Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 16 ПърваПърва ... 41213141516 ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 156
  1. #131
    Цитат Първоначално публикувано от Sylvie Виж публикацията
    Благодаря. Прегледах английския превод на Google ( брей, те доста са си подобрили преводача) и като описание звучи добре, обаче каква е тази разфасовка 22 кг, няма ли някаква по-малка, за проба. Цената излиза ~98€.

    Това е производителя. Може да видиш, че те имат и други разфасовки.
    https://www.mannlakeltd.com/ultra-be...substitute-dry

    Това им е дистрибутора в Англия. Аз съм купувал храната от тях. В чувалите по 22,68 кг.
    https://bee-equipment.co.uk/products...ntpage-nosto-3

    Ако искаш пиши на румънците и ги питай дали имат и други разфасовки. Може да им пишеш на български. Съпругата на собственика е българка и тя ще ти отговори.

  2. #132
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.11.2012
    Мнения
    241
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    ....Таз година,ако "теоремата" сработи,догодина пчелите ще я направят на пух и пах.
    Напълно си прав - приключвам с раздаване на акъли.
    Успех.

  3. #133
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Напълно си прав - приключвам с раздаване на акъли.
    Успех.
    Моля,не спирай да споделяш.На всякъде може да се намери нещо интересно- "зрънцето истина"

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Напълно си прав - приключвам с раздаване на акъли.
    Успех.
    Напротив , ти си супер . Тук настана една барахолка . Някои вече знаят , какво означава .
    Бърз , когато подхранвам със сироп винаги го правя с пелин и шипки .

  5. #135
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Бърз Виж публикацията
    Напълно си прав - приключвам с раздаване на акъли.
    Успех.
    Съжалявам за решението ти но разбирам и по принцип споделям мнението ти за подготовка за зазимяване макар че практикувам малко по друго ама то е продиктувано от икономически причини Успех Бръз желая ти силни и здрави семейства

  6. #136
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Те и мен много ме джавкат,но и си сверят часовника с моите мнения.Бърз всяко мнение и акъл е ценен важното е да го до развиеш/Бай Петър цвеклото тей викаше/

  7. #137
    Наблюдател
    Регистриран
    30.05.2013
    Мнения
    15
    Здравейте!А колега ДЕЛТА какъв пелин и защо?Ще споделиш ли??????????????????

  8. #138
    Наблюдател
    Регистриран
    17.07.2023
    Мнения
    30
    в темата отдавна не е писано, но я прочетох и се изумих от килограмите захар които казвате, че сипвате в кошер - при сегашните цени на захарта (2.2-2.4 лева) и 10-12 лева на кило мед, и при неколкократно наливане на 1-2 кила на кошер как ви излизат сметките да сте на печалба. Аз съм с два кошера но ако им сипя по 7-8 кила захар на всеки, по-добре да си го купя меда.

  9. #139
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от meduza Виж публикацията
    в темата отдавна не е писано, но я прочетох и се изумих от килограмите захар които казвате, че сипвате в кошер - при сегашните цени на захарта (2.2-2.4 лева) и 10-12 лева на кило мед, и при неколкократно наливане на 1-2 кила на кошер как ви излизат сметките да сте на печалба. Аз съм с два кошера но ако им сипя по 7-8 кила захар на всеки, по-добре да си го купя меда.
    Не виждате ли от кога е писано! 2017г. захарта беше стотинки а меда го продавахме на едро на 5-6лв.

  10. #140
    Наблюдател
    Регистриран
    17.07.2023
    Мнения
    30
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Не виждате ли от кога е писано! 2017г. захарта беше стотинки а меда го продавахме на едро на 5-6лв.
    видях аз, но си рекох да поизтръскаме праха от темата, най-малко заради новите цени - пчеларите, които са свикнали да хранят здраво пчелите си със захар, как ще се нагодят към новите реалности

 

 
Страница 14 от 16 ПърваПърва ... 41213141516 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •