PDA

Виж пълната версия : Запитване



M.Milkov
22.03.2014, 17:06
Здравейте колеги.Имам питане.Интересува ме,има ли приложение-Маслото от Лимонената трева в Пчеларството.Попаднах днес на него в една дрогерия и го закупих.Много добре и изявено мирише на лимон,и намирисва и на смачкана маточина.Та много се рових в ИНТЕРНЕТ,но не намерих нищо конкретно.Ако някой има опит или знае,ще го помоля за информация.Предварително му благодаря.Поздрави.

m_pchelari
22.03.2014, 19:34
Има приложение, като се прибереш вечер скапан от пчелина ти правят едно масажче с масло от лимонена трева. Действа успокояващо. Само да не го обьркаш с масло от wintergreen, че за 10 минути спира сьрдечната дейност!

M.Milkov
22.03.2014, 20:43
Meн ме интересува дали има приложение в пчеларството.А за медицината и в кулинарията,има доста информация.Запитването го правя защото някъде във форума четох за него.Но не беше свързано точно за него,а за нещо друго.И там се споменаваше че се използва от пчеларите.А сега не мога да го открия.За това иде реч.

lz2str
23.03.2014, 21:10
Препарата за привличане на рояци ПРОРОИ маи е смес от масло от лимонена трева ,масло от маточина и вода.Пробвал съм го .Работи!