Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 130 от 389 ПърваПърва ... 3080120128129130131132140180230 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,291 до 1,300 от общо 3882
  1. #1291
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Тая вечер спираме в Лясковец да оставим една девойка и какво мислите виждам,джанките цъфнали.Ужас,ако познаят синоптиците за студена седмица това ще обърка много нещата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #1292
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    Днес ходих на пчелина,да видя какво става.Времето е много топло-24 градуса.Дрянът е нацъфтял,но джанките само са напъпили.Ще им трябва още няколко дни за да цъфнат,но ако прогнозата се окаже вярна ще забави цъфтежа на дръвчетета и развитието на семействата.Пчелите са добре-имат прясно пило и прашец.Дадох им по 500грама захарен сироп за стимулиране.Сега съм болнични и другата седмица ще отида около средата наседмицата да им налея още сироп.
    Поздрави:Цветан Димитров

  3. #1293
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте!
    но ако прогнозата се окаже вярна ще .......................другата седмица ще отида около средата наседмицата да им налея още сироп.
    Поздрави:Цветан Димитров
    Ха остави за след болничните,че наистина ако прогнозата излезе вярна много от нас ще изохкат.Дано да не е трайно,че пило бол,различно.Кое да покриват по–напред?Ще видим след 27.03.!!??.

  4. #1294
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    За сега в Елена ще задържи джанката което е добре за моята стратегия на пчеларстване.Колегите да не се сърдят ще заложа 62 капана да го имате в предвид.Според моята стратегия първият рой ще излезне преди май.
    п.п.Няма ми се сърдите колеги гледайте си пчелите и не спирайте да ги храните.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #1295
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    С тая бройка, хмм, да не стигнеш до нашто село?
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  6. #1296
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    За сега в Елена ще задържи джанката което е добре за моята стратегия на пчеларстване.Колегите да не се сърдят ще заложа 62 капана да го имате в предвид.Според моята стратегия първият рой ще излезне преди май.
    п.п.Няма ми се сърдите колеги гледайте си пчелите и не спирайте да ги храните.
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    С тая бройка, хмм, да не стигнеш до нашто село?
    Това много ми прилича на нова версия на Ламята Спаска.

  7. #1297
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Здравейте!
    При мен днес сутринта бе доста студено в сравнение с вчера.Това време хептен ще обърка развитието на пчелните семейства и на овощните дръвчета.Синоптиците познаха-сега остава да не са познали до кога ще е така лошо времето и то да се оправи по-бързо!Вече вали и дъжд от около час и духа един студен северо-западен вятър.
    Поздрави:Цветан Димитров

  8. #1298
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Здравейте!
    При мен днес сутринта бе доста студено в сравнение с вчера.Това време хептен ще обърка развитието на пчелните семейства и на овощните дръвчета.Синоптиците познаха-сега остава да не са познали до кога ще е така лошо времето и то да се оправи по-бързо!Вече вали и дъжд от около час и духа един студен северо-западен вятър.
    Поздрави:Цветан Димитров
    При нас пък напротив. Тихо, топло и наситено влажно. Периодично припръсква дъждец.

  9. #1299
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Тихо, топло и припръсква дъждец. Колеги някой можели да помогне ? В Русе някъде продават военни сандъци по един лев ,ако някой има информация или телефон за връзка и я сподели ще съм му благодарен.

  10. #1300
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Съжалявам адаш!Преди около 15 дни продаваха в Д.Митрополия в поделението.Но за твоят регион не съм чувал нищо от Мандера-той винаги знае къде и къкво се продава от военните понеже е складажия в Д.Митрополия и ме е уреждал с разни нещица.
    Поздрави:Цветан Димитров

 

 
Страница 130 от 389 ПърваПърва ... 3080120128129130131132140180230 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 17 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (2 потребител (и) и 15 гост (и))

  1. g_ker,
  2. дядо борю

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •