Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    04.03.2013
    Мнения
    55

    Ампицилин натриев чист 99 % на прах за лечение на пчелни семеиства.

    Разтваря се в сиропа на пчелите по рецепта от ветеринарния лекар, след диагностициране на заболяването.

    Цена: 100 гр. – 50 лв. и куриерски.

    За поръчки моля пишете ми в контактната форма на саита или на имеил: intracom@abv.bg

  2. #2
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от simov Виж публикацията
    Разтваря се в сиропа на пчелите по рецепта от ветеринарния лекар, след диагностициране на заболяването.

    Цена: 100 гр. – 50 лв. и куриерски.

    За поръчки моля пишете ми в контактната форма на саита или на имеил: intracom@abv.bg
    Симов, 55 обяви, 55 нови теми отвори. Казах ти да си отвориш една и да ги пускаш там. По този начин ще виждат и другите и може да поръчат. Нооо....корава ти главата!?!? Не възприема!?!? Ние ти влизаме в положение и безплатно ти даваме пространство, а ти изобщо не ни зачиташ бе човек!?!? Има си правила и те са за всички. Опитай се да направиш нещо по въпроса или следващата ти обява ще е последна. Благодаря предварително за разбирането.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Симов, 55 обяви, 55 нови теми отвори. Казах ти да си отвориш една и да ги пускаш там. По този начин ще виждат и другите и може да поръчат. Нооо....корава ти главата!?!? Не възприема!?!? Ние ти влизаме в положение и безплатно ти даваме пространство, а ти изобщо не ни зачиташ бе човек!?!? Има си правила и те са за всички. Опитай се да направиш нещо по въпроса или следващата ти обява ще е последна. Благодаря предварително за разбирането.
    Днес в парламента говориха за изкуствения и естествения интелект и то къде. Та тоя Симов да не е от някоя ферма за ботове не им разбирам много с плеядинците ми е по-лесно

  4. #4
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Днес в парламента говориха за изкуствения и естествения интелект и то къде. Та тоя Симов да не е от някоя ферма за ботове не им разбирам много с плеядинците ми е по-лесно
    В момента съм на stand by.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •