Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 82
  1. #31
    Автор
    Регистриран
    27.01.2012
    Мнения
    139
    Цитат Първоначално публикувано от vankata
    Всеки който иска да промени потребителското си име да пише в темата и ще бъде променено.
    Много мъдро решение,едва ли някой ще потърси контакти във форума с цел коопериране,остава добронамереното отношение към всички с цел развиване на същия.Има много регистрирани пасуващи колеги ,нека да понапишат поне по едно мнение ,дори и негативно да е очите на някои ,все пак това допринася за развитието на форума ,кой го е грижа откъде е и как се казва,всяко мнение е от значение все пак.В някои чуждоезични форуми има никове само с цифри-подобно на концлагеристи без това да пречи на някого. :D

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Ангел Йосифов.

  3. #33
    Заслужил Автор
    Регистриран
    04.05.2012
    Мнения
    337
    Моля ако не е проблем да ме направите само Пламен Ганев
    без това Farar
    1000 пчелари - 1000 технологии

  4. #34
    Светослав Точев

  5. #35
    Потребител
    Регистриран
    29.05.2012
    Мнения
    80
    -Shine

  6. #36
    ??????????? е той и сега си ти е така, не виждам логиката

  7. #37
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Има, има логика! Синджира се върна, козата я няма :D Сега е с тире отпред :D
    Преди малко само имена пишеше и си е редактирал поста, ама може да е изтрил част от него по погрешка, ще се поправи човека.

    Shine не се докачай, че днес сме те грабнали, жегата и на нас не ни прости :D
    Галин Койчев www.dogo-hunting.alle.bg

  8. #38
    Виждам, че идеята ми има доста последователи. Благодаря на всички.Разбира се, че това не е задължително и е въпрос на лично желание.Ако човек е искрен и откровен, не виждам причина да се притеснява от името си. Но ако целта му е само да всява раздор, с разни провокации, криещ се зад нищо не означаващ ник, е съвсем отделен въпрос.

  9. #39
    Много ще е хубаво, да има поле под ника, където да можем да си напишем имената.Че става и под подписа, ама мястото за подписа го ползвам за друго :D :D Щото не ми се ще да си сменям Никнейма, така ме познават всички хора.

  10. #40
    Цитат Първоначално публикувано от Vlado-Gillan
    Много ще е хубаво, да има поле под ника, където да можем да си напишем имената.Че става и под подписа, ама мястото за подписа го ползвам за друго :D :D Щото не ми се ще да си сменям Никнейма, така ме познават всички хора.
    Мисля, че идеята е добра. А и доколкото знам платформата на форума го позволява. Стига и Ванката и колегите да приемат идеята. А и да има време да го направи.

 

 
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •