Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 135
  1. #101
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Какви колички, какви пет лева --геги ви трябват и овце, а не пчели. Нищо няма да вдигате, само ще се подпирате.
    ...
    И от мен наздраве!
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #102
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    На мен ми я пратиха на следващия ден, имал съм късмет да случа готова. Още след първата проба я понесох към работилницата. Сега върши работа, но ми отне седмица време и още толкова пари да си я направя по мой вкус.
    С това не искам да кажа, че съм недоволен, напротив. За толкова пари - толкова, друго не съм и очаквал. Ако не бях я купил, сега нямаше да имам помощник.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #103
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    Ето хубавата и евтина количка http://moipchelki.ru/zhelezyaki/apil...chertezhi.html ,ама пак Украйна.Ще има ли кой да я внесе ?

  4. #104
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от дядо борю Виж публикацията
    Ето хубавата и евтина количка http://moipchelki.ru/zhelezyaki/apil...chertezhi.html ,ама пак Украйна.Ще има ли кой да я внесе ?
    А! Ами това май го има в пост 94

  5. #105
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Разгледах и това: http://moipchelki.ru/zhelezyaki/pase...odemnikom.html. Горе - долу същото. Само че от по-далече. Гледах по клиповете и тази на колегата Николай от Берковица, създал тази тема - добре изглежда и тя.
    Този пост е редактиран от agro; 02.09.2017 в 08:06.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #106
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    Тази година си купих подобна количка и тя се оказа незаменим помощник!

  7. #107
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Какви колички, какви пет лева --геги ви трябват и овце, а не пчели. Нищо няма да вдигате, само ще се подпирате.



    Тази количка ще върви ли на електронната платформа.
    "Мъдър" човек си ти!!!!

  8. #108
    Потребител
    Регистриран
    09.12.2011
    Мнения
    72
    Аз също ползвам количката и съм доволен, но се сетих за един стар виц:
    Една пчела всеки път като минавала покрай една овца все се закачала с нея и подхвърляла, тази година ще направя от моя стопанин чорбаджия и така всеки път, накрая на овцата и писнало и отговорила на пчелата, аз моя стопанин няма да го направя богат, но никога няма да го оставя гладен.
    Умният човек се учи от грешките си, а мъдрият - от грешките на другите

  9. #109
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от medved68 Виж публикацията
    "Мъдър" човек си ти!!!!
    От Карнобатско ли ?

  10. #110
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    Като стана въпрос за колички, колеги...


    Искам да ви предупредя за един селски тарикат, който ме завлече с 250 кинта за такава количка... не, че ще му се размине де... такава отплата съм му приготвил, че ще проклина деня, в който ми дръпна капаро от 80%...

    началото на Февруари му пратих парите, чаках 4 месеца... то не бяха операции, то не бяха балове и хиляди оправдания... поисках си парите обратно, каза: "няма проблем, ще ги върна" и те така от май месец... избягва всякаква комуникация и си наляга парцалките с надеждата, че ще му се размине

    въпросния плазмодий се казва Новачо Колев от Нова Загора... със соларни панели се занимава уж (там се опита с 4-5 хилки да ме завлече, ама това е друга тема), количките са му "хоби"

    https://www.facebook.com/novacho.kolev

    намалена.jpg

    препоръча го един негов "приятел"-пчелар... ама, не мисля, че му е съочастник, така че няма да му споменавам името публично

    Пазете се!
    Успех

 

 
Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •