PDA

Виж пълната версия : Ваучери за гориво



Цеко
17.12.2013, 22:08
http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/news/press_news/13-12-16/-734443259.aspx

Май и пчеларите практикуващи подвижно пчеларство ще "намажат" по 5 литра нафта на семейство?

rosty_sz
17.12.2013, 22:58
Пише : Необходимите документи за кандидатстване могат да бъдат намерени на интернет страницата на МЗХ.
Аз обаче нищо не откривам, ако някой ги е открил да даде линк.

Цеко
17.12.2013, 23:32
http://www.mzh.government.bg/MZH/bg/ShortLinks/cross_compliance/vaucheri2014.aspx

rosty_sz
08.04.2014, 12:44
Пълна подигравка с нас стана с тези ваучери. Сега се оказа че ще започнат да ги раздават не на 01.04 а на 16.05. През това време аз лично вече ще съм направил две премествания. От базата на рапица и от рапица на акация. За тези премествания и горивото отишло покрай тях ще трябва да водя подробна документация и те няма да ми бъдат признати за заплащане защото ваучерите няма как да бъдат признати със стара дата освен ако нямаш лични договорки с някоя бензиностанция. И то поне да си заслужаваше, а то пълна пародия 0.30 лв. на литър. Пълна подигравка. Пътните листове с които да докажа преместванията ми излизат по скъпи от отстъпката която ще получа. БЛАГОДАРЯ въобще няма да се явя да си получа ваучерите нито ще вадя документи за преместванията тази година. ПИСНА МИ.

Цеко
08.04.2014, 22:16
Както казваше един приятел, когато се чу за тези ваучери - "По добре да си купувам нафтата на черно, хем по евтино ми излиза, хем няма да се занимавам с глупости" и май е много прав ????

Светозар Каменов
09.04.2014, 11:58
Пълна подигравка с нас стана с тези ваучери. Сега се оказа че ще започнат да ги раздават не на 01.04 а на 16.05. През това време аз лично вече ще съм направил две премествания. От базата на рапица и от рапица на акация. За тези премествания и горивото отишло покрай тях ще трябва да водя подробна документация и те няма да ми бъдат признати за заплащане защото ваучерите няма как да бъдат признати със стара дата освен ако нямаш лични договорки с някоя бензиностанция. И то поне да си заслужаваше, а то пълна пародия 0.30 лв. на литър. Пълна подигравка. Пътните листове с които да докажа преместванията ми излизат по скъпи от отстъпката която ще получа. БЛАГОДАРЯ въобще няма да се явя да си получа ваучерите нито ще вадя документи за преместванията тази година. ПИСНА МИ.
Поредния Параграф 22...