PDA

Виж пълната версия : ЗА ОТПАДАНЕ НА т. 9 и 13



borislav aleksandrov
08.05.2013, 20:04
Тези точки са предпоставка за много конфликти. Отпаднат ли всеки ще може да си обижда, псува и подиграва на всеки без да му се правят забележки. Така че бъдете активни - гласувайте...

Светозар Каменов
08.05.2013, 20:47
А може ли да се изкара кой как е гласувал?

Mateev
08.05.2013, 20:57
Когато преминем на vBuletin ще може. Тази версия на phpBB не го може или поне аз не знам как става. Та това е версия от 2005-та година. Не знам защо форума не е ъпдейтван през годините.

Светозар Каменов
08.05.2013, 21:31
Тогава всеки ако има желание и ... чест... може сам да каже как е гласувал.

Аз съм против.

Цветан Андров
08.05.2013, 21:40
Разбира се,че против. drinks;

Mateev
08.05.2013, 21:54
То е ясно че повечето са против, интересно е кои са за?
Интересното е също, че те бяха сред първите гласували.

Драгошинов
08.05.2013, 22:19
Гласувам с НЕ, защото форума започва да заприличва на ФБ група- коментира се все повече междуличностни отношения и все по-малко за пчели!

kunev
09.05.2013, 06:19
Разбира се ,че " не" - форумът е място за обмяна на идеи , тук търся информация от напреднали колеги , която трудно намирам по книгите.
Ако искам да се уча на псувни и обиди бих се обърнал към пастира на съседния краварник - няма равен!

кирил
09.05.2013, 10:36
А защо не смените думата "ФОРУМ" с думата "ДЕТСКА ГРАДИНА". Изглежда повечето участници във форума по цял ден сте пред компютъра, и ми е интиресно как коментирате пчеларството от книгите или от практиката.

estabien6
09.05.2013, 11:53
Гласувах с да ,защото всеки си има глава на раменете и право на избор(не се знае на вселенско ниво как е :D )и защото ще излязат наяве злетата във форума :D

Николай Христов-nikberk
09.05.2013, 12:34
Гласувах с НЕ !Дискусия да ,но обиди и заяждане не!

scutellator
09.05.2013, 15:50
Гласувах с не, но като се замислих съжалявам. Може би точно това ни е нужно - псуване, ругатни, уруки, клетви... за да ни дойде акъла в главата.

Ивайло Георгиев - ingivo
09.05.2013, 20:43
Аз няма да гласувам защото съм раздвоен . Все пак в реалния живот когато някой не ти пасва на дискусията го игнорираш . Може би ако няма анонимни никове а всеки да си стои зад името ще се види кой какъв е . Няма как да проминиш простака просто го игнорираш . Незнам пас съм .

Светозар Каменов
09.05.2013, 21:09
Гласувах с не, но като се замислих съжалявам. Може би точно това ни е нужно - псуване, ругатни, уруки, клетви... за да ни дойде акъла в главата.
То на тези години ако не е дошъл акъла в главата на някой едва ли ще дойде някога. А пък и ти нямаш нищо общо с такава група, че да се слагаш в нея. Винаги с удоволствие чета мненията ти, въпреки, че познанията ми не позволяват всеки път да ги разбера. А и до сега не съм видял в твой пост да отвърнеш на заяждане.

Лежаков
15.06.2013, 20:55
Отпаднат ли всеки ще може да си обижда, псува и подиграва на всеки без да му се правят забележки.

Анкетата е излишна.И при съществуването на посочените точки, немалка част от коментарите са обидни /отношението е обидно/.Човек трябва да е кретен, за да не усети и подигравателните нотки в писанията на доста "колеги".Що се отнася до псувните, често го правим, но не ги пишем.