Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 12
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас

    ПЧЕЛАРСКИ КУРСОВЕ В БУРГАС


  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас
    Който има по-точна информация моля да я публикува .

  3. #3
    Днес говорих с Ботьо Ботев по темата. На 12 февруари в сградата на областната управа от 17:00 мисля че беше ще има лекция с гост и там ще стане ясно кога ще има практика на неговия пчелин. Общо взето курса си е един вид обща практика от която все има какво да се научи но не ви носи сертификат. Другия курс който се организира от фонд "Земеделие" март месец и мисля че е задължителен за всички който са получили средства по програмите и ти издават сертификат. Колегата който ще го води е Бялков или нещо подобно. Записванията за него са в сградата на водната палата
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас
    Благодаря Иво. А Бялков мисля че завежда служба Съвети в земеделието.

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас
    Курса през март ако е задължителен,би трябвало да ни уведомят официално.

  6. #6
    Задължителен е само за хората който са взели пари по програмите аз не съм участвал по тях но въпреки това смятам да се явя и да го изкарам
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #7
    Наблюдател
    Регистриран
    22.06.2013
    Мнения
    11
    На 18, 20 и 25 февруари от 16.15 ще има лекции в сградата на областната управа (срещу старата поща). Нямам програма, но темите ще са за системите за отглеждане на пчели, начините за субсидиране и последното беше за майкопроизводство. Безплатно е.

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    40
    Щом Б.Ботев ще ви води курса дупе да ви е яко.Ще се научите от него най вече на далавери.Навремето преди 12г.замакна с сумати тонове бедните пчелари от Бургаска област.За колко работи още е опарил народа тепърва ще научите ако разпитате по старите пчелари,особено в странджа.Поне ще научите шмекерлака като 2ри занаят.Ако В.Бялков го води курса,шапка свалям,по свестен човек от него до сега не съм срещал в държавните институции.Отгоре не всичко е пчелар.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    22.06.2013
    Мнения
    11
    Е, аз още съм начинаещ и не съм запозната с интригите в гилдията. Научих, че на 11.03.14 от 17 часа в сградата на областната управа ще има лекция.Темата ще е свързана с новости в пчеларството, субсидиране и финансиране. Лектор Ганчо Ганев - председател на областния браншови пчеларски съюз.

  10. #10
    Всичко с времето си . Но на 11 може би ще присъствам, до сега 2 пъти ходя и лектори все не идваха ще видим сега как ще е
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •