Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 27 от 311 ПърваПърва ... 1725262728293777127 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 261 до 270 от общо 3101
  1. #261
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Беден евреин всеки ден се молил на Бога:
    – Боже, моля ти се, дай ми да спечеля от тотото голямата печалба, моля ти се!
    И така цял живот. Дошло му времето, умрял, възкачил се на небето и упрекнал Бога:
    – Боже, защо не ми даде да спечеля голямата печалба, така горещо и искрено ти се молих!
    – Абе аз много исках, ама поне веднъж да си беше купил фиш, бе чадо мое!
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  2. #262
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Най-сетне отговор на философско - богословския въпрос
    "Къде се намира душата на човека"?
    Под пикочния мехур. Изпикаеш се, и ти олеква на душата.

  3. #263
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Една българска девойка решила да се ожени за богат чужденец и намерила един арабин от Емирствата. Майката на момичето не била много съгласна с такъв брак, но като разбрала, че дъщеря й е непреклонна, казала й: "Дъще, само не му давай да прониква в другата ти дупчица!". Оженили се двамата, заминали за Дубай и се отдали на бурен секс. Така минал меденият месец и арабинът най-после се насочил към "другата дупчица". Но българката го спряла и му казала: "Недей, мама ми забрани да ти давам другата дупчица!", а арабинът попитал: "Защо, хабиби, твойта мама не иска ли да има внуче?

  4. #264
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Зима, камината запалена, Пена се е разчувствала нещо и дума на Кире:
    – Дарлин, искам да ме любиш като по филмите!
    Кире само това и чакал – и я почнал. Отпред, отзад, отдолу, отгоре, в лево.. в десно.., абе всичко, що се сетиш!
    Призори, когато свършил и блажено се отпуснал на леглото, очакващ аплодисменти, чул Пена да замислено да казва:
    – Кире, мисля, че с теб гледаме различни филми.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  5. #265
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    -искам един самсунг сив?
    -кой модел?
    -самсунг сив.
    -я пак, ако искате го напишете
    -samsung S IV
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #266
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Ето един лаф на колега, на който се смях от сърце:

    Чак сега разбрах защо няма восък на пазара - защото пчеларите палят свещи за здравето на пчелите си от Септември до Март.
    А акара го опушват не с тимол, а с тамян.

  7. #267
    Наблюдател
    Регистриран
    08.02.2015
    Мнения
    6
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    -искам един самсунг сив?
    -кой модел?
    -самсунг сив.
    -я пак, ако искате го напишете
    -samsung S IV
    самсунг сив и така ли му викали на този модел.









    Новини най-добрата антивирусна програма

  8. #268
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Детска ножичка за хартия... сексуалното образование от най-ранна детска възраст!

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	WP_000317.jpg
Прегледи:      304
Размер:	38.2 KB
ID:	3297
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  9. #269
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Отишъл един човек на пазара, гледал, гледал нищо не си харесал, но видял хубава кошница, купил си я. След малко едно менгеме му хванало окото, купил го да има, мъж без инструменти за къде е. Тъкмо си тръгвал от пазара и видял една гъска, охранена, лъскава, загледал я. Продавачът му казал:
    - Купи я, няма да съжаляваш.
    - Ами да я купя, ама как да я нося, в едната ръка менгеме, в другата кошница...
    - Е много лесно, слагаш менгемето в кошницата и носиш в едната ръка, в другата гъската.
    Така и направил, купил гъската. Баш накрая на пазара вижда две кокошки, рекъл си, че за двора му са идеални, но пак няма как да ги носи.
    - Спокойно бе, човек - казал продавачът - както си носиш така нещата, сложи по една кокошка под всяка мишница и готово.
    Нарамил се нашият човек с всичко и не щеш ли го среща една монахиня, кърши пръсти:
    - Господине, господине, в селото ли отивате? Можете ли да ме заведете до къщата на попа?
    - Ами да Ви заведа, но ще минем през гората за по-пряко, много ми тежи багажът.
    - Амииии, господине, малко се притеснявам, аз каквато съм млада и невинна, влезем ли в тая гора, ако вземете нещо да ме нападнете, да ме изнасилите не дай Боже...- и се кръсти.
    - Е как ще те нападна, гледай колко неща нося бе, жена, къде ще дяна всичко, ще ми избягат птиците.
    - А, абе аз ви знам вас мъжете, много сте хитри. Ще турите менгемето на земята, на другата страна ще захлупите гъската с кошницата да не бяга.
    - Ха, ами кокошките?
    - Кокошките аз ще ги държа...
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  10. #270

 

 
Страница 27 от 311 ПърваПърва ... 1725262728293777127 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •