Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 25 от общо 25

Тема: МОШЕНИЦИ

  1. #21
    Потребител
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    61
    ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ЧОВЕК С ФАМИЛИЯ СЛАВОВ от Бургас ,по точно е от Софииско,но е ментарджия,от няколко седмици обикаля из Бургаска област с цел да закупи пчели.Оказа се,че господина като дойде на пчелина ми,и видя няколко кошера без да дигне капаците вече имаше мерака да закупи стоката.Но по много подозрителен начин бързаше да напусне пчелина с сеат толедо бордо бс рег.седан.Пича е старичък с бяла брада и коса,мисля че е бивш моряк .това разбрах от мои познат в полицията.Пиша това защото след седмица на пчелина ми,по точно снощи хванах ме 2 мангали които горките го отнесоха яко,просто не знаеха че пчелина се пази от охраната на язовира където са кошерите.Оказа се че са пратини от възрастен човек с червена кола сеат с бяла брадичка,и сега на тоя ще му ......... Така че колеги пазете се от копувачи с такава визия.

  2. #22
    Най-добре го снимай, преди "личния разговор" и го качи тук за да го видят всички.

  3. #23
    Потребител
    Регистриран
    13.06.2011
    Мнения
    59
    Пчеларски район
    Бургас
    Мъж от Свети Влас бе измамен от мним купувач на мед
    Източник: News.Burgas24.bg 14:43 / 17.09.2013 Отпечатай Изпрати
    Вчера, около 12.00 ч. в Районно управление «Полиция» - Несебър, е получено съобщение от 66-годишен мъж от Свети Влас, за това че половин час по-рано под предлог, че ще купува пчелен мед, в дома му на ул. «Рила» дошъл непознат мъж, който чрез заблуда му отнел сумата от 1 800 лв. Работата по случая продължава от служители на Районно управление «Полиция» - Несебър.

  4. #24
    Автор
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    126
    Пчеларски район
    Ябълково, обл. Хасково
    Хубаво, как става тази работа?? Човекът ще продава мед, трябва пари да взема, а той дал?! Обикновено измамите стават заради глупост и алчност... тука какво ли е било повече?

  5. #25
    Автор
    Регистриран
    10.10.2010
    Мнения
    128
    Пчеларски район
    Велики Преслав
    Защо си мислиш, че "чрез заблуда" значи, че му ги е дал ? По скоро сам си ги е взел след като му е отклонил вниманието примерно с поискване на чаша вода или др..

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •