Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 84
  1. #61
    Наблюдател
    Регистриран
    16.12.2013
    Мнения
    44
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Сега не е удобно. Звъннете ми утре след 10ч на 0888/50-95-88.
    ок разбрахме се до утре
    Ако искаш мечтите ти да проработят, трябва ти първо да поработиш.;)

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Утре презентацията на системата на tsc1 предвидена да се проведе в Стара Загора няма да се проведе поради заболяване на г-н Павлов. Предвидихме друга дата и като проверя дали е свободна ще пусна съобщение.

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Утре презентацията на системата на tsc1 предвидена да се проведе в Стара Загора няма да се проведе поради заболяване на г-н Павлов. Предвидихме друга дата и като проверя дали е свободна ще пусна съобщение.
    Използвам и аз случая да се извиня за неспазения ангажимент, но вследствие на многото контакти в Плевен си хванах някакъв гаден грип, който вече втори ден ме държи в къщи. Да се надяваме да се уредят нещата за периода 4-7 март.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #64
    Потребител
    Регистриран
    23.04.2012
    Мнения
    68
    Пчеларски район
    Ихтиманска Средна Гора
    Здравейте колеги,
    ще съм много благодарен ако някой ,който си е монтирал въпросната система сподели впечатленията си от нея.Като идея добре ми звучи и бих си я купил.Малко ме притеснява това ,че няма отзиви за нейната ефективност.
    Предварително благодаря!

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    В момента настройвам една система BeeG 13 с включени два датчика за измерване на температурата и влажността в кошери. Качвам един изглед от програмата за PC за настройки и програмиране след задействал датчик за кошер и команда за статус на устройството.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Системен буфер-1.jpg
Прегледи:      494
Размер:	127.7 KB
ID:	1180
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #66
    Наблюдател
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    София
    Ако желаете евтино и лесно видео наблюдение пробвайте с ШАРО. Пробата е безплатна и без регистрация: www.sharo.bg.com

    Успехи!

  7. #67
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Този Шаро започна вече да ме дразни. Която и тема да отворя - все за ШАРО се говори. Не мислиш ли, че вече започна да прекаляваш?

    Като ти е толкова мерак безплатно да си рекламираш ШАРО-то, ами отвори си една единствена тема, и в нея се хвали и давай отговори на въпроси. Недей обаче да цапаш целия форум, защото не е коректно да караш всеки един посетител да се занимава само с тебе и с никой друг. Отвори си собствена тема и ако някой поиска - ще я чете. Ако не - ще я заобикаля.

    Отправям ти официално първо предупреждение. Надявам се да няма второ и трето, защото третото ще е изгонване.

  8. #68
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Ами той човека за това се е регистрирал. От другите форуми отдавна първия модератор да го е баннал.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #69
    Наблюдател
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    11
    Пчеларски район
    София
    Включвам се в темите за наблюдение и охрана, защото имам опит с това.

    Надявам се най-къдно догодина да покажа и „дистанционно” за кошери със ШАРО (и не само за кошери). Целта е да има много евтини решения за нормални хота.

  10. #70
    Наблюдател
    Регистриран
    19.07.2014
    Мнения
    7
    Извинявам се ако написаното от мен прозвучи като реклама,но не ми е това за цел.Вкъщи имам алармена система която според мен може да се използва и аз охрана на кошери.Става въпрос за тази система http://olx.bg/alarma-za-doma-s-gsm-k...1304-i47149181.Едно хубаво акумулаторче и охраната може да се осъществи с магнитните датчици които са безжични.

 

 
Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •