Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 16
  1. #1

    ДОБРИ ДЪРВОДЕЛЦИ ОТ ВАРНЕНСКО

    Моля споделете впечатленията си от добри майстори дърводелци които изработват кошери във Варненска област!

  2. #2
    аз искам да си поръчам 10 броя....не повече....и то 10 р. дадан блат с два магазина....намерих един майстор в Белослав...тия дни ще видя какво предлага като качество и цени....

  3. #3
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    Производител на качествени кошери от Варна

    Произвеждаме кошери. Комплектация и цените по договаряне, налични кошери на склад, телефон за връзка 0895 668111

  4. #4
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    аз искам да си поръчам 10 броя....не повече....и то 10 р. дадан блат с два магазина....намерих един майстор в Белослав...тия дни ще видя какво предлага като качество и цени....
    Елате при нас да ви предложим кошери и да видите качество на изработка. Ние във Варна и можем да реагираме веднага. Тел за връзка 0895668111

  5. #5
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски
    Дай адрес да дойда да се запознаем и да видя цени качество
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  6. #6
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    Материал според мен е :
    N 1 чам
    N2 смърч
    N3 бор
    N4 акация
    N5 липа
    N6 топола
    Много зависи и от ръце на майстора. От материали за импрегниране и обработка на материал, как е нарязан и лепен, как е сушен, принципно това е основни неща.
    Дано да се свърже Даниел с теб, майсторе, тъкмо да уточните кое е чам, кое е бор. Той ги разбира тия работи.

  7. #7
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    кошери

    Цитат Първоначално публикувано от iris
    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    Материал според мен е :
    N 1 чам
    N2 смърч
    N3 бор
    N4 акация
    N5 липа
    N6 топола
    Много зависи и от ръце на майстора. От материали за импрегниране и обработка на материал, как е нарязан и лепен, как е сушен, принципно това е основни неща.
    Дано да се свърже Даниел с теб, майсторе, тъкмо да уточните кое е чам, кое е бор. Той ги разбира тия работи.
    Мисля че идал днеска, можеш да го питаш

  8. #8
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Питам, и аз, и още двама питаха, ама няма кой да отговори.

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    18.11.2012
    Мнения
    16
    Пчеларски район
    Монтана
    Явно между ЧАМА и БОРА има разлика но не я знаем. Надявам се колегата да я обясни защото пише, че произвежда кошери. Понеже тази зима си направих няколко сандъка от БОР, та ако ЧАМА е по добър да сменя материала, тук при нас в Монтана разлика в цената няма та не е проблем да го сменя :D :D :D :D :D

  10. #10
    Наблюдател
    Регистриран
    18.11.2012
    Мнения
    16
    Пчеларски район
    Монтана
    А дали ще са по евтини Липовите кошери като са на 5-то място? Ако е така да поръчвам на колегата

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •