Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    01.10.2012
    Мнения
    38

    ТЪРСЯ ОПЛОДЕНА ПЧЕЛНА МАЙКА

    здр колеги тарсиа да закупиа една оплодена пчела маикаа,ниакой ако има да ми звани на тел.0889116326 ,много штесам му благодарен.

  2. #2
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Майки по това време има само внос. Ако е за само една майка, транспортните и банковия превод ти струват повече от самата майка. За същите пари ще можеш да си купиш цяло семейство с кошера.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    41
    Здравейте,

    Търся да купя спешно миналогодишна оплодена пчелна майка. Майката ще ми трябва тази събота(20.04), за гр. Своге, чрез куриер. Плащам 60лв. и поемам транспорта.
    Ще държа клетката с майката да е увита с топлоизолационна лента или поставена в импровизирана кутийка от стиропор, с няколко малки дупки, колкото да влиза въздух.

    тел. 0887 402 138 Иван

  4. #4
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    31
    Здравейте,трябва ми пчелна майка спешно. Ако някой има, или може да помогне нека пише или звънне на тел.0888378505. Благодаря предваритено.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •