Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 77 от 100 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 761 до 770 от общо 991
  1. #761
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2016
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Отдавна никой не е писал за центрофугите от Червен бряг.
    Моля за мнения от собственици - плюсове и минуси, ако сте ги купували по програма имало ли е проблем с документите?
    Предварително благодаря!
    Хубави са и опростени . Недостатък е че лагера на дъното не е радиално аксиален /поне преди не бяха така/ .

  2. #762
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Това чудо кото го спреш (изключиш), продължава ли да се върти коша?
    Е това нямам спомен. Ще попитам колегите който бачкат с него. Колега хси това задвижване го правят в Бургас, човека е от Меден Рудник ...
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  3. #763
    Наблюдател
    Регистриран
    26.12.2016
    Мнения
    24
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от ianev Виж публикацията
    Е това нямам спомен. Ще попитам колегите който бачкат с него. Колега хси това задвижване го правят в Бургас, човека е от Меден Рудник ...
    Добре , щом е направено както трябва . Дано да имаш добиви и да ти служи вярно .

  4. #764
    Аз не работя с такова управление. Ползвах Добричко производство центрофуга, две години но е продадох и взех сръбска.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  5. #765
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от fori1 Виж публикацията
    Здравей те колеги искам да попитам някой имали впечатления или да е ползвал това задвижване за центрофуга.Прикачен файл 8325
    Колега за 195лв. ще си купиш 4-5 винтоверта на 220волта,според мен си вземи винтоверт но на 220волта и върти центрофугата колкото си искаш,аз от 7-8години я въртя с един220 волта 300вата,през останалото време сглобявам кошери с него и още не съм го уморил

  6. #766
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Би ли пуснал няколко снимки, интересувам се? Благодаря!

    Поздрави, Г. Георгиев

  7. #767
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    И аз благодаря! И колко рамки са в кошницата, или килограми, диаметри и т.н.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  8. #768
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Отдавна никой не е писал за центрофугите от Червен бряг.
    Моля за мнения от собственици - плюсове и минуси, ако сте ги купували по програма имало ли е проблем с документите?
    Предварително благодаря!
    Здравей. Не съм собственик, но мой приятел има 2 такива. Заедно с тях и разпечатваща на Парадайз хъни, обслужва 140 кошера. През 2015 е извадил 8,5 тона с тези центруфуги и е много доволен. Ползва ги от 3-4 години.
    Ники от Монтана също мисля, че е с такава и беше доволен.

  9. #769
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Отдавна никой не е писал за центрофугите от Червен бряг.
    Моля за мнения от собственици - плюсове и минуси, ако сте ги купували по програма имало ли е проблем с документите?
    Предварително благодаря!
    Здравей. Не съм собственик, но мой приятел има 2 такива. Заедно с тях и разпечатваща на Парадайз хъни, обслужва 140 кошера. През 2015 е извадил 8,5 тона с тези центруфуги и е много доволен. Ползва ги от 3-4 години.
    Ники от Монтана също мисля, че е с такава и беше доволен. Поне така е споделял.

  10. #770
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Отдавна никой не е писал за центрофугите от Червен бряг.
    Моля за мнения от собственици - плюсове и минуси, ако сте ги купували по програма имало ли е проблем с документите?
    Предварително благодаря!
    Имам такава от 4 години.Минусите са ,че мотора няма добро оглаждане и загрява доста/нуждае се от допълнителен вентилатор/.И за моя радост мотора си замина точно на последното вадене на акацията и го пренавих.Препоръчвам да си вземеш втори,резервен двигател.Освен това ако падне рамка вътре в коша трудно се вади.Иначе съм изключително доволен.Даже много се замислях да взема втора,но лакомията надделя и поръчах 42 рамкова на Техтрон.Но старата остава!

 

 
Страница 77 от 100 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •