Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 91 до 100 от общо 129
  1. #91
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Вече имаш и "стърчащи" пръстчета от мене.Искрени.Никой не може да покаже същността на човек, както самият той го прави.
    А, относно обичта това е чувство за най-близки хора и Родината.За другите хора е уважението и почитанието, а то поне при мене трудно се печели.
    Всъщност след без полезните ни приказки нищо с модерирането не се оправи.А, май това беше и остана като проблем.
    И за да съм полезен на форума , а не на собственика предлагам анкетата да е : "Какво очаквате от модератора?" След като се достигне до общо приети очаквания, тогава да се търсят и мераклии да свършат очакваното от тях.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #92
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    Зуница не е злобар,а един реален и мъдър човек, всички ние трябва да се радваме че го имаме във форума.
    Всички са добри и трябва да се радваме, че ВИ има във форума.

  3. #93
    Автор
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    126
    Пчеларски район
    Ябълково, обл. Хасково
    Като чета неграмотно написано мнение, винаги ми се е искало да мога да го редактирам- точки, запетайки, главни букви, членуване...такива. Да стане прегледно. Като младеж си позволявах да правя забележки за правопис, но полза от това няма (както някой спомена вече).
    Та с удоволствие бих се кандидатирал за модератор-редактор. Само това. Без триене, местене и цензуриране. Просто нямам времето да бъда пълноценен модератор.
    Но е истина, че форумът има нужда от малко подреждане...
    Ако вървиш след муха, ще стигнеш до лайно...

  4. #94
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Правописът в мненията не трябва да се пипа. Форумът е пчеларски преди всичко друго, така че е достатъчно да се спазват Общите правила, точка по точка. Съдържанието е важноо, съдържанието. А понякога и НЕсъдържанието... Аз ако съм написал 500 мнения на литературен български и реша да напиша едно или две или Х мнения на влашки диалект или на шльокавица? Може би съм имал нещо предвид... Ами ако човекът срещу мен е стигнал до осми клас, но е минал през школата на живота? Може би ще научим нещо безценно от него... Па за пълния член, мога да си чета проф. Владко Мурдаров, и то с удоволствие. Казвал съм го много пъти, правописът на събеседниците ми помага да си съставя мнение за тях, но това е на последно място. Може би и за това нямам пречки да си комуникирам с когото и да е. Стига да е интересно поне на един човек.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  5. #95
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Правописът в мненията не трябва да се пипа. Форумът е пчеларски преди всичко друго, така че е достатъчно да се спазват Общите правила, точка по точка. Съдържанието е важноо, съдържанието. А понякога и НЕсъдържанието... Аз ако съм написал 500 мнения на литературен български и реша да напиша едно или две или Х мнения на влашки диалект или на шльокавица? Може би съм имал нещо предвид... Ами ако човекът срещу мен е стигнал до осми клас, но е минал през школата на живота? Може би ще научим нещо безценно от него... Па за пълния член, мога да си чета проф. Владко Мурдаров, и то с удоволствие. Казвал съм го много пъти, правописът на събеседниците ми помага да си съставя мнение за тях, но това е на последно място. Може би и за това нямам пречки да си комуникирам с когото и да е. Стига да е интересно поне на един човек.
    Вжано е пръвтаа и поледсанта бквуа от дмаута да бдаът на мсятото си. Мжетое да рзбъракате мстеата на оастнаилте бвуки
    и все пак нпиасатноо ще прдъолажва да се чтее с лкоета. Приичнтаа е в нчиана по котйо виашят мъозк оработбва ирнфоцмаията. Ткаа уяспвате да преочттее нааписното джае кгаото нтио енда дмуа не е изиспана пвраинло.

  6. #96
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Това не бях го чувал и практикувал ,но моя мозък го хваща.Дали съм в ред?

  7. #97
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    добреотднеснататъкщепишав сичкитесимъдримислисамопо тозиначиндавидимколкощеме разбиратеидокогащеметърпи теизадаеощепоинтереснозаф иналщепускампоеднодамуеба майката. инеечестнотукаиманеквацен зурапускаинтервалинавсеки 25-26буквидамуебамайката
    Този пост е редактиран от koragroup; 04.01.2015 в 15:33. Причина: правописнагрешка ;-)
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  8. #98
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Майтап или не, смятам ,че високата взискателност подтиска колегите да зададът въпрос ,камо ли да напишат мнение.Може би затова има 3 пъти пвече гости от потребители.Потребителите също не са активни.

  9. #99
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Майтап или не, смятам ,че високата взискателност подтиска колегите да зададът въпрос ,камо ли да напишат мнение.Може би затова има 3 пъти пвече гости от потребители.Потребителите също не са активни.
    Ако това беше истинската причина за "мълчанието", нямаше да има никакъв проблем да се преодолее...
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #100
    Потребител
    Регистриран
    23.04.2014
    Мнения
    61
    Пчеларски район
    Батак
    Моля ви хора! Спрете вече с този правопис! Стана отегчително! Който може да пише - браво! Който не може - колкото може! Не сме в час по български, а и незная (макар, че не го изключвам) някой да ходи на пчелина си с дипломата?!

 

 
Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •