Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 21
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Ванка, едва ли има много потребители с Линукс с които да се съобразяваш. Също този скрийншот е подвеждащ, понеже са ограничени банерите. Инак под ie7 изгледа е почти същия като под Мозила в Линукс, проблема с линковете от навигацията е същия. Но и тук няма смисъл да дълбаеш щото едва ли има 3% които ползват този браузър. В частност най-добре виж с какви браузъри се посещава сайта и се съобрази с тях толкоз

  2. #12
    На мен лично стария ми допада повече.

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    Русенски
    Новия, фона може да е по бледо жълто, пак пчеларски, но не е толкова товарещ - и по-възрастни хора "сричат" тук, все пак!
    Пламен Яков

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    09.12.2011
    Мнения
    72
    Цитат Първоначално публикувано от advanced
    Ванка, едва ли има много потребители с Линукс с които да се съобразяваш. Също този скрийншот е подвеждащ, понеже са ограничени банерите. Инак под ie7 изгледа е почти същия като под Мозила в Линукс, проблема с линковете от навигацията е същия. Но и тук няма смисъл да дълбаеш щото едва ли има 3% които ползват този браузър. В частност най-добре виж с какви браузъри се посещава сайта и се съобрази с тях толкоз
    Хмм явно съм пропуснал новината в която ИЕ7 е станало стандарт в web програмирането.Съшо така се радвам, че добрите web дизайнери не мислят като теб и не се интересуват кой-какво ползва и калко % заема, а просто ползват утвърдените стандарти.Лесно може да се пусне един валидатор и да се види кое какво е: http://validator.w3.org/

  5. #15
    Моето мнение е че новият е по добре като цяло,но колонката с разделите от стария е много по добра,при новия те просто са подхвърлени колкото да са там,а при стария с отварянето вече знаеш какво търсиш.Информацията е най важна и тя трябва да те намира теб а не ти да търсиш нея.Работил съм 9 години в сферата на рекламата и не го казвам просто така.Все пак това е само едно мнение и се надявам да не съм обидил някой.Аз лично няма да имам проблем но трябва да се помисли и за по възрастните хора които посещават сайта,а те не са малко,това е най доброто у нас и е логично да има посещения от различни поколения. Поздрави

  6. #16
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2011
    Мнения
    201
    На мен и двата ми харесват, само ако се избере новия е хубаво всички снимки от форума да се качът в галерия снимки и всички клипове пак да се на едно мято, така по лесно се намират интересни и важни клипове.

  7. #17
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    На мен ми харесва повече новият вариант. При сегашния вариант намирам за прекалено грозни сините правоъгълници с линковете към подразделите на сайта.

    В новия много ми допада лимонения цвят комбиниран с черния и тъмносин шрифт. Само ако мога да си позволя една препоръка: в някои подраздели (например Пчеларски календар) отделните "подточки" (месеците) са светлосини. В други подраздели пък са черни. Според мен ги направи или навсякъде черно удебелено, или тъмно-синьо.

  8. #18
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Цитат Първоначално публикувано от advanced
    Ванка, едва ли има много потребители с Линукс с които да се съобразяваш. Също този скрийншот е подвеждащ, понеже са ограничени банерите. Инак под ie7 изгледа е почти същия като под Мозила в Линукс, проблема с линковете от навигацията е същия. Но и тук няма смисъл да дълбаеш щото едва ли има 3% които ползват този браузър. В частност най-добре виж с какви браузъри се посещава сайта и се съобрази с тях толкоз
    Цитат Първоначално публикувано от nih
    Хмм явно съм пропуснал новината в която ИЕ7 е станало стандарт в web програмирането.Съшо така се радвам, че добрите web дизайнери не мислят като теб и не се интересуват кой-какво ползва и калко % заема, а просто ползват утвърдените стандарти.Лесно може да се пусне един валидатор и да се види кое какво е: http://validator.w3.org/
    Минава ми една пернишка, но ще ти я спестя..

  9. #19
    За мен старият си е перфектен

  10. #20
    На мен новия по ми харесва по разчупен е стария е леко дървен а този е по разчупен така че съм за новия
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •