Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 31 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 305
  1. #1
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    Ако разбрах добре ще се дават по 150 000 лв общо за година. Ако е така то това си е чиста подигравка

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Тази прогеама се правеше миналата година по това време. Тогава се създаде Клуб номер 1 с цел да се продиводейства на това шепа хора да приберат парите по програмата. За съжаление не успяха. Тогава се пое инициативата за създаване на СБП. Естествено сега всички грачат срещу новия съюз, но това е организацията, която представлява единствено и само пчеларите производители. Много неща ще се опитаме да направим, но проклетата програма не можем да променим.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    03.03.2011
    Мнения
    16
    здравейте!
    какво да направя?
    имам 30 бр- регистрирани кошера .Одобрен съм по програмата за подновяване на кошери.кандидатсвах за 50бр.кошери с цел подмяна на кошери и увеличаване на пчелина .30 са на пчелина, а останалите са пребрани ,но ми казаха че ако не са на пчелина няма да ми ги признаят .какво трябва да направя.Благодаря Ви.

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Ние какъв съвет ще ти дадем,не е важно,защото каквото кажат те,това и става.Затова се обади в РА и попитай-там ще ти отговорят.После сподели тук,че и други ще имат подобен проблем.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Доколкото знам кошерите трябва да са на пчелина, може и да са празни, но да са на местата на които ще бъдат когато евентуално ги "опчелиш". Най компетентен по въпроса е Бачо Иван!

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    21.01.2011
    Мнения
    39
    Някой подаде ли вече искане за плащане по програмата?

  7. #7
    Какво те интересува по-точно? Крайният срок наближава,побързайте!

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от sasha_lalova
    Някой подаде ли вече искане за плащане по програмата?
    Да, след две посещения в РА, документите ми вече се придвижват по каналния ред
    wink;

    п.п. и запетайките в документите гледат тия от РА

  9. #9
    Наблюдател
    Регистриран
    21.01.2011
    Мнения
    39
    Притеснявам се щото кошерите няма да са на пчелина, а ще са в съседен двор. Имам договор за наем, но това трябва ли да имам разрешение от кмета за временан пчелин.

  10. #10
    Всичко,за което си кандидатствала,трябва да се намира на пчелина.Днес ми идваха на проверка и снимаха всичко.

 

 
Страница 1 от 31 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •