Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 136
  1. #61
    Точно това е че е "подобно" и няма нищо общо с това. А за цвета има го 6-7 цвята включително и бял....
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #62
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Колега, честито, да ти е приятно и удобно да работиш!

    И да се похвалиш, че ти е удобно!

  3. #63
    Благодаря Ирис. Ще стане ясно в Петък другата седмица като го пробвам иначе ще си проличи лятото
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Като го облечеш чужда булка да те щипне ,та да ти прилегне.Със здраве да го ползваш!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #65
    Днеска дойде новия пчеларски екип USA. За него коментара ми е че доста подобни има в БГ но нито един не може да стъпи на качеството на този наистина е много добър. Повече от доволен съм от тази си инвестиция
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  6. #66
    Опрах го утре като изсъхне ще се снимам с него. Maкар да съм грозен манекен ама като се замисля мис БЪлгария миналата година и тя не беше кой знае какво така че бивам хаххаха :D
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #67
    Цитат Първоначално публикувано от ianev
    Днеска дойде новия пчеларски екип USA. За него коментара ми е че доста подобни има в БГ но нито един не може да стъпи на качеството на този наистина е много добър. Повече от доволен съм от тази си инвестиция
    От какъв плат е дебел ми се вижда ? За летните жеги дали ще е подходящ ? На снимката прилича на работните ми гащеризони ???
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  8. #68
    Манекена малко не бива ама какво да се прави хахаха :D


    A за материята е 100 % памук и съм имал подобни аз нямам проблем с жегата работя само по пищов под екипа
    :D
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  9. #69
    Потребител
    Регистриран
    04.01.2011
    Мнения
    51
    Почти като космонавт от NASA..... :D
    ГЕНИАЛНИТЕ НЕЩА СА ПРОСТИ!

  10. #70
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    На външен вид екипа изглежда добре. По-важно е обаче, как ще го чувстваш, като си облечен с него през юни и юли месец при температури над 30 градуса.

 

 
Страница 7 от 14 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •