PDA

Виж пълната версия : Помощник



rosty_sz
08.02.2015, 21:52
Търся помощник за активния сезон, април - октомври вкл.
Работата ще включа всякакви дейности свързани с пчеларството. Ще работим винаги заедно и решенията ще взимам аз и заради това не е задължителна голяма квалификация. От предложението могат да се възползва и човек, който има желание и намерение да се учи и да прави това взимайки заплащане. Задължителни условия са: добро здравословно и физическо състояние, липса на алергии от пчелни ужилвания, полени слънце, треви. Принципно си мисля за вариант да се работи на повикване когато има нужда (8 часа) и да се заплаща надник, но съм склонен и на вариант за постоянна заетост през споменатия период (40 часа седмично). Желая човека да живее в Стара Загора за да можем да пътуваме заедно до пчелините, а когато съм на подвижно ще осигуря транспорт или ще поема цената на такъв до пчелините. В задълженията няма да влиза охрана на пчелините при подвижно.
Предложението е много подходящо и за хора занимаващи се пчеларство и разполагащи с няколко свободни дни в седмицата.
Няма да пиша тук за размера на заплащането за да не предизвикам безкрайни коментари .
За контакт 0885522380 или на лично тук. Понякога оставам без обхват, бъдете настоятелни.

Standart
08.02.2015, 22:21
Е точно сега е момента за навлизащите в занаята и мераклиите да се възползват. Вместо да питат с колко и с какъв вид кошери да стартират и т.н. въпроси могат да се възползват от предложението на Рости и да пият директно от извора. Сигурен съм, че ще научат много повече за един сезон отколкото да се чудят върху всяка възникнала ситуация която им поднасят няколкото кошера. Казвам го като човек който би се възползвал при поставените условия. Когато реших да се пробвам с пчелите винаги съм чувствал липсата на непредубедено мнение на някой който не гледа пчели стереотипно от 40 години. Към Рости бих предложил в края на сезона да задоми мераклията с някой кошер така стимула ще е доста по-голям.

Желая успех!

borislav aleksandrov
08.02.2015, 23:16
Дискриминация :) аз искам ма не съм от посочения град ...

kseno
09.02.2015, 19:48
Дискриминация :) аз искам ма не съм от посочения град ...

Сега е момента да се преселиш :)

jorors
09.02.2015, 19:55
Дискриминация :) аз искам ма не съм от посочения град ...
Ами заповядай Стара Загора е хубав град, а и ще си имаме модератор Старозагорец :laughing: