Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 32
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    КОШЕРИ НА ВЕЕ VARNA


  2. #2
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Това което правя за себеси, исползвам смолиста дървесина, обработвам я, правя и за приятели, пробвах да поема поръчки, не успях, не минавам по цените, исползвам скъп но качествен материал, не мога да правя компромиси с това, количество което трябва за мен и групата ми е голямо и за това ще правя само за мен и моите хора, сега създаваме 2 пчелина близо до Варна, когато преключа ще поканя желаещи на гости, без мнения, без обсъждане. Правя го за себеси, така как то го искам аз, за това няма да приемам становища и мнения, но за сметка на това ще черпя с кафета и вицове, за да е праздник и веселба.Искренно надявамсе че накрая пчелари ще спрат да се плюят а да започнат да общуват.

  3. #3
    Колега от Шумен съм абсолютно съм съгласен с теб,ще се радвам да звъннеш 0894086103 Георги

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Ако се смяташ за завършен специалист в твоята област това означава, че си спрял с развитието си, което е по-лошо от това да си начинаещ с огромен мерак. Така кривата на развитието ти сочи дъното. Страха от хорските мнения не те прави по-малко майстор. Негативните мнения са полезните мнения, те са носител на информация (за разлика от суперлативите), която може да ти бъде полезна - стига да бъдеш достатъчно прозорлив да "чуеш" какво се казва. Хубаво се хвалиш, но начина по който го правиш е чист ексхибиционизъм, разтваряш шлифера и бягаш без да чакаш някой да не/оцени видяното.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    И аз се зачудих , че не иска мнения, странна работа.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    баси, кви сте гадни

    ....човека иска да се пофали, затва и не дири мнения :D

    ....иначе, като глеам тия, чворовитите дъски, от снимката по-горе, бих казал, че израза "скъп но качествен материал" е леееко завишен wink;

    ...ма щом си му харесват, значи е добре!
    Ивайло е прав, затова и ексхибиционизма на Bee Varna е неразбран....може би автора на темата ще поясни какво иска да каже ?!?!?!?
    .....ииии, кафе не пия .....виж за нещо друго, може и да отроня някоя похвала wink;

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    Това което правя за себеси, исползвам смолиста дървесина, обработвам я, правя и за приятели, пробвах да поема поръчки, не успях, не минавам по цените, исползвам скъп но качествен материал, не мога да правя компромиси с това, количество което трябва за мен и групата ми е голямо и за това ще правя само за мен и моите хора, сега създаваме 2 пчелина близо до Варна, когато преключа ще поканя желаещи на гости, без мнения, без обсъждане. Правя го за себеси, така как то го искам аз, за това няма да приемам становища и мнения, но за сметка на това ще черпя с кафета и вицове, за да е праздник и веселба.Искренно надявамсе че накрая пчелари ще спрат да се плюят а да започнат да общуват.
    писах ти личния , оставих ти тел. си за връзка,да осъществим някакъв контакт и ни дума ни стон.предполагам не си се регистрирал тук само за вицовете

  8. #8
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Абе,то това не му е първия пост на човека.........
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  9. #9
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    телефона ми е 0895668111 Слави,

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Мнение за положен труд и краен резултат е едно нещо, плюене е друго нещо, по често в форума присъства второ, от това бягам, бързо паля и за това не искам това да стане, някой да покаже подобро качество, подобър материал, нещо което да се видим да пипнем, аз показах производствени мостри. За развитие не знам как да говоря с този кой то не ме познава а вече съди каде ми е крива и какво се вижда, тази година направил 150 нови комплекта кошери и 50 нуклеуса, за догодина планирам да направя още 300 комплекта кошери. Комплект е с 2 магазина пълни с навощени рамки. Ако правилно чели това което пиша то там ясно посочено моето становище по вопроса.

 

 
Страница 1 от 4 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •