Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 17 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 164
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Ето, че сезонът започна.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри WP_001210.jpg‎  
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #22
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимки0006.jpg
Прегледи:      270
Размер:	171.0 KB
ID:	297Да добре започна за пернат дано така продължи и за прасе. Засега при нас ги има повече от всякога, но на 05,10 ще видим.
    На слука на всички пчелари.

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Тези дни голям вятър духа при нас. Може би затова количеството е за сметка на разнообразието ;-)
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 1.jpg‎  
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Уважаеми колеги Ловци и Риболовци !
    Понякога сядам и започвам да мисля. И ви се чудя на акъла. Спор няма, интелигентни пичове сте, трябва да сте чували за Директивите на Брюксел и изконните европейски ценности. Абе вие докога ще стоите под тоталитарния ботуш бе !? А бре аланкоолу, бе земете вече го разбийте тоя монопол бе ! Бе направете си един "Съюз на Българските гоначи", една "Национална Организация на рибарите професионалисти", една "Конфедерация на снималите се с глиган" ! Едно "Национално женско сдружение на стрелците с прашки" трябва да си направите бе, чоджум ! А бе я да ви питам, що нямате още "Национална развъдна Асоциация по колхидския фазан" ? Даже две трябва да имате, и за скалната яребица тоже, стига с тия монополи ! Конкуренция ! Кон-ку-рен-ци-я и свободен пазар ви казвам ! Що ги плащате тия регистрации, бележки и разрешителни !? Я да грабвате чифтетата и да фащате по кърищата кой където иска! Че и селата почвайте. Там ако знаете какъв дивеч се е навъдил, майко милаа ! Почвайте, напред-наред, по пет на нож ! Абе вие в кой век живеете бе ???

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Уважаеми колеги Ловци и Риболовци !
    Понякога сядам и започвам да мисля. И ви се чудя на акъла. Спор няма, интелигентни пичове сте, трябва да сте чували за Директивите на Брюксел и изконните европейски ценности. Абе вие докога ще стоите под тоталитарния ботуш бе !? А бре аланкоолу, бе земете вече го разбийте тоя монопол бе ! Бе направете си един "Съюз на Българските гоначи", една "Национална Организация на рибарите професионалисти", една "Конфедерация на снималите се с глиган" ! Едно "Национално женско сдружение на стрелците с прашки" трябва да си направите бе, чоджум ! А бе я да ви питам, що нямате още "Национална развъдна Асоциация по колхидския фазан" ? Даже две трябва да имате, и за скалната яребица тоже, стига с тия монополи ! Конкуренция ! Кон-ку-рен-ци-я и свободен пазар ви казвам ! Що ги плащате тия регистрации, бележки и разрешителни !? Я да грабвате чифтетата и да фащате по кърищата кой където иска! Че и селата почвайте. Там ако знаете какъв дивеч се е навъдил, майко милаа ! Почвайте, напред-наред, по пет на нож ! Абе вие в кой век живеете бе ???
    Мдааааааа...
    Май си понабрал на "системата".
    Един съюз ни трябва, наистина, но това не е достатъчно. Единство ни трябва, а се срещаме само със завист и егоизъм.

    А ловците и рибарите ги остави - и тяхната не е лесна. И там има много двукраки вълци и ненаситни мършояди...
    Поздрави.
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Тц.
    "Единство" - хубава дума и аз много я харесвам, но почти не я употребявам. За 13 века като племе сме проявявали единство 2 или 3 пъти, като отделни общности - маалко повече. Това разбира се не ни пречи да оцеляваме, но опре ли да се върши нещо като хората, ни трябва здрава, тоталитарна власт. Иначе знам че и при вас /ловците и рибарите/ има измет като навсякъде, но пък имате чувство за хумор, за разлика от мнозина пчелари.
    Поздрави и от мен.

  7. #27
    Автор
    Регистриран
    11.05.2014
    Мнения
    175
    И аз да се запиша, макар и скромно.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	IMAG0695.jpg
Прегледи:      152
Размер:	82.8 KB
ID:	2396Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	P1220478.JPG
Прегледи:      156
Размер:	184.6 KB
ID:	2397

  8. #28
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от asti Виж публикацията
    И аз да се запиша, макар и скромно.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	IMAG0695.jpg
Прегледи:      152
Размер:	82.8 KB
ID:	2396Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	P1220478.JPG
Прегледи:      156
Размер:	184.6 KB
ID:	2397
    Финландката добре се е представила.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Хич даже не ескромно. Аз още нямам сефте при хищниците. Нямам и целенасочени излети де... Пък и съм новобранец - трети сезон.
    Ще споделиш ли параметрите на оръжието и оптиката?
    "Музика" имаше ли? ;-)
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от koragroup Виж публикацията
    Хич даже не ескромно. Аз още нямам сефте при хищниците. Нямам и целенасочени излети де... Пък и съм новобранец - трети сезон.
    Ще споделиш ли параметрите на оръжието и оптиката?
    "Музика" имаше ли? ;-)
    Автор на музиката виждам е Nordik Predator. А за подробности около оръжието очаквам и аз колегата да сподели.

 

 
Страница 3 от 17 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •