PDA

Виж пълната версия : Инстанбул 2016



kubio
27.11.2015, 18:48
Бойкот на турция по всички параграфи!!!

ch.atanasov
27.11.2015, 21:14
Момчета ,приятели ,колеги ,ПАТРИОТИ , чак ми става мъчно.България е била два пъти от губещата страна ,50 години в губещия отбор.Хайде стига Българска "кръв " за чужди интереси.

scutellator
28.11.2015, 00:08
Бойкот на турция по всички параграфи!!!
По принцип съм напълно съгласен с теб, но на сърдит Петко, торбата му е празна.
Изложителите дори няма и да разберат за твоето преднамерено отсъствие, тъй като българския пчелар въобще не им е в целевата група на потенциални клиенти. Единствения който ще знае, че с отсъствието си си допринесъл с нещо (накривил си им шапката ха-ха)- СИ ТИ.

Всъщност не е хубаво човек да се затваря като кон с капаци. Дори и някой да ти е смъртен враг, не е хубаво само заради това да пропускаш възможност да си "свериш часовника" и каквото може - да откраднеш (в смисъл -идеи). Така разширяваш кръга си от познания и по-лесно може да осъществяваш реалистично прогнозиране а трендовете и да си изградиш по-ясна картина къде точно, ти и всички останали искаш да се намирате.

Схемата е проста - виждаш как го правят в чужбина, каквото може - copy&paste, което не може - донагласяш го, така че да стане, и си ти.
Главният проблем защо в пчеларския сектор всичко реално се случва със клизма е: - липсват СВЕЖИ ИДЕИ. Например, кадрите от т.н. "работни групи" (за болшинството редови пчелари да не говоря) са със много тясна обща престава, бедна на познания извън времето на социализъма.

зуница
28.11.2015, 07:18
Момчета ,приятели ,колеги ,ПАТРИОТИ , чак ми става мъчно.България е била два пъти от губещата страна ,50 години в губещия отбор.Хайде стига Българска "кръв " за чужди интереси.
Жив е... Жив е генът на хаджи Иванчо Хаджипенчович!
(https://bg.wikipedia.org/wiki/Иванчо_Хаджипенчович)
Когато цял свят почита мъката по избитите в Париж с минута мълчание, турски стадион реве неистово по време на тая малка човешка съпричастност. Когато башибозукът се гаври с трупа на разстреляния във въздуха пилот , нИкой тука ми чете лекции за "чужди интереси". Кое е чуждото ?!
На мене ми е чужда диващината на тая паплач непроменена за толкова години.Диваци бяха дедите им когато избиваха жени и деца в Батак.Диваци бяха бащите им когато избиха милиони арменци. С какво се отличават синовете от предците си?! Колко са избитите в Кипър? Колко са избитите кюрди днес?
"Чужди интереси"? А твоите интереси? 30 сребърника?

ch.atanasov
28.11.2015, 08:32
ХА Ха .Смешни русофили. Хората ви предлагат да отидете свят да видите за 215лв. вие света ще оправяте. Хайде успех ви желая.

Юрий Цветков
28.11.2015, 08:32
Като стане въпрос за субсидии, първо Турция ви е в устата. Как имало държавна политика, как държавата се грижела за пчеларите, колко добре били пчеларите там, колко високи били цените на меда и т.н. Сега когато ви се предлага възможност да се запознаете и информитете за турското пчеларство, го удряте на бойкот и политика. Няма що големи патрипти сте.

nyanakiev
28.11.2015, 08:57
ами да си направим по един сюнет и да нахлюпваме чалмите

бат тянко
28.11.2015, 09:12
Доколкото си спомням на последния пчеларски протест се събраха една шепа хора.По времето когато се е разраствал анадолския клан също им е противостояла малка група.Ако и тогава бяхме единни нямаше да ни поробят.Миналото е за поучение.Аз като жител на съвремието уважавам всички съседски държави.Наздраве комшии руси, сърби, турци и румънци.Ако мога да споделя пчеларския им опит-на драго сърце ще го направя!

valaz
28.11.2015, 09:54
Mисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види пчеларското изложение и Истанбул. С един куршум - два заека! Аз до сега не съм посещавал Инстанбул.

valaz
28.11.2015, 10:02
Мисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види Истанбул и пчеларското изложение. Аз още не съм бил там.

nyanakiev
28.11.2015, 20:10
на тия наглоста край няма

Гогол
28.11.2015, 21:33
Mисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види пчеларското изложение и Истанбул. С един куршум - два заека! Аз до сега не съм посещавал Инстанбул.
Изостанал си .Аз го имам като махала на Ямбол, а за ОДРИН–като съседната пресечка .Старая се да опозная сокаците ,кое къде е,конака е на лесно място ,чат –пат разговаряме /трябва да се учи езика /.Особено внимание отделям на квартала ''Златен рог'' ,че и в Ямбол си го имаме .Посещавай го по –често ,ти си млад ,ще доживееш времето когато директивите ще идват от там .От тази гледна точка не пропускам уикенд /сега е модерна тази дума/ ,събота и неделя ,да не отида .Че знам ли ,може и по –рано да стане crying; .Нататък отиват нещата,колкото и да не искаме:laughing::laughing::laughing:

scutellator
28.11.2015, 22:10
на тия наглоста край няма

???????
Моля те, разясни на останалите от нас, които не четат мисли и си нямат идея за какво говориш.

kubio
29.11.2015, 14:40
По принцип съм напълно съгласен с теб, но на сърдит Петко, торбата му е празна.
Изложителите дори няма и да разберат за твоето преднамерено отсъствие, тъй като българския пчелар въобще не им е в целевата група на потенциални клиенти. Единствения който ще знае, че с отсъствието си си допринесъл с нещо (накривил си им шапката ха-ха)- СИ ТИ.

Всъщност не е хубаво човек да се затваря като кон с капаци. Дори и някой да ти е смъртен враг, не е хубаво само заради това да пропускаш възможност да си "свериш часовника" и каквото може - да откраднеш (в смисъл -идеи). Така разширяваш кръга си от познания и по-лесно може да осъществяваш реалистично прогнозиране а трендовете и да си изградиш по-ясна картина къде точно, ти и всички останали искаш да се намирате.

Схемата е проста - виждаш как го правят в чужбина, каквото може - copy&paste, което не може - донагласяш го, така че да стане, и си ти.
Главният проблем защо в пчеларския сектор всичко реално се случва със клизма е: - липсват СВЕЖИ ИДЕИ. Например, кадрите от т.н. "работни групи" (за болшинството редови пчелари да не говоря) са със много тясна обща престава, бедна на познания извън времето на социализъма.


И аз съм съгласен с теб ''по принцип'', но има неща по-важни от ''бизнеса''... Всеки си има приоритети в живота и ''успешен бизнес'' е едва на четвърто място при мен.

kubio
29.11.2015, 14:46
Mисля, че това е една добра възможност с едно пътуване да се види пчеларското изложение и Истанбул. С един куршум - два заека! Аз до сега не съм посещавал Инстанбул.


Побързай приятелю, че може скоро да се казва Константинопол или Цариград...