Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 16 от общо 16
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Колеги , грамотни хора сте! Защо обръщате внимание на драсканиците на някой , който дори не си е написал истинското име.Аман от палячовци.
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  2. #12
    Автор
    Регистриран
    10.10.2010
    Мнения
    128
    Пчеларски район
    Велики Преслав
    Колеги, колко ли ще тежи пчелен кошер изработен от акация? Ще трябва много здрав кръст за да се работи с такива кошери.

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    20.04.2012
    Мнения
    55
    Чам е общото наеминование на всички иглолисни дървета като,бял бор,смърч,ела,черен бор и т- н.

  4. #14
    Не го познавам тоя Bee Varna и не съм ходил при него,защото бях болен....но от написаното мисля че трудно борави с понятията....Чам е турското име на иглолистната дървесина...чам е и елата и бора и смърча и мурата.....ще ида да видя що за майстор е този!!!

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Има един производител до Провадия.Намира се в село Нова Шипка.Есента си поръчах кошери Дадан Блат 10 рамкови и останах много доволен.Кошерите ще ви ги изработи както ги искате,и цените са сравнително добри.
    Копирах обявата му за тези които се интересуват.



    Изработвам всички системи кошери, цени по договаряне. За количества – отстъпка, производствена база – село Нова Шипка, област Варненска

    Име…….: Христо Стефанов
    e-Mail….: kalmit@abv.bg
    Телефон…: 0878305400

  6. #16
    Благодаря за инфото....обадих се на човека и се разбрахме да се видим и договорим....

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •