' за новия, а за стария –''разпни го'' ?Ей, ама толкова прозрачност!!!!!!!!!!!

Я ми подари едно семейство и аз ще те нося на гръб до Бургас Тянката да ти се извини.Едни сте дашни-мани,мани.

Дамян Дамянов
05.03.2016, 06:28
Не знам какви гъби ядете, но тук във форума си имаме гъбар, който ги разбира. Ще се натровите бе хора!
Чичко Гогол, това гдето си го написал е като рапърска рецензия на трейлъра на досиетата Х :bigsmile: Да знаеш от мен, алкохолното натряване с метилов алкохол се оправя само с етилов алкохол ;) Вкиснали са ти джибрите, затова е тоя клиничен форумен махмурлук :bigsmile:
Между другото колегата с най-много ракия във форума, почти не пише. Имаше към 600 литра и затова сигурно душичката му е спокойна http://pchelari.com/forum/images/smilies/laughing.gif Няма да го издавам кой е http://pchelari.com/forum/images/smilies/smile.gif

бат тянко
05.03.2016, 08:30
Дамянич, голяма кримка си! Имаш такъв чиляк и не си казал? Че то аз ако имам толкова ракия, да не мислиш че ще пиша тук? Или писмото ми ще мьза на това....................................

vencii
05.03.2016, 08:39
Внимавайте с Дамян щото имам подозрение че е Ревизоро под прикритие - иначе откъде знае кой колко ракия има

Дамян Дамянов
05.03.2016, 08:54
Колегите все ракия ми изпращат, вече мога да си отворя кръчма. Отскоро си пийвам по малко, но явно колегите си мислят, че пия по 2 литра на ден drinks;
Лятото сигурно ще ми изпращат домати, краставици и сирене...нали все пак ракия на сухо не върви :bigsmile: Не знам дали сте изкарали много мед миналата година, но добива на ракия е висок ;)

Pavel_Bs
05.03.2016, 09:23
Внимавайте с Дамян щото имам подозрение че е Ревизоро под прикритие - иначе откъде знае кой колко ракия има


Който има много ракия,все за ревизоро мисли.Аз бих започнал от тук...с тройно препечената.

Илиев
05.03.2016, 10:25
В ракиджийския форум дали "говорят" толкова много за пчели колкото за ракия в пчеларския??.....за консумацията не се и съмнявам - утепваме ги с правата лопата одма!:bigsmile:

wenciautoklima
05.03.2016, 15:19
Колегите все ракия ми изпращат, вече мога да си отворя кръчма. Отскоро си пийвам по малко, но явно колегите си мислят, че пия по 2 литра на ден
Лятото сигурно ще ми изпращат домати, краставици и сирене...нали все пак ракия на сухо не върви Не знам дали сте изкарали много мед миналата година, но добива на ракия е висок

The chief function of the body is to carry the brain around
Thomas A. Edison
Харесва zapstojan

Бърз отговор на това съобщение Отговор Цитат Цитат Множествено цитиране Харесва Харесвам Не харесва Не харесвам


Днес, 09:23 #32
Pavel_Bs
Pavel_Bs е офлайн
Почетен Автор

Регистриран
28.07.2013
Мнения
928
Пчеларски район
Странджа

Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
Внимавайте с Дамян щото имам подозрение че е Ревизоро под прикритие - иначе откъде знае кой колко ракия има

Който има много ракия,все за ревизоро мисли.Аз бих започнал от тук...с тройно препечената.

Който управлява знанието,управлява всичко!
"С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
Харесва vencii

Бърз отговор на това съобщение Отговор Цитат Цитат Множествено цитиране Харесва Харесвам Не харесва Не харесвам


Днес, 10:25 #33
Илиев
Илиев е офлайн
Автор

Регистриран
27.05.2014
Мнения
155
Пчеларски район
русе

В ракиджийския форум дали "говорят" толкова много за пчели колкото за ракия в пчеларския??.....за консумацията не се и съмнявам - утепваме ги с правата лопата одма!

Харесва iliew, Христо Димитров, бат тянко, vencii

Бърз отговор на това съобщение Отговор Цитат Цитат Множествено цитиране Харесва Харесвам Не харесва Не харесвам

wenciautoklima
05.03.2016, 16:30
Уважаеми колеги,Да знаете случайно къде изчезна подаряващия пчелни семейства?

Гогол
07.03.2016, 22:15
Не знам какви гъби ядете, но тук във форума си имаме гъбар, който ги разбира. Ще се натровите бе хора!
Чичко Гогол, това гдето си го написал е като рапърска рецензия на трейлъра на досиетата Х :bigsmile: Да знаеш от мен, алкохолното натряване с метилов алкохол се оправя само с етилов алкохол ;) Вкиснали са ти джибрите, затова е тоя клиничен форумен махмурлук :bigsmile:
Между другото колегата с най-много ракия във форума, почти не пише. Имаше към 600 литра и затова сигурно душичката му е спокойна :laughing: Няма да го издавам кой е :)
Ще ви отговоря събирателно макар да цитирам поста на Дамян /на него трябва да отговарям повече/ 1. На z.s.–Всеки е това което показва и околните /или четящите / го приемат за такъв ,какъвто се е показал .2.На w.a.k. –А знаеш ли съдържанието на думата учтивост?Не използвай думи на които не знаеш значението.Значи си готов да викаш до припадане ''осанна'' и да правиш теманета до земи във форума :laughing: ?Започвай ,имаш го по Еконт .
Виждам ,че и ти пишеш неподготвен, Дамяне ! Бях останал с впечатлението ,че ерудицията ти е на доста високо ниво ,но съм сгрешил.Може би освен пчелар ,си и гъбар щом причисляваш амебата към гъбите .Ще ти помогна с образователна цел–амебата е ЖИВОТНО .Едноклетъчно което постоянно си мени формата и лъжливи крачка/псевдоплоди/ Не напразно съм я използвал за сравнение в поста си .Ама чети Дамяне,не е излишно, и други неща.Не само за пчели,компютри,алкохол,пос едствия след употребата му и т.н.
Благодаря ти ,че ме приобщаваш към вашата рода–обръщението''чичко Гогол'' ме ласкае защото ме прави брат на баща ти .А аз се чудех защо си ми пратил предложение за приятел във форума преди 5–6 месеца .А тя каква била работата.
Явно ги разбираш видовете натравяне от ЦАР АЛКОХОЛ ,МОЖЕ БИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ;) или някой ти е разправял .Аз пък знам от телевизията/този всемогъщ информатор/ ,че от метиловия алкохол ако се натровиш си вътре с двата крака–при Свети Петър или при Рогатия. Форумен махмурлук–че това го кажи на хората от кохортата ,които следват приятеля си от другото измерение.Явно бъркаш нещо нещата.На мен това другоизмерно състояние не ми е познато.Ръководя се от една поговорка –''Бистра водица –мирна главица ''
Пишеш че е рап рецензия–че тя е взета от постовете на горкия онеправдан от другото измерение. Всичко написано в моя пост/който разбуни духовете на неговите последователи и ценители на умопомрачителните му лектории по всички теми/ е заимствано от неговите постове ,но перефразирано от мен.Върни се назад във форума и чети ,чети и се наслаждавай.А и другите могат да го направят.Истината много боли .Но...о,това е реалността.

Дамян Дамянов
07.03.2016, 23:10
Ще ви отговоря събирателно макар да цитирам поста на Дамян /на него трябва да отговарям повече/ 1. На z.s.–Всеки е това което показва и околните /или четящите / го приемат за такъв ,какъвто се е показал .2.На w.a.k. –А знаеш ли съдържанието на думата учтивост?Не използвай думи на които не знаеш значението.Значи си готов да викаш до припадане ''осанна'' и да правиш теманета до земи във форума :laughing: ?Започвай ,имаш го по Еконт .
Виждам ,че и ти пишеш неподготвен, Дамяне ! Бях останал с впечатлението ,че ерудицията ти е на доста високо ниво ,но съм сгрешил.Може би освен пчелар ,си и гъбар щом причисляваш амебата към гъбите .Ще ти помогна с образователна цел–амебата е ЖИВОТНО .Едноклетъчно което постоянно си мени формата и лъжливи крачка/псевдоплоди/ Не напразно съм я използвал за сравнение в поста си .Ама чети Дамяне,не е излишно, и други неща.Не само за пчели,компютри,алкохол,пос едствия след употребата му и т.н.
Благодаря ти ,че ме приобщаваш към вашата рода–обръщението''чичко Гогол'' ме ласкае защото ме прави брат на баща ти .А аз се чудех защо си ми пратил предложение за приятел във форума преди 5–6 месеца .А тя каква била работата.
Явно ги разбираш видовете натравяне от ЦАР АЛКОХОЛ ,МОЖЕ БИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ ;) или някой ти е разправял .Аз пък знам от телевизията/този всемогъщ информатор/ ,че от метиловия алкохол ако се натровиш си вътре с двата крака–при Свети Петър или при Рогатия. Форумен махмурлук–че това го кажи на хората от кохортата ,които следват приятеля си от другото измерение.Явно бъркаш нещо нещата.На мен това другоизмерно състояние не ми е познато.Ръководя се от една поговорка –''Бистра водица –мирна главица ''
Пишеш че е рап рецензия–че тя е взета от постовете на горкия онеправдан от другото измерение. Всичко написано в моя пост/който разбуни духовете на неговите последователи и ценители на умопомрачителните му лектории по всички теми/ е заимствано от неговите постове ,но перефразирано от мен.Върни се назад във форума и чети ,чети и се наслаждавай.А и другите могат да го направят.Истината много боли .Но...о,това е реалността.

Почти разбрах какво искаш да кажеш.Знаещ, че често се шегувам,а когато искам да кажа нещо,то се разбира ясно.Честно,направо ме измъчваш.Значи,интервал(он ва най-дългото копче на клавира) се използва след "," и ".", а не където ти хареса ;) Ето и ти да научиш нещо от мен.(Шегувам се)Форумен махмурлук е използвано в сложно виртуално словосъчетание без обидна цел.Имам вътрешното усещане,макар и сравнително отскоро,че нещо си крив,а човек е крив хронично,но и отчасти перманентно,само ако алкохола му не стига или жените са му малко и въпреки,че пълно щастие няма,то една от най-важните точки на този живот е да преследваме цели по-високи от самите нас,но както и да е,вярвам,че вече си ме разбрал и не се обиждаш.

Гогол
07.03.2016, 23:18
Още една истина –НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА НАДСКОЧИ СЯНКАТА СИ !

бат тянко
08.03.2016, 03:44
Дълго ли си опитвал това? Или го срещна в някоя кръстословица? Да беше направил и клип, щеше да задминеш рейтингите на Адел и Псай!

wenciautoklima
08.03.2016, 05:12
Ще спазя учтивата форма на спора въпреки че изгарям от желание да Ви благословя с една щопска.Някой беше казал-идиотите не са много,но са равномерно разспределени,так че ги срещаме всеки ден!!
Добрият тон винаги ме е съпътствал.Г-н Гогол,Вие сте от другата страна на барикадата и сте сам!!!!

vasilevsa
08.03.2016, 12:57
Колегите все ракия ми изпращат, вече мога да си отворя кръчма. Отскоро си пийвам по малко, но явно колегите си мислят, че пия по 2 литра на ден drinks;
Лятото сигурно ще ми изпращат домати, краставици и сирене...нали все пак ракия на сухо не върви :bigsmile: Не знам дали сте изкарали много мед миналата година, но добива на ракия е висок ;)

Добива на ракия има общо с добива на мед и в двата случая захарта дава обем!!!

wenciautoklima
10.05.2016, 19:08
Г-н Гогол,още чакам обещаното от Вас семейство.Обещахте пред толкова много колеги.Или за Вас обещанието не е като даването!!