Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 216 от 311 ПърваПърва ... 116166206214215216217218226266 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,151 до 2,160 от общо 3101
  1. #2151
    Наблюдател
    Регистриран
    08.06.2015
    Мнения
    13
    Пчеларски район
    Каолиново, обл Шумен
    Сватбата
    Нора съм. С моя Кольо ще ходим на сватба. Притеснена съм от изцепките му и въпреки че не мога да ги обхвана всички, му давам задължителен списък със забрани:
    - Не се напивай като глиган.
    - Не целувай булката с език – няма такъв обичай.
    - Не танцувай казачок с бабата на свекъра.
    - Не яж нищо, което не е храна – салфетки, свещи, цветя, акордеон, шапката на попа, ръкава на кумата...
    - Не викай като ненормален: „Ебаньееее-е-е-ееее Миайловграааааад... ваща макя збръканаааааааа...”
    - Недей да биеш музикантите от оркестъра – те наистина не знаят песента „Ейнджъл ъф дет”.
    - Не играй кючек с попа – после ще съжаляваш.
    - Не си пълни джобовете с руска салата – и вкъщи си имаме.
    - Не се събличай гол до кръста – редица видове мечки имат по-малко козина от теб.
    - Не говори на диалект – хората не са длъжни да знаят езика на твоето село.
    - Не слагай запалена пиратка в джоба на младоженеца... също и в чашата му.
    - Не разказвай на всеослушание какви венерически болести си добил в гимназията.
    - Недей да пускаш сигнална ракета... сред сватбарите... в асансьора.
    - Не разказвай колко способна е булката в леглото – и без това всички знаят, че си я оправил в миналото.
    - Няма хоро, което се играе с пържоли на раменете.
    - Не пуши цигари с хорските деца в тоалетната – не си в пети клас. Не пуши марихуана с младежите – не си в седми клас.
    - Не танцувай като маймуна на дансинга с приятелите си идиоти.
    Идва денят на сватбата. Изнервена съм. Кольо е по комшиите за дрехи . Връща се. Аз се донагласям в спалнята. Сега ще отида при него, за да му покрещя. С бойно настроение влизам в хола. Господи... не може да бъде... Оглеждам се да не съм объркала апартамента. Моят Кольо не изглежда като себе си – сако, синя риза върху бяла фланелка, дънки, обувки(?!), приветливо изражение. Брадата му е подредена и не прилича на ударена от ток лястовичка. Косата сресана на една страна, целият лъха на свежест. Изглежда като английски джентълмен, завърнал се от изследователска мисия в Египет. Гледа ме с някаква могъща аристократичност. Няма да му викам... ще го заведа оттатък и ще му изневеря със самия него... В колата сме (краката ми още треперят). Изтървахме подписването и пътуваме към ресторанта. Настаняваме се на отредените ни места. Празненството тече вяло, а любимият се държи културно – разговаря с околните за поезия, здравеопазване, за архитектурата на спирките от градския транспорт... Някои от приятелите му идват и го провокират за глупости, но той е железен. На масата ни пристигат младоженецът и булката. Женихът казва: „Братле, какво ти има, останалите говорят, че си станал чехъл?” Прясната му жена добавя: „Кольо, точно нашата сватба ли реши да провалиш, мерзавец?!” Сърдити се връщат на местата си. Имам власт – той е послушен. Но знам, че това му поведение е измамно – той не е щастлив така... нито пък аз. По-добре да го развържа. Казвам му го. ”Сигурна ли си?” „Да, прави каквото ти е на сърце. Обичам те!” „И аз те обичам, красиво влечуго!” Изпива си ракията на екс, сипва втора и се провиква:
    „Ебаньееееееее Миайловграааад... ваща макя шашувааааа...” Човешките маси настръхват и скачат като психично болни на воденото от него хоро (и аз съм там). После скришом залива част от дансинга с олио за първия танц на младоженците. Подло ги тика към олятото място. Започват на „Нотинг елс метърс.” Естествено още в началото се хързулват – булката прави разчекнато салто във въздуха (краката ѝ сочат във всички страни на време-пространството, само не и надолу), а младоженецът, в стремежа си да я улови някак, засажда главата ѝ в циментовия под, падайки с гръм върху нея. Роднините са силно сащисани, а приятелите се валят по земята от смях като компоти. Младоженецът е изгубил предните два зъба, а жена му до края на живота си ще ражда обърната по корем. Лежат прегърнати на земята, но така силно се смеят, че тревогата в околните се изпарява. Кольо и другарите му шашкъни продължават с идиотщините – танци, туист, замеряне с торта, надпиване, надиграване... Шоуто е впечатляващо – залата кънти от веселба. Сетне моят прави редовния си номер – води ме при непознатите гости, представя ме за сестра си и пита невинните хора дали одобряват това, че се сношаваме. Повечето сватбари са скандализирани, а от попа получаваме отлъчване от църквата. Когато сядаме да починем на масата, различни по възраст господа идват да ме спасят от „кръвосмешението”, предлагайки ми рамото и дома си. Не съм горделива, но е някак вълнуващо да съм обект на мъжкото рицарство. После ходихме на дискотека, но от там няма да разказвам, защото не помня точно кое как беше. Прибираме се сутринта с „Дринк енд драйв”. Моичкият през цялото време е бил с натъпкани джобове с пържоли и салати. Сега ги подарява на котката Ивелина. Измивам му ръцете, приглаждам брадата и прическата, намествам разкъсаната в петна риза – искам за последен път английския пътешественик в себе си...

  2. #2152
    Наблюдател
    Регистриран
    30.03.2015
    Мнения
    7
    Като сме на тема Никола Крумов...
    Никола Крумов:


    - Здравей, Винчи.
    - Здравей, Кольо.
    - Много се радвам, че ми гостуваш. Прекрасна си!
    - Благодаря.
    - Ще се представиш ли на нашите читатели?
    - Ъммм... даа... казвам се Винченция-Шарлот, от София, на 24 години, модел.
    - Мислех, че си родена в Ямбол?
    - Да, но вече съм в столицата.
    - С какво се занимаваш в момента?
    - Модел съм на невидими дрехи. Освен това вчера завърших и първата си роля в киното. Филмът се казва: „Червената Шапчица отзад”.
    - Какъв е сюжетът?
    - А?!
    - Ъммм... за какво се разказва?
    - Ами, отивам в гората за гъби, а там Вълкът и Ловецът ме претърсват за оръжие, а после правят любов с мен.
    - Интересно. Какво правиш в свободното си време?
    - Ходя на фитнес и си разглеждам Фейсбука. Обожавам да скачам с бънджи, но още не съм го правила.
    - Обичаш ли да четеш книги.
    - Да.
    - Кои са ти любимите писатели?
    - Винету и Царп Лъх.
    - Аха... Според теб вярно ли е общото схващане, че манекенките сте леки момичета?
    - Това са глупости. Никога не бих си легнала с някой за пари... освен ако има 20 лева.
    - Какви мъже харесваш?
    - Да са богати, ако е възможно и културисти. Но за мен външният вид не е от значение. Важно е какъв е човекът отвътре – колко пари има. Държа мъжът до мен да е финансово осигурен, да ме води по барчета и да кара кола с три букви.
    - УАЗ?
    - Ххаахах не, БМВ или Ауди.
    - Ауди е с четири букви.
    - Не мисля.
    - Някой да те е злепоставял? Коя е най-голямата лъжа, която си чувала за себе си по медиите?
    - Че съм любовница на Митьо Пищова, а аз само френска му правих и то един път.
    - Какво смятат родителите ти за това с което се занимаваш?
    - Напълно ме подкрепят – татко емигрира в Антарктида.
    - Имала ли си гаджета футболисти?
    - Само девет – не ги харесвам. С другите спортове съм по-добре.
    - Веганка ли си?
    - Глупости, от български произход съм.
    - Има ли завист сред моделите?
    - Да. На мен ми завиждат за ума и красотата – аз винаги се уреждам. Мразя глупостта и лицемерието.
    - Имаш ли някакви корекции по тялото?
    - Никакви, само съм повдигала кожата на колената си.
    - За какво мечтаеш?
    - Да посетя Дубай, че още не съм била в Гърция. Обичам пътешествията, но засега съм ходила само до Бургас. Мечтая малоумниците да ми завиждат. Искам да стана ужасно известна – всички глупаци да говорят за мен.
    - Един по... такъв въпрос... С колко мъже си била?
    - С двама.
    - Ъъъъъъ... днес ли?
    - Че ти за кога питаш!?
    - Винчи, благодаря за интервюто. Какво ще пожелаеш на нашите читатели?
    - Да бъдат себе си и имот!!!

  3. #2153
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Навън се смрачаваше. Тя лежеше гола... По гръб... По бледите и гърди се получаваха интересни отблясъци от фаровете на преминаващите коли отвън. Краката и бяха леко приповдигнати и разтворени, като обидени... Евлоги и се любуваше... Чудеше се... Как с тая току що, извадена кокошка от фризера да спретне супа?

  4. #2154
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Попитали едно дете:
    - Каква е разликата между дядо Коледа и дядо Мраз?
    Отговорът:
    - Дядо Мраз живее със Снежанка, а дядо Коледа с елени...

  5. #2155
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Въпрос към радио Ереван:
    - Какво е правилото на пирона?
    Отговор на радиото:
    - За да пробиеш, трябва някой да те чука...

  6. #2156
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Докторе, болен съм. Жена ми ми изневерява, а не ми никнат рога!
    Няма проблем, здрав си. Това за рогата е само метафора! - успокоява го лекарят.
    Ех, слава богу! А аз си мислех, че е заради липса на калций!
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  7. #2157
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    - Писък на модата?
    - Това са звуците, които издава мъжът ти, когато види сметката за новите дрешки и аксесоари.

  8. #2158
    Потребител
    Регистриран
    12.08.2016
    Мнения
    58
    Тете,днес ще ме вземеш ли от детската градина,пита 6 годишно ромско момиченце?
    А, днес не мога, на училище съм, питай мъжа си.

  9. #2159
    Потребител
    Регистриран
    12.08.2016
    Мнения
    58
    Толкова лоши неща прочетох за пиенето и пушенето, че реших през новата година да спра.......
    да чета!

  10. #2160
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Двама ловци вървят из гората. Изведнъж единият пита:
    - Видя ли?
    - Не. Какво?
    - Излетя патица!
    След малко първият пак спира:
    - Видя ли?
    - Какво?
    - Ама ти съвсем ли си сляп? Заек изскочи от храстите!
    След още пет минути първият пак пита:
    - Видя ли?
    На вторият вече му писнало и решил да излъже:
    - Да, видях!
    - Е, тогава що го настъпи?!

 

 
Страница 216 от 311 ПърваПърва ... 116166206214215216217218226266 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •