Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 115 от 391 ПърваПърва ... 1565105113114115116117125165215 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,141 до 1,150 от общо 3909
  1. #1141
    Потребител
    Регистриран
    27.07.2017
    Мнения
    90
    Пчеларски район
    Добруджа
    В дадана най-лесно се развиват стига да му разбира човек.Все пак съм на ЛР кошери.

  2. #1142
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Особено осмака. Хваща всичко и може да стигне 100 кила.

  3. #1143
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Или просто за периода през, който пчеларсваш не си разбрал, че с тази система кошери на тази паша губиш още толкова мед, колкото вадиш.
    от което следва, че с другите системи вадиш двойно повече :Д - то тва не системи, ами швейцарски банки бре братче.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  4. #1144
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    от което следва, че с другите системи вадиш двойно повече :Д - то тва не системи, ами швейцарски банки бре братче.
    Колега Кандо,сега ли разбираш че той е машинка за пари,и пак за пари?Като не ги заправи с кошерите си предлага пчеларските атрибути от Френско,ако и от там не ги доправи бута някое –друго ПДЧ от фабричката и ето ти крайния резултат–балонче.До този извод съм стигнал като чета писаниците тук–там.А за швейцарските банки си има по–големи таланти от него,къдееее..ееее къде по–добри в усвояването на пари от пчелите.

  5. #1145
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    При мене вчера имаше облитане.
    Добре че имам много работа, иначе одма ги отварям
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  6. #1146
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    от което следва, че с другите системи вадиш двойно повече :Д - то тва не системи, ами швейцарски банки бре братче.
    Добра логика и то вярна, а за системите какво да ти кажа, бил съм тъп,тъп ама много тъп за над 10 год. пчеларстване, но ме успокоява мисълта за колегите, който цял живот няма да разберат какво може да се постигне със различна система. Цитата отдолу: Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов, е много вярна за мен, но дали ти найстина я разбираш и практикуваш?

  7. #1147
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Колега Кандо,сега ли разбираш че той е машинка за пари,и пак за пари?Като не ги заправи с кошерите си предлага пчеларските атрибути от Френско,ако и от там не ги доправи бута някое –друго ПДЧ от фабричката и ето ти крайния резултат–балонче.До този извод съм стигнал като чета писаниците тук–там.А за швейцарските банки си има по–големи таланти от него,къдееее..ееее къде по–добри в усвояването на пари от пчелите.
    Ехееее, сполай ти за добрите думи. Това от твоята уста да чуя такива добри думи за мен, като търговец тцтцтцт не вярвах, че ще прочета някога, но ако пак се опитваш с подмазване да ти разкрия нещо на готово хихихихи няма да успееш.

  8. #1148
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Ехееее, сполай ти за добрите думи. се опитваш с подмазване да ти разкрия нещо на готово хихихихи няма да успееш.
    Е,не казвай голяма дума.По–добре голяма хапка хапни и глътка искрящо червено вино пийни.
    Винаги в плявата остават и зрънца жито.Трябва само да умееш да отсяваш и да ги използваш.Нали така?

  9. #1149
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Вчера дигах капаци. Найлоните навсякъде сухи, всичко ОК.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  10. #1150
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    Вчера дигах капаци. Найлоните навсякъде сухи, всичко ОК.
    Влажността на въздуха беше ниска, но след валежа дали ще е така?

 

 
Страница 115 от 391 ПърваПърва ... 1565105113114115116117125165215 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •