PDA

Виж пълната версия : Етикети за мед



studiokaktus
03.12.2015, 15:45
5463
Здравейте, предлагам цветни и красиви етикети за мед.
Към тях може да добавите ваша информация.
Печатат се на самозалепваща хартия - рязан гръб, за по-бързо и по-лесно залепване.
За повече информация и цени: http://studiokaktus.com/етикети-за-мед-пловдив/

vanHanegem
03.12.2015, 16:17
5463
Здравейте, предлагам цветни и красиви етикети за мед.
Към тях може да добавите ваша информация.
Печатат се на самозалепваща хартия - рязан гръб, за по-бързо и по-лесно залепване.
За повече информация и цени: http://studiokaktus.com/етикети-за-мед-пловдив/

Мислех си, че етикетите на Котларски са грозни, но като видях тия ....нараво ме втресе - освен че са ужасяващо грозни, дори страшни, са и безумно скъпи.

delta.e
03.12.2015, 16:20
Мислех си, че етикетите на Котларски са грозни, но като видях тия ....нараво ме втресе - освен че са ужасяващо грозни, дори страшни, са и безумно скъпи.

Всеки има право да си предлага стоката .

Дамян Дамянов
03.12.2015, 17:06
Всеки има право да си предлага стоката .

Стига да го прави в Купува/Продава :tres:

solaris60
03.12.2015, 17:15
Мислех си, че етикетите на Котларски са грозни, но като видях тия ....нараво ме втресе - освен че са ужасяващо грозни, дори страшни, са и безумно скъпи.

Всеки би трябвало да си прави етикетите сам. По този начин те ще бъдат по различни, предполагам и по красиви.

Петър84
03.12.2015, 18:35
Не разбрахте ли че цената определя търсенето,а не колко е красива опаковката.

solaris60
03.12.2015, 19:03
Не разбрахте ли че цената определя търсенето,а не колко е красива опаковката.

Ти чел ли с постовете на Матеев за чистото и мръсното? Само не знаеш колко е прав. Чудя се на някои как им върви?!

Искрен Мутафов
03.12.2015, 20:31
Стига да го прави в Купува/Продава :tres:

Е, нали си имаме една сюрия модератори - едва ли е толкова трудно да се премести темата в "правилния" раздел, все пак човека от има-няма няколко часа е във форума, и както почти всеки потребител за какви ли не общи условия в интернет цъква отметката, че е съгласен, може би дори и без да е прочел и едно точка...