Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 16 от 45 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 151 до 160 от общо 448
  1. #151
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Тази седмица работата ми поолекна и реших да си уплътня времето.Всичко е от отпадъци,с изключение на боята ,мрежата и кръглите прелки.Фазер-4мм,дъски от палет-2см,парчета фибран-2см,а и лепило си купих.Спретнах си два 25 рамкови лежака в които може да се отглеждат-зазимяват 4 отводки по 6 рамки.Имат си и надставки-6см, и капаци с фибран и ламарина-0,4мм-прахово боядисана(отпадък).За догодина ще им спретна и магазини.....Наборе не ми дърпай ушите....
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри Снимки0383.jpg‎   Снимки0384.jpg‎   Снимки0385.jpg‎  

  2. #152
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Е ка да не ти ги дърпам, ти си направо за бой бе! Барем да се беше постарал още малко, че да станат по-грозни от мойте... И тез пластмаси кръглите бъркат цялата хармония... Аде че мача почна
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  3. #153
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    А вътре тапицира ли ги или само на фибран останаха? За мен перфектният сандвич е вътре фазер отвън шперплат, ама па в края на краищата каквото има. И ъгловата сглобка е много важна при системите за сухо строителство, нал си знаеш? Аз бих турил няколко ъглови планки за разкош.
    Гената звъня ли ти? Чух че щял да ти иска лиценз за едросерийно производство. Дръж си цената!
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  4. #154
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    От вътре и от вън е фазер,а в средата фибрана.За ъгловите планки малко ще почака(когато падне някоя фира).Сигурен съм,че след 2-3 месеца,като снимам от вътре ще ти хареса.Ако бъдеш малко по снизходителен,някой път ще почерпя.Със тия,пластмасовите прелки може да се прави налитане от едното отделение в другото-по удобни са за мен....Иначе меракът ме беше подгонил и за това са така нацапотени......

  5. #155
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ачка, би ли споделил вътре отделенията с какво ги прегради?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #156
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Преградите са от фазер-4мм и са подвижни.Вътрешните размери са 45см./95см......Махаш преграда и обединяваш за 5 -10 секунди.....Слагаш преградата и си направил отводка.....

  7. #157
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Ангеле, има по фирмите бракувани МДФ на 6 мм или 8 мм. Ползват ги за подложки и ако може да си намериш мисля, че ще ти свършат по хубава работа за корпуса.

  8. #158
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Ако ще купувам то ще е чам(родопски).фазерът ми е безплатен-втора употреба.Дори си личат отворите на пирони и скоби....Благодаря все пак.

  9. #159
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Ако ще купувам то ще е чам(родопски).фазерът ми е безплатен-втора употреба.Дори си личат отворите на пирони и скоби....Благодаря все пак.
    Не казвам да купуваш :-) :-) :-) а да намериш, както фазера. Аз имам листове от палетите, който ми карат и си ги отделям, но има фирми се чудят какво да ги правят.

  10. #160
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Определено бих се възползвал,но само ако ми се "изпречат" насреща..а фазера го "газя"

 

 
Страница 16 от 45 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •