Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 131 до 135 от общо 135
  1. #131
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Охоо, тази е радикално модернизирана в сравнение с моята /и тя ломска/. Електрификацията на подема сам се наложи да си я правя. Колелата си личи, че са много измислени, но като замисъл много добре изглежда. Лостовата система, направена от шина, с която се стяга корпуса, при мен се изкриви много скоро и се наложи подсилване. Дано да са я усилили при тази модификация.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #132
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Охоо, тази е радикално модернизирана в сравнение с моята /и тя ломска/. Електрификацията на подема сам се наложи да си я правя. Колелата си личи, че са много измислени, но като замисъл много добре изглежда. Лостовата система, направена от шина, с която се стяга корпуса, при мен се изкриви много скоро и се наложи подсилване. Дано да са я усилили при тази модификация.
    Същата работа е механизма и при мен се изкриви, но не ми остава време да го "бутна" и него. Есента намерих на битака едни колелета от мотор и имам идея тях да сложа, но кога ще стане незнам.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри IMG_20220130_085212.jpg‎  

  3. #133
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,235
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Тъкмо щях да напиша да ти продам моята количка и да почвам да я хваля, ти ми секна ентусиазма с написаното.
    Продаваш ли я наистина?

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Да, за малкото кошери, които си оставих, е безсмислена. Но това ми хрумна днес, така че не съм мислил още за цена.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #135
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,235
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Да, за малкото кошери, които си оставих, е безсмислена. Но това ми хрумна днес, така че не съм мислил още за цена.
    Като решиш, пиши ми на Л.С., ако желаеш.

 

 
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •