Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 67
  1. #41
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от ingivo
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem
    Не Зарко, не ми е кеф. Тогава ти казах, сега пак ти казвам, Бонев също го написа преди няколко дни - няма евтино и качествено. Неопитни и незнаещи(а и не само те) се хвърлят на евтини кошери по обяви в И-нет, не отиват да ги видят, не ходят при дърводелците когато правят техните и когато ги докарат, или при населването им с пчели започва....кански рев. Дърводелците са единствените "майстори", които мерят в сантиметри!!! Това подсказва, че винаги трябва да се съмняваш. А и от опит ще кажа - аз не поглеждам кошер с обявена цена под 100 лв., т.е. под тази цена на пазара не можеш да намериш нищо добро. А що се отнася до Програмата - добра е, разбира се! Дава ти възможност бързо и с малко средства да си направиш базата, която иначе се създава за много години.
    Да не забравяме ,че има и изключения
    А целия лаф е така : дърводелеца мери в см и бележи с добре заострен молив, а стругара мери с микрометър и бележи с тебешир :D :D :D
    :D :D :D

  2. #42
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Производител на качествени кошери се казва Свилен Колев и е от Арко-Стил гр Вана, аз съм доволен от качество и цена които той ми е предложил. Моите кошери направени от него и съм доволен от спазване на срокове, размери, качество и цената. Като вземем в предвид че той не бави поръчка, сами си мислите, що то като ги вземете през Май то ще си мислите на пчелина да ходите или ще ги боядисвате. Успех на всички пчелари!!!!

  3. #43
    Наблюдател
    Регистриран
    21.12.2010
    Мнения
    22
    Някои пчелари-производители много добре да прочетат и още по-добре да запомнят този пост на колегата М.Петров. И да не пускат ценоразписи с умопомрачителни цени.

  4. #44
    Наблюдател
    Регистриран
    21.12.2010
    Мнения
    22
    Съжалявам че колегата М.Петров изтри поста си(вероятно някой му се е обадил). Той предлага магазин за 12 лв. и корпус за 14 лв. - неупотребявани, нови.

  5. #45
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от dani.goranova
    .... И да не пускат ценоразписи с умопомрачителни цени.
    Къде е този ценоразпис?Нека колегата М.Петров си възстанови поста,ще е полезно за всички ни.

  6. #46
    За корпус 14 незнам ама за магазин 12 си е цената защо ще му трие някой поста.
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  7. #47
    Наблюдател
    Регистриран
    21.12.2010
    Мнения
    22
    Ако колегата пчелар-производител, който е един от най-активните във този форум не желае да публикува ценоразписа си, аз съм готова да го публикувам(изпрати ми ценоразписа си на "лични", без да съм го молила или интересувала от него).
    П.С. междувпрочем, мога да публикувам цялата кореспонденция, която според мен е много интересна. Вероятно и други са получавали такива съобщания, които освен че са непочтени ми приличат на...риболов. В профила на колегата е записано, че има интереси "...Приятели, Пчели, риби, ски, приятели..."

  8. #48
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Колежке,dani.goranova,моля да спазвате точка 8 от правилата на форума.

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    ДБ корпус - 30 лв
    ЛР корпус - 25 лв
    Магазин - 20 лв
    Покривна табла от дърво - не шперплат - 15 лв
    Покрив с вграден стиродур - 20 лв
    Дълбоко дъно с подвижна табла и две прелки и вратичка - 35 лв
    Плитко дъно с подвижна табла и вратичка - 25 лв

    Качество - перфектно.
    Снимките ги има във форума.
    Ако това са умопомрачителни цени, нямаше да имам заявки до края на май.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Цитат Първоначално публикувано от dani.goranova
    изпрати ми ценоразписа си на "лични", без да съм го молила или интересувала от него).
    Втория пост.

    http://pchelari.com/forum/viewtopic....=asc&start=285
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

 

 
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •