PDA

Виж пълната версия : Договор с областния ветеринарен лекар



crystalice
16.02.2014, 10:59
Колеги, съжелявам, ако има вече създадена тема за тези договори с ветеринарните лекари имам няколко въпроса към тези от вас които са запознати, ще съм много благодарен, ако ми отговорите.
Задължителни и безплатни ли са тези договори?
Държавата поема ли разходите за транспорт до пчелина на ветеринаря или ние пчеларите сме задължени да го правим?
Благодаря предварително и моля да разясните детайли около тези договори.

Искрен Мутафов
16.02.2014, 11:27
Колеги, съжелявам, ако има вече създадена тема за тези договори с ветеринарните лекари имам няколко въпроса към тези от вас които са запознати, ще съм много благодарен, ако ми отговорите.
Задължителни и безплатни ли са тези договори?
Държавата поема ли разходите за транспорт до пчелина на ветеринаря или ние пчеларите сме задължени да го правим?
Благодаря предварително и моля да разясните детайли около тези договори.

Разгледай постовете в тая тема:

http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=388&page=17

Но най-сигурно е на място в БАБХ да провериш, кого те "всеки ден работят по нови правила", за което не са виновни самите ветеринарни лекари - спускат им го отгоре...

Ивайло Георгиев - ingivo
19.02.2015, 20:34
Дайте разяснения какви са текущите нормативни документи колеги ! Трябва ли договор ? Заплаща ли се за прегледите съответно попълване на ветеринарно медицинския дневник ?

Димитър Бонев
19.02.2015, 22:46
Договори още не може да бъдат подписани, поради простата причина че ветеринарите не са подписали договори с държавата. Така се случи и миналата година и стана голяма каша.