Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 13 12311 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 125
  1. #1
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    284
    Пчеларски район
    Варненски

    МАЙКОПРОИЗВОДИТЕЛИ

    Здравейте.Не знам дали е тук мястото на тази тема но ако е нужно да бъде изместена.
    Та искам да попитам някой дали е ползвал майки закупени от АМИГОС.
    Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    27.08.2012
    Мнения
    4
    Здравейте колеги.Аз имам подобен въпрос и за да не пускам нова тема ще го напиша тук.Срещнах една обява за продажба на майки и искам да попитам дали някой е купувал от там,защото тази година вече два пъти изгорях с некачествени майки от други "производители" и да не се опаря пак.Обявата е от София - 0882 422 905 а E-mail: beekeepers@abv.bg .Ако някои е вземал от там ще съм му благодарен да сподели мнение.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    21.09.2011
    Мнения
    1
    здравей те искам да кажа че тия майки на Павлови са супер обиколи съм доста но неговите са добри

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    64
    Пчеларски район
    с.Брестово Ловешко
    Някой купувал ли е майки от Неделчо Димитров, лицензиран майкопроизводител от Кърджали

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Цитат Първоначално публикувано от tsvetanko1973 Виж публикацията
    Някой купувал ли е майки от Неделчо Димитров, лицензиран майкопроизводител от Кърджали
    Чувал съм, че са хубави. Миналата година обаче исках да си поръчам от неговите, три пъти говорихме по телефона и така и не ми прати. Каза ден, после ми обясняваше, че то било ако имал тогава, такива някакви. Доста неприятно ми стана.

  6. #6
    Потребител
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    64
    Пчеларски район
    с.Брестово Ловешко
    Благодаря за бързия отговор.На сайта му пише, че има налични резервни майки и затова реших да попитам дали някой е работил с тях.А тази година са засеяли много рапица и такава майка никак няма да е излишна.

  7. #7
    Потребител
    Регистриран
    25.03.2013
    Мнения
    99
    Миналата година си взех от него 2 майки.Много доволен останах.

  8. #8
    Заслужил Автор
    Регистриран
    07.02.2013
    Мнения
    353
    По куриер ли получи майките? Каква е процедурата?
    Мен най ме притеснява изпращането на майки и отводки с куриер, да не ги прегреят...

  9. #9
    Потребител
    Регистриран
    25.03.2013
    Мнения
    99
    Обаждаш се на човека по телефона,и стига да има в наличност ти ги изпраща по Еконт .Ако днес ти изпрати майките утре в 9 сутринта са в месният офис (така бе с мен,а си помисли какво е разстоянието от Кърджали до Лом) За прегряване не би трябвало да имаш проблем.Аз миналата година от 10 тина майки изпратени от всички краища на България не съм имал проблем с нито една.

  10. #10
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Преди някоко години ми се случи нещо нормално за у нас- поръчах си много майки есента, но получих само 3 адресирани за Бургас, а моите бяха сбъркани и прекараха в "Еконт"- Бургас цели няколко дни там, защото бяха се случили все празници- нещо от рода- 6, 7, 8, 9 септември и макар, че ми беше обещано да се изтеглят тези майките и подменят, си ги получих същите- гладни и жадни и вталени. Май не изкара нито една зимата и оттогава разбрах, че разтоянието от Кържали до Лом, например хич не е малко но пчелата- майка ако ходи "пеш" по бързо ще стигне! Дано наистина нещата са се подобрили, ама нада-ли! Но варианта с "Еконт" или другите скъпи спедиторски фирми си е май единствено възможен и достъпен начин на доставка на такава жива стока.

 

 
Страница 1 от 13 12311 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •