PDA

Виж пълната версия : Продавам пчеларска тел



onlinesapani
12.02.2015, 18:17
Здравейте, колеги ние от onlinesapani.com
продаваме пчеларска тел на макари по 14кг (поцинкована чиста без корозия) ние сме директни вносители и цените са ни конкурентни за пазара.
За повече информация можете да ме потърсите на телефон - 0896 893 295
Или да ни пуснете запитване на сайта: http://www.onlinesapani.com/products/pchelarska-tel-162

ch.atanasov
12.02.2015, 18:26
Уха .Това 14кг. да не е 1,4кг.

onlinesapani
12.02.2015, 18:29
Не колега 14 кг, преди правехме на макари пластмасови по-малки макари но започнахме вече само на големи, причината е че така може да се предложи по-добра цена.

ch.atanasov
12.02.2015, 18:32
Добре .Вие си знаете.Преди доста време купих макара 2,5кг. и още имам ,та затова.

rosty_sz
12.02.2015, 18:47
Имате ли по тънка тел? Мисля че ползвам 0.30 мм . Как ще разберем каква е твърдостта и разтегливоста на предлаганата от вас тел, защото доста пъти съм подал на хубава мека, но се разтяга за 24 часа рамките се отпускат напълно. Предполагам 14 кг ще струва трицифрена сума и няма да е лесно да стане сделка без проба.

icofly
12.02.2015, 19:25
Килограми да,ами дебелина и цена?Преди години купих 0.3мм,като престои 2години в кошера и вдигнеш плодникова ДБ за преглед и се къса!

Mateev
15.02.2015, 18:38
Хора, научете се да давате ПРАВИЛНИ ОБЯВИ !!! Не карайте посетителите на форума да вадят от вас информацията на час по лъжичка. В този раздел си има цял един комплект от ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВИ, които вие не сте си направили труда да ги прочетете. Имайте поне малко уважение към потенциалните си бъдещи клиенти и не ме карайте от сега нататък да започна да трия всички несериозни обяви.

Вашата обява е вашето лице и вашият имидж в този форум като производител и търговец. Ами постарайте се поне малко от малко този имидж да е положителен - това е във ваш личен интерес.

Моля запознайте се с правилата за публикуване на обяви в този раздел на форума: http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=1751

koragroup
15.02.2015, 18:57
В един от ловджийските форуми има следната практика:
Ако обявата не съдържа някой от задължителните атрибути (най-често цена или снимки) продавача получава предупреждение, че ако не приведе обявата по правилата след 24ч. се трие!

В един от рибарските форуми, всички обяви за покупко продажби излизат след одобряване от модератор (site admin ако трябва да съм точен)

Само идеи давам...

Искрен Мутафов
15.02.2015, 20:16
Че то и в olx е така, обявите минават одобрение.

onlinesapani
11.03.2015, 07:15
В един от ловджийските форуми има следната практика:
Ако обявата не съдържа някой от задължителните атрибути (най-често цена или снимки) продавача получава предупреждение, че ако не приведе обявата по правилата след 24ч. се трие!

В един от рибарските форуми, всички обяви за покупко продажби излизат след одобряване от модератор (site admin ако трябва да съм точен)

Само идеи давам...

Съгласен съм моя е вината, и в оффроунд форумите е така..
Ще се постарая да Ви отговарям навреме.

onlinesapani
11.03.2015, 07:18
Имате ли по тънка тел? Мисля че ползвам 0.30 мм . Как ще разберем каква е твърдостта и разтегливоста на предлаганата от вас тел, защото доста пъти съм подал на хубава мека, но се разтяга за 24 часа рамките се отпускат напълно. Предполагам 14 кг ще струва трицифрена сума и няма да е лесно да стане сделка без проба.

По-тънка тел не, само 0,4.
Ако искате мога да ви изпратя мостра на тела за да го видите, стига да сте със сериозен интерес.

за справка 1 кг тел = 1015 метра.

Тела струва 108 лева което е 6,42 лв/кг без ДДС
Цената за частници не е висока но количеството е повече, ако имате колеги може да се договорите.
Преди я правехме на малки макарички от това количество, но потреблението в България е малко за да си пуснем специална заявка за по-малки опаковки. За това така предлагаме идва директно от производител.

onlinesapani
11.03.2015, 07:20
Добре .Вие си знаете.Преди доста време купих макара 2,5кг. и още имам ,та затова.

Да - така е, но има и производители и големи фирми консуматори на такъв тел, няма как да огрее навсякъде, предполагам сте наясно.
Също така винаги може да се комбинирате няколко колеги за да консумирате такава тел. Малко по-надолу ще видите мнението ми по въпроса.

onlinesapani
11.03.2015, 07:21
Хора, научете се да давате ПРАВИЛНИ ОБЯВИ !!! Не карайте посетителите на форума да вадят от вас информацията на час по лъжичка. В този раздел си има цял един комплект от ПРАВИЛА ЗА ПУБЛИКУВАНЕ НА ОБЯВИ, които вие не сте си направили труда да ги прочетете. Имайте поне малко уважение към потенциалните си бъдещи клиенти и не ме карайте от сега нататък да започна да трия всички несериозни обяви.

Вашата обява е вашето лице и вашият имидж в този форум като производител и търговец. Ами постарайте се поне малко от малко този имидж да е положителен - това е във ваш личен интерес.

Моля запознайте се с правилата за публикуване на обяви в този раздел на форума: http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=1751

Моля да ме извините, когато имам свободно време ще се постарая да бъде по-активен за да спомагам на колегите във форума.

tsc1
11.03.2015, 09:02
Бихте ли измерили и да публикувате тук електрическото съпротивление на телта в ома/метър в студено състояние? Това е важно да се знае за електрическото лепене на основите.

onlinesapani
12.03.2015, 11:57
Бихте ли измерили и да публикувате тук електрическото съпротивление на телта в ома/метър в студено състояние? Това е важно да се знае за електрическото лепене на основите.

Здравейте за съжаление не знаем, пуснах запитване на производителят за да ми даде информация. При отговор ще Ви информираме.

tsc1
12.03.2015, 12:05
Здравейте за съжаление не знаем, пуснах запитване на производителят за да ми даде информация. При отговор ще Ви информираме.
Ако те не ви дадат отговор, можете да ми изпратите мостра (около 5м) аз се наемам да го измеря и да публикувам тук данните. Можете да ми пишете ако решите на лични, за да ви дам адрес.