Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 37
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Само не мога да разбера как един кошер се прави за един следобед, може би ако се прави от кашон... ???
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov
    Само не мога да разбера как един кошер се прави за един следобед, може би ако се прави от кашон... ???
    Може би колегата Пламен Ганев иска да каже че се сглобява за един следобед.Възможно е,ако са подготвени всички дъсчици и ако си го правил доста пъти.

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    337
    Ако в таванската стая няма никой,дори и от кашон да е,и месец няма да стигне :D !
    1000 пчелари - 1000 технологии

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    20.04.2012
    Мнения
    55
    ware,изглежда че нямаш варянт,или се учиш да си правиш кошерите,или се захващай с нещо друго.

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    12.10.2010
    Мнения
    21
    Аз ще намеря кой да ми ги направи.

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    12.10.2010
    Мнения
    21
    Защо да се захващам с друго, на мен това ми харесва,и ти ли сам си ги правиш?

  7. #17
    Потребител
    Регистриран
    20.04.2012
    Мнения
    55
    Моето мнение е,набележи си 2 - 3 по прехвалени фирми,поръчай си по1-2 кошера
    и ще видиш кой ще ти ги направи най добре,така като правиш по голяма бройка
    поне ще си сигорен.

  8. #18
    Автор
    Регистриран
    28.02.2011
    Мнения
    117
    Цитат Първоначално публикувано от ware
    Колега,питам защото когато четеш форума,оставаш с впечатлението че добри няма.Или ние сме много критични или наистина няма.
    Нормално е, хората пишат по-често, когато имат проблеми. Затова се споменават само лошите. Виж автомобилните форуми - според тях Убава кола няма - всички са с проблеми!

  9. #19
    Добър дърводелец е този който удря с дъската само през краката :D Започне ли абаче да удря и по гърба и главата става лош :D Какво значи добър и лош дърводелец ? :D Има дърводелци които държат на името си и спазват изискванията към технологията и качеството на материалите при производство на даден продукт (такива като мен ) Има и други които по способности не отстъпват на първите ,но те са немърливи по някога не достатъчно грамотни , не ги интересува изделието след като излезе от работилницата им (такива са и всички цехове от които се зареждат големите мебелни вериги с мнооооого малки изключения), не спазват изискванията описани в технологията има и други дреболийки :D Та някой ако има конкретен въпрос например защо ми се разлепи корпуса или защо ми се олющи боята нека пише конкретно
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  10. #20
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    фирма Палисандр ЕООД гр. Ракитово, нормално качество за нормални пари, собственика е свестен и грамотен. Гледал, пипал, търсил за какво да се зачекна, не намерил и признал производителя. Ни сами правим бели търсейки максимално евтино. Ако един дърводелец напълни капацитета си с поръчки то и цената на неговата продукция стане нормално балансирана. Помните го пчелари и не плодите гаражно производство, що то ще плюете след това.

 

 
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •