Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 51 до 60 от общо 136
  1. #51
    Прочети внимателно и виж кой каза че ползва.

  2. #52
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Казвам "разбуни", а не "ползваш".

  3. #53

  4. #54
    Наблюдател
    Регистриран
    20.01.2012
    Мнения
    20
    Аз карам 10 г. със шушлекови анцузи и от това според мен няма по добро.

  5. #55
    Наблюдател
    Регистриран
    11.05.2012
    Мнения
    8
    И аз преди работех по тениска и къси панталонки, докато не ме подгониха един път и стана... Вечерта направо припаднах. ( според докторите, не било алергичен шок ами от преумора и ужилванията ) ха-ха Костюма е от плат който пропуска вятъра, и е значително по -хладно от колкото по панталон с риза (примерно). А тази година ми прави впечатление, че нещо са много люти жилят като за световно. :D ( в моят край, останаха гладни защото акацията премина във валежи и студ и изядоха абсолютно всичко). Сега започна липата да се надявам, че ще се нахранят и успокоят.

  6. #56
    Наблюдател
    Регистриран
    14.06.2012
    Мнения
    18

    РАБОТНО ОБЛЕКЛО

    аз използвам само пчеларско було закрепено към рамената ми с ластик .пазя се да не ме жилят по очите защото съм чул, че е много опасно, а и пчелите са ми спокоини wink;
    някои чувал ли е за очила или някакъв друг вид пособие с което да може да се гледа през нощта защото при транспорт на кошерите не е особено удобно да се работи с фенерче

  7. #57
    Очилата за нощно виждане са измислени отдавна,посети някой оръжеен магазин и ще се смаеш какъв избор има.Цената няма да ти хареса.
    ‎"..... и един мармот завиваше шоколада в калници от Опел...."

  8. #58
    Наблюдател
    Регистриран
    14.06.2012
    Мнения
    18

    Пчеларски инвентар

    наистина са скъпи . при тези цени с фенерче си е по добре

  9. #59
    Направих си коледен подарък малко рано от коледа :D Вчера си закупих този модел пчеларски екип http://jawadis.us/7861000.html. Всичко ми излезе 172 лв с доставката която е почти колко самия екип. Той е 65 долара а доставката до България 47 долара. Идва комплект с ръкавици който по принцип са 20-тина долара. Ако имаше желаещи и за 2 костюма доставката пак щеше да е толкова но не се намериха . До 8 работни дни трябва да пристигне. Малко скъпо излезе но както се казва За Кефа Цена Няма :D
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  10. #60
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    подобно се продава и по нашите магазини за точно половината сума и е бяло..

 

 
Страница 6 от 14 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •