Ами мога да кажа само, че познавам и професорите и докторите и инженерите и виждам какво става никой не го е еня за нас. И това, че реакцията относно наредбата се забави и е изключително неадекватна, е именно заради тях. Трябваха им две седмици да осъзнаят какво става, Ако не бяхме Симеон Тодоров аз и Челибиева даже и това нямаше да го има. Всичко, което по някакъв начин е направено от този съюз е плод на инициативността на Тодоров. Михайлов е просто лицето и много често вместо да помага пречи. Опитва се да стане новият Ганчо. Събират се с професорите, докторите, инженерите и прочие и си хротуват колко са велики, а когато трябва да направят нещо трябва да ги убеждаваш един месец и ако случайно им уврат главите да го сторят. Относно Симеон Тодоров, знам от къде е тръгнал и какви премеждия е имал. Знам че има възможности и не е почнал съвсем от нулата. Имал доста опит преди да се хвърли на тези 300 кошера, има и добър учител.
Така като чета постовете ви утре и аз ще стана по-черен от дявола, за това, че съм се опитал да помогна с нещо и не дай боже не съм успял. Ето за това смятам да се оттегля да си гледам пчелите и въобще да не се интересувам от форумите и организации и проблемите на другите. Ето за това сме на тоя хал и всеки ни клати както си иска, защото все кусури на тея дето се опитват да помогнат търсим. На Симо Тодоров не му трябва нищо. Той своето си го е постигнал. Опитва се да помогне и на нас , ама не знам струва ли си.