Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 45
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    14.04.2011
    Мнения
    29
    Пчеларски район
    Русенски
    yuri какво каза на хората, с нафта ли?
    Пламен Яков

  2. #12
    С коресилин или отровна примамка с риба.

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    16.10.2012
    Мнения
    1

    ПОМОЩ


    Помощ от две години имам рояк в комина,НО сега през отдушника влязоха в кухината между гипскартона и тавана на смалнята ми!Познайте от какво се будя всяка заран УЖАС,добре поне ,че не влизат в леглотоа само като се промъкнат отнякъде се блъскат в прозорците.
    Живея във Варна. Моля помогнете да ги махна от жилището си!

  4. #14
    Потребител
    Регистриран
    01.03.2012
    Мнения
    90
    leche от Варна съм дай някакъв ктелефон за връзка да дойда да го видя това семейство с нещо може ли да се помогне на него и на теб

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Явно никой от нас не се е сблъсквал с такъв проблем досега и затова не може никой да му даде нормален хуманен съвет. Освен да запуши всички отвори, поне в спалнята да не влизат, че си е опасно :D
    Начини има и най добре е колега пчелар-мераклия да посети мястото. Познавам двама такива във форума, но Варна е много далече и от Видин и от София.
    wink;
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  6. #16
    Толкова ли не може да се намери някой колега от Варна да помогне на човека. Хем той ще е напред с едно семейство хем човека ще е доволен че се е отървал. На мен ми е далече ако беше в Бургас поне бих се пробвал не ми изглежда чак толкова сложен проблем. Впрочем и в Бургас знам в 2-3 комина с пчели но собствениците не биха дали някой да рови.
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  7. #17
    Потребител
    Регистриран
    01.03.2012
    Мнения
    90
    до сега не не съм вадил семейство от комин,аз и от скоро се занимавам де,но ако оставят телефон за връзка ще отида да погледна за какво иде реч,между другото ако някой знае някой чалъм да сподели. п.п. Преди седмица прибрах един рой от клон на дърво подготвил се да зимува на открито . Засега е спасен , имаше и пило сложих му две пити с прашец и мед от други семейства и две маломедни и ще видим какво ще стане sadsmile; sadsmile; sadsmile;

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Това вече е интересно. Аз ако намеря рой на открито подготвящ се за зимуване и ако нямаше опасност някой друг да го свали, бих го оставил на открито и бих му следил развитието.
    Пчеларството не е професия - Пчеларството е призвание.

  9. #19
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Цитат Първоначално публикувано от ianev
    Толкова ли не може да се намери някой колега от Варна да помогне на човека.
    Напротив, намери се човек, който да помогне на човека.
    Тодор е от Варна и очаква обаждане от човека.

  10. #20
    Цитат Първоначално публикувано от iris
    Цитат Първоначално публикувано от ianev
    Толкова ли не може да се намери някой колега от Варна да помогне на човека.
    Напротив, намери се човек, който да помогне на човека.
    Тодор е от Варна и очаква обаждане от човека.
    Браво! Радвам се че се намери колега да му помогне. То ако беше около района на Евгени до сега да е забравил за проблема
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •