PDA

Виж пълната версия : Фруктоза за подхранване



Simedtrade
31.01.2015, 17:02
Продаваме фруктоза(плодова захар), за подхранване на пчелните семейства...

За количества около 1 тон доставката е безплатна за цялата страна...

За по големи количества цената се договаря...

ЦЕНА:1.50лв/кг

тел:0895 18 19 20

vanHanegem
31.01.2015, 19:46
При тази цена на захарта - благодаря, но...ще си храня със захар! Ако я предлагаш на 0.60 лв. ще си купя 2 тона.

Evgeni Petkov
31.01.2015, 20:31
Продаваме фруктоза(плодова захар), за подхранване на пчелните семейства...
ЦЕНА:1.50лв/кг


Има нещо некоректно в обявата- последната "фруктоза" , която купих и то след предварително плащане и чакане за доставяне от 2 седмици беше 5 лв./кг. в чували от 25 кг. Предполагам става дума за някаква течност от рода на изосуид! Затова, нека бъдат коректно обявявани нещата и обявата да се редактира без да води до заблуда!
Иначе, наистина е по-добре да се купи захар и така да се подхранват пчелните семейства!!!

tsvetanko1973
31.01.2015, 22:25
Да не би да става въпрос за ФРУКТОВА(плодова захар), което да е глюкоза/декстроза/?
ТЯ е приблизително на такава цена.

Георги Куров
04.02.2015, 12:14
Предполагам че продавате изосуит 031 производство на завода в Разград. Ще е добра да качите сертификат за състава на продукта ви, да се види състава и производителя. Цената с транспорта е добра, аз си купих от Пико на цена 1.22 без ДДС с ДДС - 1.46 лв. Качвам сертификата които ми дадоха от Пико.

Simedtrade
12.07.2015, 21:04
НОВА ЦЕНА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА 1.15лв/кг...
Да, по производствен код е изосуит 031, и произхода му е от същото място

solaris60
12.07.2015, 21:23
НОВА ЦЕНА ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА 1.15лв/кг...
Да, по производствен код е изосуит 031, и произхода му е от същото място

Защо все си мисля, че цената на този продукт е 4-5 пъти по - малка от захарта? При сегашна цена на захарта 1,19 в Кауфланд, а периодично и по - малко дали ще си заслужава?

kuline
12.07.2015, 21:32
Защо все си мисля, че цената на този продукт е 4-5 пъти по - малка от захарта? При сегашна цена на захарта 1,19 в Кауфланд, а периодично и по - малко дали ще си заслужава?
Наистина цената на продукта е по-ниска, но не чак 4-5 пъти, а и пресметнато в калории е по-висока или иначе казано цена/калория излиза по-скъпо от захарта, така че по-добре работете със захар. Цената на захарта като за пчелари се намира по 1,15лв.

solaris60
12.07.2015, 21:50
Наистина цената на продукта е по-ниска, но не чак 4-5 пъти, а и пресметнато в калории е по-висока или иначе казано цена/калория излиза по-скъпо от захарта, така че по-добре работете със захар. Цената на захарта като за пчелари се намира по 1,15лв.

По принцип когато казвам нещо е винаги проверено. Но сега при тези времена всеки търси балъци и ако мине номера - добре дошло. Но както казва по - горе vanHanegem - ще храним със захар. От Кауфланд колкото и да е некачествена пак е по - добре.

kuline
12.07.2015, 21:58
По принцип когато казвам нещо е винаги проверено. Но сега при тези времена всеки търси балъци и ако мине номера - добре дошло. Но както казва по - горе vanHanegem - ще храним със захар. От Кауфланд колкото и да е некачествена пак е по - добре.
Незнам кога си проверявал цената, но аз съм от Разград (за информация в понеделник бях в завода), там където се произвежда въпросния продукт и наистина цената не е 4-5 пъти по-ниска.

solaris60
12.07.2015, 22:05
Незнам кога си проверявал цената, но аз съм от Разград (за информация в понеделник бях в завода), там където се произвежда въпросния продукт и наистина цената не е 4-5 пъти по-ниска.

По принцип трябва да е такава цената, но както казах всеки търси балъци. Глюкозата по магазините също трябва да е в пъти по - ниска от меда, но е колкото него. Нали знаеш какво казва Матеев за пазарната икономика?

Simedtrade
30.08.2016, 12:36
Имаме нова цена 1.25лв/кг
Доставяме количества над 1 тон...
Работим по списък, и е добре да поръчате от по-рано за да направим доставката на време...
Тел:0895 18 19 20