Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 37
  1. #21
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    фирма Палисандр ЕООД гр. Ракитово, нормално качество за нормални пари, собственика е свестен и грамотен. Гледал, пипал, търсил за какво да се зачекна, не намерил и признал производителя. Ни сами правим бели търсейки максимално евтино. Ако един дърводелец напълни капацитета си с поръчки то и цената на неговата продукция стане нормално балансирана. Помните го пчелари и не плодите гаражно производство, що то ще плюете след това.
    Напълно си прав . Повечето дефекти идват от стремежа да се ползват по евтини материали в случея некачествен чамов материал . За гаражното производство е ясно , но ако някой си го има за хоби и си прави само за него инвентар нищо не го спира и в гаража да си го прави.
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  2. #22
    И аз си ги правя в гаража. То и без това там за колата няма място.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    21.02.2011
    Мнения
    48
    И аз ги правя в гаража стават не по лоши от фирмените,дори мога да твърдя че са по- добри

  4. #24
    Автор
    Регистриран
    27.02.2013
    Мнения
    118
    Пчеларски район
    стара загора
    и аз се опитвам да ги правя сам но добрият резултат според мен изисква и подходяща техника / не визирам хоби инструментите / а това си е немалка инвестиция sadsmile;


  5. #25
    Цитат Първоначално публикувано от kunev
    и аз се опитвам да ги правя сам но добрият резултат според мен изисква и подходяща техника / не визирам хоби инструментите / а това си е немалка инвестиция sadsmile;
    Има и нещо друго важно . Верно е че половината от майсторлъка е инструмента ама по важната друга половина е МАЙСТОРА
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Става и без техника, но много бавно и не чак толкова хубаво.
    Аз направих 4 сандъка за отводки само с зеге, ъглошлайф и винтоверт и макетно ножче, вярно че си играх по 2-3 дни на сандък, но като ги закарах на пчеларя остана очарован.
    Вика че са по хубави от неговите а до сега не съм правил никога.

  7. #27
    Автор
    Регистриран
    27.02.2013
    Мнения
    118
    Пчеларски район
    стара загора
    Да точно това имах в предвид - става с повече импровизация и много повече време
    www.rabotilnicata.hit.bg мебели и обзавеждане по индивидуален проект

  8. #28
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Не подценявам гаражен труд сас за себеси да направиш, след това притензии само към себеси предявяваш. Аз говоря гаражни поръчки, тип 20 -50 броя майстор от гаража да направи на теб и по твоята поръчка. От такива идват проблеми в размери.

  9. #29
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Аз съм на точно обратното мнение.
    Гаражните майстори предлагат доста добро качество а по големите фирми наблягат на бройката и евтини материали.

  10. #30
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m
    Аз съм на точно обратното мнение.
    Гаражните майстори предлагат доста добро качество а по големите фирми наблягат на бройката и евтини материали.
    Ваше право, аз виждам обратното.

 

 
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •