PDA

Виж пълната версия : Илия Илиев - Добрич



Mystislav
24.07.2014, 15:38
Здравейте колеги!
Миналогодишната си продукция я предадох на Илия Илиев от Добрич. Мисля, че работи с Апимел - Раковски.
Та впечатленията са ми от "Илийката". След предварителна уговорка:
1. медът ми е в нови тенекии и исках нови за нов. той дойде със стари тенекии, някой от който надупкани и с ръждясали дъна и капаци
2. при уговорена тарата 1.1, след като пристигна заяви, че е 1.2.... "от фирмата така казали".

Не знам някой дали има подобни впечатления от него, но след този случай с него няма да работя.

ivan5555
25.07.2014, 00:26
колега не си първият който се е отказал от илия.от апимел виги и немската на дилян бягай .трите фирме са комбина и умело се справят с маниполациите за антибиотици . единият те набеждава а другият те търси да ти помогне и ти купи проблемния мед.играчи от класа .не ми се ще да кажа за добри прекупвачи на всеослошание защото ще си имат неприятности с тия трима прекупвачи.трябва да ги загърбим тия готовани

шута
26.02.2015, 11:22
този Илия Илиев му трябва едно дърво дебело в задника че да не може да го изкара и където отиде с ритници да си отива ,тяхната фирма е най измамната,вземат проби и казва че имаш антибиотици, казва да говориш със шефа дати вземе меда но за по малка цена.Колеги съветвам ви не давайте меда си на тая фирма Апимел.