Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789
Резултати от 81 до 84 от общо 84
  1. #81
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Това вече го прочетохме, но в друга тема.
    Представи си щом аз, който не чета до края постовете, съм го установил, то на другите вече им идва в повече.
    Що не вземеш да си пуснеш отделна тема, в която да си рекламираш продукцията, белким имаш по-голяма реализация.
    И още нещо от "великия пчелар", а не изобретател - системата на Цецос е по-удачна и практична за пчеларя от колкото твоята.

  2. #82
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Това вече го прочетохме, но в друга тема.
    Представи си щом аз, който не чета до края постовете, съм го установил, то на другите вече им идва в повече.
    Що не вземеш да си пуснеш отделна тема, в която да си рекламираш продукцията, белким имаш по-голяма реализация.
    И още нещо от "великия пчелар", а не изобретател - системата на Цецос е по-удачна и практична за пчеларя от колкото твоята.
    Имам усещането, че прекаляваш с алкохола вечер.
    Значи чел си го в друга тема, но да пусна още една, така ли?Тази е общата тема и тук се коментират важните и нови неща.
    А как стигна до извода, че на другите им идва в повече? Би ли се позовал на друго мнение, освен на своето, след като не четеш постовете до края?
    Би ли направил сравнителен анализ между "системата на Цецос", която всъщност е производство на фирма "ЕТА сис" и той само я предлага за продажба и нашата? И съвсем случайно да си забелязал, че за нея се говори в мои постове, като избраната система за видеонаблюдение? И последно - не усещаш ли, че се изказваш неподготвен по проблеми, които са принципно далеч и от знанията ти и от информацията ти по въпросите на охраната?
    Sutor, ne supra crepidam!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #83
    Наблюдател
    Регистриран
    17.08.2015
    Мнения
    11
    Привет,

    Бихте ли ми помогнали с практичен съвет. В момента съм в проес на изграждане

    на нов пчелин, като амбициите са да достигне около 200 кошера. Пчелина е разположен на около 200-300 метра от регулацията на село, но няма ток.



    Какви конкретни препоръки бихте ми дали за охранителна система с висока ефективност (вече изпитана), така че да минимизирам риска от кражби.







    Благодаря ви предварително


  4. #84
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Системата, която произвеждаме и продаваме вече две години се е доказала на пазара като надеждна и ефективна. Тя покрива всичко в един пчелин - периметрова охрана, кошери и постройки. С подробните и характеристики можете са се запознаете от тук : http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=1805
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 9 от 9 ПърваПърва ... 789

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •